221 Shares 9691 views

OAO "Oktyabrsky Electric Works", Petersburg

Oktyabrsky Electric Plant – kluczowym przedsiębiorstwem w regionie Północno-Zachodniej w naprawie, montażu, konserwacji wagonów i taboru kolejowego, metro, autobusy szynowe, pociąg / kolejowy. Produkcja to jednostka strukturalna „Transmashholdinga”.

fundacja

OEVRZ – najstarszy zakład w Petersburgu (St. Petersburg). Dla 190 lat firma zmieniła nazwę trzykrotnie: Aleksandra, proletariackiej, październik. Dzień jego urodzin jest w 1826 roku, kiedy to produkcja żelaza wyprodukowała pierwszy w parowiec rosyjskiego imperium „Neva”.

Równolegle do budowy statków Alexandrovsky roślin wyspecjalizowane odlewu bardzo artystyczną. Jej specjaliści produkowane rzeźby do dekoracji fasad świątyń, budynków rządowych, instytucji kultury, zabytków. Wraz z pojawieniem się roślin kolejowej stała się filarem wagonów i lokomotywy parowej.

wskazówki energetyczne

Po rewolucji, Alexander Mekhzavod przemianowany proletariackiej. W tym przypadku profil przedsiębiorstwo jest zachowana. Tu przywrócone samochodów wszystkich typów i zbudowane nowe, naprawiane kołowych, stopiony metal i wyprodukowany obróbkę. W 1931 roku zakład został przemianowany w samochodzie-naprawy października. W latach wojennych OVRZ koncentruje się wyłącznie na tworzeniu pociągów pancernych i sanitarnych, montaż platformy, na których przewożone broń, amunicja produkowana.

Po wojnie, wraz z rozwojem elektryfikacji kolejarzy rośliny opanowane konserwację i naprawę taboru elektrycznego. Oktyabrsky Electric Plant – jedyna firma w której naprawa szybki rosyjski pociąg. W 1984 roku przeprowadzono w warsztatach remonty i modernizacji pierwszego ER-200. Produkcja została corporatized w 1992 roku.

drugi wiatr

W 2005 JSC "OEVRZ" stała się częścią "Transmashholding". Zakład pojawił inwestycji, dodatkowe zlecenia, nowe linie produktowe. Jeśli na początku 2000 roku firma specjalizuje się w naprawach samochodów osobowych i pociągach, w 2006 roku pracownicy fabryki wznowione naprawę szybkiego taboru ER200 „Newski Ekspres”, przeznaczony do 200 km / h.

W 2008 roku, na OEVRZ wszedł w nową fazę – zawieranie umów długoterminowych z metra. Pierwsze naprawy samochodów metra została uruchomiona, a później – montaż pociągów. W 2009 roku, z pomocą kolegów z Mytischi zbudował pierwszy samochód modelu 81-714 / 717. Pociągi przeznaczone do Metro w Nowosybirsku.

W 2012 roku przetarg na dostawę 102 samochodów do „podziemia Petersburgu” Przedsiębiorstwo unitarne państwo w wysokości 2,6 mld RUR wygrał z „Oktyabrsky Electric Plant.” Deal w środowisku kolejowy zwany „kontrakt stulecia”. Sukces przyczynił się do tego, że trzy lata temu OEVRZ rozpoczął zbieranie samochody na metro Jekaterynburgu i Nowosybirsku, że sprawdził się jako wiarygodnego producenta.

Od 2014 przeprowadzono remonty kolei autobusy „RA” serii, produkowane JSC „Mietrowagonmasz”. Pojawienie parku Koleje nowy rodzaj technologii jest konieczność rozwoju Oktyabrsky elektrownię naprawy takich pojazdów. W 2015 OEVRZ dokonał pierwszego pociągu metra 81-722 / 723/724 „Anniversary”.

dzień dzisiaj

W 2016 OEVRZ przeprowadzane remonty tramwajów dla Gorelectrotrans. W ramach rozszerzania współpracy z administracją Petersburga, specjaliści październiku zakładzie rozpoczął naprawę sprzętu, który jest wytwarzany głównie w Leningradzie Tram-Zakładów Mechanicznych.

produkcja kontaktu i lokomotyw elektrycznych akumulatorów opanowali również. Lokomotywy te są tworzone w organizmie konwencjonalnych wagonach metra i są przeznaczone do pracy na liniach, które dla tego czy innego powodu są odłączone.

OEVRZ niedawno podczas otwarcia nowego kompleksu produkcyjnego. Rozwój wszystkich nowych kompetencji towarzyszy pracy na dużą skalę na tworzenie nowych warsztatów, w których kwestia nowoczesnego taboru dla pojazdów szynowych mogą zostać wykorzystane. W 2016 roku prace zostały zakończone.

działania

Naprawa samochodów i pociągów elektrycznych – główną działalnością firmy. Dzięki staraniom zespołu dostaje drugie życie markowe preparaty „Rus”, „Nicholas Express”, „Aurora”. To także zmodernizowane pociągów podmiejskich na podwyższonym poziomie komfortu: „Ładoga”, „Baltika”, „Northern Star”.

Oktyabrsky Electric Roślin (St. Petersburg) zajmuje się:

  • montaż wagonach;
  • zestawy kołowe produkcyjne;
  • naprawa pojazdów samochodowych W / E i metrze;
  • zestawy kołowe do naprawy;
  • naprawa wielokrotności elektrycznym.

Znaczna ilość prac stanowiły bardzo potrzebne produkcji zestawów kołowych wagonów pociągu / kolejowy i pociągi metra. W tym celu w 2005 roku stworzył nowy warsztat. Wśród klientów korzystających z „Koleje Rosyjskie” roślina Petersburg JSC, Subways Jekaterynburg, Moskwie, Sankt Petersburgu i Nowosybirsku. Rośnie współpracy z litewskim, kazachski, białoruskich partnerów.

perspektywy

W ramach przygotowań do piłkarskich mistrzostw Petersburgu fabryk świata zrealizować ambitny program modernizacji transportu. Oczywiście największy ciężar spoczywa na Electric Railway Car Repair Plant. Dla podziemia produkowane oryginalne wagonach, które spełniają współczesnych wymagań.

W niedalekiej przyszłości planowana jest przebudowa OEVRZ. Planuje się skoncentrować produkcję, nieefektywnie zwalniający obsługiwany obszar, wyposażony w platformę do naprawy kapitałowych Petersburgu tramwajów. Po 190 latach heroicznej historii zakładu stoi mocno na nogach i patrzy w przyszłość.