111 Shares 3468 views

Jak flash telefonu Sony Ericsson Xperia X8 jako GingerDX przykład firmware przez doixanh

Telefon ustawia – to są rzeczy, bez których współcześni ludzie już nie wyobrażam sobie ich istnienia. Niektórzy użytkownicy otrzymują urządzenie są znacznie tańsze niż ich normalnej wartości, a przy użyciu firmware zrobić urządzenia wolnostojące. Wielu właścicieli nowoczesnych telefonów chcesz dowiedzieć się: „Jak flash telefonu Sony Ericsson»


Powiedzieć prawdę, firmware dla telefonu Sony Ericsson – to wspólne zapytania w wyszukiwarkach. Zrobić własny z bardziej wyrafinowanym pojazdem w domu nie jest trudne, najważniejsze – jest to prawo, aby znaleźć firmware roboczą, która nie zaszkodzi telefon.

Właściciele urządzenie-urządzenie SE Xperia X8, chyba, że nie firma Sony Ericsson już zwolnić aktualizacji do Androida w wersji 2.2 i wyżej. Możemy tylko mieć nadzieję tylko na entuzjastów. Warto zauważyć, że nie siedzieć nieruchomo. Posiadacze jednostek spółki Chciałbym otrzymać z własnego telefonu jak najwięcej. W Google, oczywiście, można znaleźć firmware bardziej lub mniej pracy dla Xperia X8 w wersji co najmniej 2.2. Zatrzymaj własnych wyborów na GingerDX firmware przez doixanh. W przeciwieństwie do innych niestandardowych rowerów działa całkowicie.

Następny będzie opisane krok po kroku, w jaki sposób flash telefonu Sony Ericsson sami.

Niezbędne składniki:

1. Najnowszy oficjalny firmware dla Sony Ericsson 2.1.1. z wbudowanym beysbandom 015 SEUS. Należy zauważyć, że ma ostatnią wersję przeciągania. Ale beysband należy skonfigurować w telefonie: Opcje -> O telefonie, wybrać wersję pozycji modułu komunikacyjnego oprogramowania. Jeśli masz inną wersję beysband – albo migać telefonu do najnowszej wersji za pomocą SEUS lub uszyć beysband oddzielnie.

2. Dostęp do korzeni. W tym samym czasie dostęp do programu BusyBox.

3. Zainstalowany na xRecovery smartphone.

Przed ty migać telefon Sony Ericsson, zaleca się, aby zrobić kopię starego firmware (procedura ta jest opcjonalna):

• Pobierz do telefonu w xRecovery.

• Wybierz kopii zapasowych i przywracania, aw niej kliknąć Backup.

• Poczekaj kilka minut, aż zostanie utworzona kopia zapasowa.

• Jak tylko kopia zapasowa utworzona wydaje się, że proces ten jest zakończony.

• Kliknij przycisk Wstecz i wybierz Uruchom ponownie telefon. Wszystkie kopie zapasowe są przechowywane na karcie SD, można je znaleźć pod następującym adresem: sdcard / xrecovery / backup.

Teraz możliwe jest flash telefonu Sony Ericsson. Idziemy w następujących etapach. Wlać firmware do karty SD. Począwszy od v014, zostaną wykorzystane ClockWork Mod loader zamiast xRecovery. Więc nie próbuj migała smartphone update-ingerDX.v014.hotfix.wifi.zip i wyższe wersje wykorzystujące xRecovery najpierw uszyć v014.

1. Boot w xRecovery.

2. Wykonać narzędzia partycji lub wytrzeć wszystkie narzędzia wybierz partycję i upewnij się, że format danych i zapisuje w formacie cache.

3. xRecovery kliknij opcję Zainstaluj z zip sdcard. Jeśli nie, a następnie użyć instalacji niestandardowej update.zip i umieść plik ZIP z oprogramowaniem przewidzianym w miejscu tam. Pod koniec instalacji firmware ponownie dokonać pełnego wytrzeć.

4. restarcie telefonu (restart smartphone) – i cieszyć się nową wersję Androida 2.3 na telefonie SE Xperia X8.

Według oficjalnej wersji 2.1 bazy danych z SE GingerDX nowej wersji Android 2.3 wydaje się być po prostu coś nie do pomyślenia. Natychmiast uderzyło obfitości świeżych funkcji:

– klient Exchange jest już zintegrowana w menu;

– Wbudowany klient telefonii SIP;

– Dodatkowa klawiatura – QWERTY jest podobny do tego, co jest w NTS;

– zdolność do kontrolowania częstotliwości procesora;

– FLAC funkcyjną;

– zdolność do kontrolowania częstotliwości procesora;

– Nowe profile użytkowników;

– Oddzielne opcje dźwięku i korektora, w tym słuchawki, głośniki i Bluetooth zestaw słuchawkowy;

– całkowicie przeprojektowany pulpit i zdolność do zarządzania komputerami;

– aktualizowana galeria i wiele dodatkowych funkcji.

Wpływa między innymi, obfitość dostrojeniu na każdą okazje. Zrzuty ekranu i lista zmian można zaobserwować w oficjalnym firmware. Tam, po tym jak nauczył się migać telefon Sony Ericsson, można znaleźć sposób, aby podziękować Stwórcy. urządzenie dalsza eksploatacja będzie zależeć tylko od Ciebie.

Kilka wskazówek, jak pobrać

Po pobraniu oprogramowania, pożądane jest, aby zbadać reakcje innych użytkowników i żadnych dodatkowych instrukcji. I to lepiej skonsultować się z wykwalifikowanym osoby jako telefonie, chociaż jedna marka może być inna od reszty urządzenia. W tym przypadku, działanie oprogramowania może mu zaszkodzić. Warto zauważyć, że w niektórych przypadkach, wirus może być w pobranym pliku. Z którego wynika, że najlepiej jest pobrać je z oficjalnymi i zaufanych witryn. Sukces trzeba firmware i pozytywne rezultaty!