856 Shares 4700 views

Zila Clark. Biografia i zdjęcia aktorki

Zila Klark – wielki angielski aktorka. Jej dobrze grać w filmie „Dzheyn Eyr”, został uderzony przez widowni telewizyjnej. Mała guwernantka z Wielkiej Brytanii od razu zakochał się cały świat. Niestety, jest to jedyna gwiazda przerwa w karierze aktorki. Losy tej interesującej kobiety zostaną omówione w naszym artykule.


Dzieciństwo i młodość

Zila Clark urodził się w Wielkiej Brytanii w 1954 roku. Dorastała w Kornwalii – fantastyczną lokalizację, w której według legendy gigantów angielski żyć. Na dziesięć lat dziewczynka straciła ojca. Aspirującego aktorka od najmłodszych lat lubił tańczyć, a nawet uczęszczał do szkoły baletowej. W wieku siedemnastu lat, ukończyła szkołę i postanowił poświęcić swoje życie do teatru. W Anglii wystarczająco zawodowych aktorów, ale trochę trwały firmy. Melpomene ministrowie, zazwyczaj za pośrednictwem agentów oferuje usługi dla wielu teatrów. Szeroki wybór ofert pracy skompensowany dużej konkurencji. W celu wyrażenia siebie, nie wystarczy być utalentowany, trzeba jeszcze ciężkiej pracy i wielkiej siły woli. Zila Klark obsługiwane. Występowała z powodzeniem w różnych teatrach w Anglii (na przykład w londyńskim West End). Ponadto pracowała w radiu i grać w filmach.

Filmografia

Rzadko przyjmował zaproszenia do działania w filmach Zila Klark. Filmografia aktorki jest dość skromne. W 1977 roku, była w stanie zagrać epizodyczną rolę kobiety w płaszczu w seryjnym filmie „Poldark”. Potem brał udział w mini-serialu „Lost Boys”. Jest to opowieść o powstaniu słynnej bajki „Piotruś Pan”. Zila śpiewał w roli dziewczynki Wendy. W 1986 roku zagrała w filmie „Lady Jane”. Ona pojawiła się w epizodzie związanym z sprzedawczyni w sklepie. W 1992 roku brał udział w Zila kręcenia „Martwe romantyczny”. To wszystkie role. Przyczyny tej skromnej filmografii mogą być różne. Ktoś obwinia wykorzenienia Cornish akcent aktorki, ktoś myśli, że jej życie osobiste zapobiec.

Finest godziny

Jednak Zila Klark zdołał stać się sławny. miłość i popularność prawdziwych ludzi przyniosła jej rola Dzheyn Eyr w cudownej adaptacji powieści Sharlotty Bronte. Film był godny tego niezwykłego dzieła. Każda opinia odzieży epizod odpowiadać powieść. Czy w filmie jest bardzo rzadkie. Aktorka udało się stworzyć tak solidny, że jego talent reinkarnacja podbiła publiczność. W czasie pracy w filmie Zile był prawie trzydzieści lat. Ale była w stanie zagrać młody, niedoświadczony, namiętny i pryncypialne guwernantkę XIX wieku. Ta rola miała miejsce u szczytu swojej kariery. Dla niego Zila Klark został nominowany do najlepszej aktorki w Cable ACE Award.

Inne działania

Po głównej roli w „Dzheyn Eyr” aktorka Zila Clarke biografii, która jest uważana w tym artykule, gram trochę. Zasadniczo, pojawiła się w telewizji. Dostała rolę w filmowej adaptacji dramatu opartego na powieści Dickensa Dombey i Syna. " Następnie artysta brał udział w serialu „Lost Boys” i „Duchess of Duke Street”. Poza tym, że w dalszym ciągu pracować w teatrze i wykonał szereg małych, ale pamiętnych ról. Aktorka była zaangażowana w czytaniu poezji w programach radiowych. Jej ulubionymi poetami – Puszkina i Byrona.

życie osobiste

Zila Clark zawsze był opiekuńczy żona i matka. Wraz z mężem, Franciszka, osiadła w kameralnym dwupiętrowym domu w Londynie. W domu panuje wiktoriańskim stylu: kominek, dużo starych obrazów, cenne antyki. Rodzina aktorki wzrósł troje dzieci. Elder synów – z pierwszego małżeństwa. Franciszka aktorka urodziła tylko jedno dziecko – dziewczynkę. Nazywana była Cornish nazwa Lamorna.

Zila Clark jest obecnie gospodyni. Doskonale radzi sobie z tą rolą: kuchnia jest zawsze wspaniały zapach, ale pokój jest czystość chirurgiczny. Kulki stalowe aktorka ulubionym hobby. Uwielbia zbierać biżuterię. W Londynie znajduje się cała sieć sprzedaży, który sprzedaje piękne drobiazgi – półszlachetne i koraliki. Zilu Clark często można zobaczyć w takich sklepach. Zbierz koraliki – jest jej ulubionym hobby.

Teraz już wiesz, jak życie ewoluowały utalentowana aktorka. Zile Clark, pomimo większej konkurencji, był w stanie czekać na swoją chwilę chwały i odgrywać rolę, która jest pamiętany przez całą jego głębokość i niezawodność. Aktorka wciąż pamiętać i miłość.