580 Shares 4487 views

Jak przetrwać lato

Lato, to jest jak każda inna pora roku ma swoje plusy i minusy. Jego godność i radość ocenia indywidualnie, ale wspólne zagrożenia i jak ich uniknąć omówimy w tym artykule.


Po pierwsze, trzeba nosić lekkie i luźne ubranie. Jasne kolory odbijają więcej światła i ciepła niż ciemne. Możliwe również nie mają na sobie ubrania z tkanin syntetycznych, doskonałym wyborem będzie bawełna lub len. Nie są specjalnie zaprojektowane, aby chronić tkaninę z ciepła i potu, ich użycie jest zalecane, too.

Jeśli jest to konieczne, nie jest długi czas na otwartym słońcu powinni nosić kapelusz z szerokim rondem. Zapomnij o swoim wyglądem i uprzedzeniami, zdrowie jest o wiele droższe niż swój wygląd. W dzisiejszym świecie można znaleźć duży wybór eleganckich kapeluszy. Jeśli wysokość tak zaniepokojony swoim wyglądzie, użyj jasnych biżuterię.

Nie zaniedbuj ochrony przeciwsłonecznej i balsamów. Niektórzy ludzie uważają, że powinny one być stosowane tylko na plaży, ale ich stosowanie w każdym z dni słonecznych zapewnić ochronę przed przegrzaniem i oparzenia słoneczne. Również warstwa ochronna krem działa tylko kilka godzin, nie zapomnij, aby go zaktualizować.

Pomysł coraz wielką tan może być kusząca, ale nie jest to możliwe. Najprawdopodobniej po prostu obgorite słońce. Nie należy opalać się z fanatyzmem. Byłoby lepiej, aby rozciągnąć to zabawa na okres długi, ale żeby mieć pewność, że ich zdrowie. Podczas słońce nie zapomnij zdjąć pierścionki i inną biżuterię, albo pozostawi obszary świetlne.

W lecie jest to bardzo ważne, aby uniknąć odwodnienia. Ale spróbuj pić tylko zimną wodę. Słodkie napoje i alkohol nie pomaga do przenoszenia ciepła, a ponadto przyczyniają się do odwodnienia. Na korzystanie z wody nie jest zbyt zimny napój woda, może wywołać stan szoku ze względu na gwałtowne zmiany temperatury.

Ci, którzy cierpią z wyczerpania ciepła powinny zostać przeniesione do cienia i pozbyć ciasne ubranie. Konieczne jest, aby umyć twarz zimną wodą, ale nie pokrywają swoje mokre ubrania lub ręczniki, może uczynić z nich straty ciepła.