220 Shares 9218 views

Philips Xenium X1560: specyfikacje techniczne, instrukcje, opinie

Telefon komórkowy Philips Xenium X1560 – to tylko mała elektrownia w ręku. Ma nie tylko doskonałe parametry akumulatorów przeznaczonych do długich rozmów, może też ładować inne smartfony poprzez podłączenie ich bezpośrednio kabel połączeniowy USB. Za pomocą tego urządzenia można dosłownie poczuć potencjalną moc baterii.

Telefon może pracować bez ładowania do 100 dni czasu gotowości, co wydaje się niewiarygodne. Ponadto na jednym ładowaniu może pomieścić do 40 godzin w trybie rozmowy.

Dwie karty SIM

Możliwość korzystania z dwóch kart SIM jednocześnie jest kolejnym Niewątpliwą zaletą tego urządzenia. Na przykład, można organizować swoje osobiste i wszystko działa o wiele lepiej i utrzymać kontakty osobno, przy użyciu dwóch różnych numerów telefonów. Z dwóch kart SIM nie musisz nosić 2 telefony.

Funkcje ekranu

Pomimo faktu, że telefon Philips Xenium X1560 oferuje wiele zaawansowanych funkcji, jego ekran wygląda całkiem atrakcyjnie. Dzięki niewielkim rozmiarom – 2,4 cala – wyświetlacz QVGA TFT 262K wygląda bardzo dobrze. Oglądanie obrazów odbywa się dość szybko, a zdjęcia wyświetlane są jasne i kolorowe. W tym przypadku czas odpowiedzi dla każdego załadunku obrazu jest minimalne. Rozdzielczość wyświetlacza – 240 x 320 pikseli, 16 mln kolorów dostępne. Dla urządzenia przedział cenowy budżet jest dość dobra wydajność. Dostępne formaty kompresji obrazu – BMP, JPEG, GIF, PNG.

Radio FM

Wbudowana antena i funkcja głośnik zewnętrzny, dostępny na telefon komórkowy Philips Xenium X1560, oznacza to, że nie trzeba mieszkać w słuchawkach, jeśli chcesz słuchać radia. Teraz możesz cieszyć się ulubionymi transmisje radiowe w dowolnej objętości, przysłuchiwał się im w pomieszczeniu lub na zewnątrz. W zależności od nastroju lub okoliczności można łatwo przełączać się z trybu słuchania przez słuchawki.

Bluetooth

To urządzenie obsługuje profil Bluetooth A2DP. To pozwoli Ci cieszyć się ulubionymi utworami bezprzewodowo. Z urządzenia Philips Xenium X1560 masz słuchać wysokiej jakości muzyki stereo na słuchawkach, skonfigurowanej przez Bluetooth.

Gniazdo na karty pamięci MicroSD

Zaletą jest fakt, że można zwiększyć ilość pamięci do przechowywania plików multimedialnych przez włożenie karty pamięci microSD do gniazda wbudowanego telefonu.

wygląd

Telefon komórkowy Philips Xenium X1560 ma następujące wymiary: wysokość – 119,6 mm, szerokość – 51,1 mm, grubość – 16,3 mm. Urządzenie waży zaledwie 122 gramów i kompaktowe rozmiary pozwalają na umieszczenie go w każdej kieszeni. Urządzenie jest dostępne tylko w jednym kolorze – czarnym. Również telefon jest wyposażony w wbudowaną antenę, a jego obudowie – cukierek.

Philips Xenium Philips Xenium X1560. parametry techniczne

Telefon obsługuje wiele formatów połączenia GPRS (Rx Tx +) – klasa 12 i klasy B, jak również na GSM 900, 1800, 1900 MHz. Formaty do wysyłania i odbierania wiadomości i prezentuje inny – SMS połączeniu (długi SMS), CB SMS (Cell Broadcast), SMS (Short Message Service), multitselevye SMS, MMS Multimedia Messaging Service. Kolejną możliwością jest, aby połączyć się z siecią za pośrednictwem technologii WAP 2.0. Oczywiście, cechy Philips Xenium X1560 są skromne, ale są one bardzo dobre dla urządzenia budżetu.

dźwięk

Możliwości urządzenia odtwarzającego dźwięk jest bardzo skromna – MP3-Up dostępny jest obecny polifonia (64 tony). Obsługiwane formaty audio: MP3, AMR, MIDI, AAC, które mogą być również wykorzystywane jako zaproszenie do rozmowy. Dźwięk telefonu Philips Xenium X1560 nagrywania (opinie, które są pozytywne) ćwiczeń w formacie AMR. Możesz nagrać swój głos, dźwięk jest dość głośno i wyraźnie.

pamięć telefonu

Urządzenie obsługuje karty pamięci Micro SD, maksymalna pojemność których – 8 GB. Przestrzeń do przechowywania własnych danych Philips Xenium X1560 ma praktycznie żaden.

powiązanie

Gadżet posiada gniazdo słuchawkowe i pozwala na korzystanie z urządzenia „hands-free”. Dostępne łączność bezprzewodowa w formacie BluetoothV2.1 obsługuje następujące profile Bluetooth: A2DP, AVRCP, FTP, GAVDP, HFP, HSP, iOPT, OPP.

