560 Shares 3333 views

Wkrótce nie będzie tematyczne „Disney” protezy rąk dla dzieci

Ostatnio coraz więcej osób niepełnosprawnych w każdym wieku zamiar wypróbować dla siebie realne korzyści z najnowszych technologii, takich jak protezy, wydrukowane na drukarce 3D. A teraz jest inny rozwój przeznaczone dla młodych osób po amputacji. Jeden innowacyjna firma opracowała i wdrożyła technologicznego know-how w dziedzinie protetyki. Od teraz, dzieci niepełnosprawne mogą czuć superbohaterów Marvel z najbardziej popularnych zespołów „Disney” firmy.


Nowa linia dla dzieci

Uzależnienie Otwarte Bionics pracuje już nad pacjentem dostępnych protez 3D i niedawno ogłosił nową linię zaprojektowaną specjalnie dla dzieci. Projektanci stworzyli swoje dzieła, inspirowane przez najbardziej znanych zespołów „Gwiezdne wojny”, „Iron Man”, „Cold Heart” i

W ciągu ostatnich kilku lat, jest mało prawdopodobne, będzie można znaleźć bardziej ambitne hity, ukochany przez dzieci. Jak widać, nie byli twórcami ich uwagi i dziewcząt, w tym w jego linii ręka „Cold Heart” bohaterka kreskówki Elsa. Ale ręka Iron Mana jest w komplecie z wibracyjny symulując rozpoczęcie rakiet.

„To zbyt wiele” – można powiedzieć. Jednak nowa proteza jest w pełni funkcjonalny w postaci normalnej strony, również przynieść dużo więcej radości dzieciom, bo trzeba go więc.

Sen w najniższej cenie

Nowa proteza jest zaplanowany do uruchomienia na rynku od 2016 roku, a ta ręka będzie w przedziale 500 $. Stało się to możliwe po tym jak firma skorzystała z warunków Otwarte Bionics programu specjalnego partnerstwa przewidzianych do realizacji projektów typu start-up, oraz współpracę z „Disney”.

Tak więc, twórcy i producenci razem udało się znacząco obniżyć cenę protetyki. Dla porównania, konwencjonalne protezy są w zakresie od 3000 do 30 000 dolarów. Druk 3D jest znacznie tańsze niż odpowiedniki mechanicznych. Ponadto, po sprzedaży, od „Disney” firmy nemultiplikatsionnye drukowane protezy znacząco spadnie w cenie.