193 Shares 5355 views

Dlaczego marzą o ciąży kota? Jak rozszyfrować dziwne sny?

Czasami te obrazy odwiedzić osobę na płaszczyźnie astralnej, to jest trudne do zrozumienia. Zaczynasz szukać w książkach lub w internecie, ale nic się nie dzieje. Na przykład, dlaczego śni ciąży kota? Zgadzam się, obraz jest daleko od zwykłych ludzkich standardów. Tak, i zinterpretować to po prostu nie zadziała. Zainteresowany? Spójrzmy prawdzie w oczy.

Myśleliśmy, że w jedną stronę, ale okazało się dwa

Wszystko złożoność naszego problemu jest to, że ciąża i domu ulubionego futrzany mają wartości całkowicie przeciwstawne w niemal wszystkich kodów wyłączników snów. Mruczała istota sama w sobie nie obiecuję niczego dobrego. Wielu komentatorów przypisuje jej wygląd w snach z istniejących lub przyszłych kłopotów. Z drugiej strony, ściółki, według tych samych autorów, ma pozytywny sens. On zapowiada zysk. Więc staram się zrozumieć, co śni ciąży kota. Może pieniądze po prostu osiedlić wrogów? Lub poniesienia straty, ale otrzymać odszkodowanie? Około taki sposób pójdziemy. Jest to w zasadzie rację. Ale najpierw omówimy zastrzeżenie, uwzględniając nasz najważniejszy.

Niemożliwe jest, aby zrozumieć, co marzy kot w ciąży, jeśli nie określają swój stosunek do zwierzęcia. Dla jednej osoby jest to symbol przyjemnej i serdecznej przyjaciółki, dla innych – złodziei i łotrów. Ale z tego „pieca” i oferuje przejażdżkę, aby zrozumieć istotę snów. Dzielimy nasze wyjaśnienia na dwie części. Po pierwsze dla tych, którzy kochają koty.

Lęk nie jest spodziewane

Tych szczęśliwych ludzi puszysty piękno, czekając na potomka, według miarodajnych tłumaczy, pochodzi dopingować. Ahead nie oczekuje niczego złego. Najprawdopodobniej dobrą wiadomością czeka na nich w tych dniach, i to, co próbuje powiedzieć kota we śnie. Co robi wizję, kiedy płetwy zwierząt i mruczy? Także nie martw się. Osoba, do której czujesz sympatię, namiętne marzenia o spotkaniu. Oczekuje ekscytujący, przyjemne wydarzenie. Sen, że należy przygotować się do niezwykłej przygodzie i szczęśliwy. Jeśli widzieliście kota z dala, leżała w trawie lub po prostu błysnął i zniknął, a dobrą wiadomością nie będzie już wkrótce. Zaopatrzyć się w cierpliwości i wytrwałości. Wszystko ma swój czas. Jednak nie jest to powód do niepokoju. Puszysty przyszła matka w Twoim przypadku – znak szczęścia i pomyślności. Szczególnie dobre, gdy pojawia się w marzeniach kochanków, przeżywa na wzajemnych uczuć. Jest to sygnał wzajemności i szczęście wkrótce.

Warto zastanowić

Ale do snu w ciąży kota chorego lub martwego oblezshey – bad. Mam nadzieję na korzystny rozwój wydarzeń nie może być spełnione. Obraz ten należy traktować jako ostrzeżenie. Coś zmieniło się dookoła, zdenerwowany. Osoba po takich marzeń powinien być bardziej wrażliwi na wydarzenia i ludzi. Myśląc o tym, co w ciąży marzy kot, należy pamiętać wszystkich szczegółów. Po tym wszystkim, mogą zmienić znaczenie wizji.

Jeśli jesteś ugryzienie lub zadrapanie, trzeba uważnie obserwować swoje słowa. Niezgrabny żart lub mylące metafora może odwrócić się od bardzo ważnej osoby. Ten sposób mówienia o ryzyku błędu, tym bardziej szkoda, że robisz to przypadkowo. Poważne kłopoty zagrażają komu śniło chorego kota we śnie. Co oznacza, że dolegliwość ukochanego przyjaciela, widocznie wszystko i znają siebie. Ktoś bliski, drogi i ważne potrzebują pilnej pomocy. Musimy spróbować, mimo straty czasu i wysiłku.

Ci, którzy nie lubią kotów

Ten biedny facet podstępne zwierzęta „pomścić” jego wizyty. Są obrazem ciąży kota nie wróży dobrze. Najprawdopodobniej taka osoba popełnił poważny błąd, zwierzę sugeruje, że dzień rozliczenia zbliża. Przeżyj to będzie trudne, bo gorycz porażki wzrośnie poczucie całkowitego osamotnienia. Oznacza to, że następny będzie nie przyjaciela lub znajomego, który jest gotów dzielić smutek porażki. Ciężarne kot przepowiada plotki i potępiającą plotek za plecami. Co gorsza, jeśli zwierzę byłoby chore, lub kiepskie lishaynyh. Po ten sen powinien zatrzymać wszystkie postępowania, aby nie podejmować decyzji. Czekać na chwilę. Błędy i straty mogą być nie tak przerażające i bolesne. Jeśli ciężarna ataki kot, drapanie, gryzienie, nie marzyciel do pozazdroszczenia. Był przeznaczony do przeżyć straszliwy cios spowodowanego czarnej zdrady i bliskim powiernikiem.

Sen Interpretacja: Koty

Podczas analizowania taką kompleksową wizję, należy słuchać własnej intuicji. Faktem jest, że nawet wizja koty strasznych przeciwników może oznaczać dobre rzeczy. Z reguły jest ono właściwe we śnie. Jeśli jest jasny i klarowny, rano człowiek czuje się wypoczęty i ostrzegania, nie należy przejmować się tym nonsens. Sen nie niesie negatywnych informacji. Może żwirek sąsiada wkrótce, i zostaną zaoferowane przywołać jedną z jej młodych.

Słabe, gdy odwrócił wzrok ciemny i „lepki” nie wyjść z mojej głowy. Takie należy rozszyfrować, zapis i śledzić wydarzenia. sen proroczy. Nie odrzucić go, próbując zapomnieć o dyskomfort. On nie przyszedł, tak po prostu.