Połączenie przewodowe może używać kabla USB i zaniósł do danych microUSB z telefonu do komputera lub innego urządzenia.

przycisk

urządzenie przenośne jest sterowany za pomocą fizycznych przycisków. Jest to 4-kierunkowy klawisz nawigacji i enter, a przycisk on / off.

zarządzanie połączeniami

W menu znajduje się archiwum rozmów przychodzących i wychodzących, w tym bez odpowiedzi. Są to ustawienia do przekazania połączeń przychodzących, można wykonać na różne sposoby. Istnieje również opcja oczekiwania na połączenie, a połączenia alarmowe. Dźwięk podczas rozmowy można wyłączyć lub zastąpić wibracji, a także reguluje jego objętości. Na ekranie wyświetla się cyfrowy zegar pokazujący aktualny czas.

aplikacje

Wbudowane gry w telefonie nie. Są fabrycznie zainstalowane aplikacje, jako przypomnienie, agendy, budzik, kalkulator, kalendarz, stoper. Jako osobiste ustawienia użytkownika i prezentuje wiele wygaszaczy ekranu, tapet i dzwonków. Ponadto, urządzenie jest wyposażone w wbudowaną latarkę, która daje dobre światło.

Wprowadzanie tekstu może być przeprowadzona jako standardowa metoda alfanumerycznym i za pomocą T9. Język może być zmieniona przez użytkownika. Dostępne do wyboru rosyjskim, angielskim, rumuńskim i ukraińskim.

moc

Jak już wspomniano powyżej, telefon ma baterię o dużej mocy. W trybie czuwania, bez ładowania urządzenie jest w stanie pracować dłużej niż trzy miesiące. Jest on wyposażony w akumulator litowo-jonowy o pojemności 2900 mAh.

akcesoria

Standardowy zestaw po zakupie telefonu następnego – ładowarki, zestawu słuchawkowego, kabla USB do transmisji danych, w instrukcji obsługi. Urządzenie jest dostarczane w pudełku kartonowym. Do dyspozycji Philips Xenium X1560 jest bardzo prosta. Jest również docenione przez użytkowników.

Pozytywne cechy Philips Xenium X1560

 • Niski koszt.
 • Akumulator o dużej pojemności, który działa od dłuższego czasu i kosztów.
 • Raczej duży ekran o przekątnej 2,4 cala. Funkcje to jest całkiem dobry, to tylko telefon bez żadnych dodatkowych funkcji.
 • Atrakcyjny wygląd. Pomimo swojej prostoty, urządzenie wygląda nowoczesny.
 • Możliwość jednoczesnego korzystania z dwóch kart SIM.
 • jakość pracy i stabilne połączenie. Rozmowy występują bardzo wygodne.
 • Poziom głośności jest dość wysoka, a dźwięk połączenia przyjemnego. Sygnalizacja wibracjami jest dobre, to jest trudne do pominięcia.
 • W urządzeniu dobre menu, który nie zawiera dodatkowych elementów. Brak bezpośredniego dostępu do sieci społecznych, itd. D.
 • Dla każdego z kontaktów można zapisywać miejsca pracy, poczty elektronicznej i innych ważnych informacji.
 • Obsługa w pięciu trybach z różnymi ustawieniami związanymi z częstotliwością.

braki

 • Przycisk znajduje się w centrum miasta, nie jest bardzo wygodne. W zarządzaniu telefon Philips Xenium X1560 jest łatwo przegapić, zwłaszcza użytkownik nie dość ze smukłymi palcami.
 • Urządzenie ma stosunkowo duży rozmiar i szczególnie dużą grubość. Na pierwszy rzut oka, że urządzenie nie jest zbyt duże, ale w porównaniu do bardziej zaawansowanych smartfonów, różnica ta jest odczuwalny bardzo silnie.
 • Nie ma żadnych aplikacji, które zapewniają synchronizację urządzenia z komputerem. Prawdopodobnie najbardziej znacząca wada. W rezultacie, potrzeba przenieść gdzie indziej kontakty mamy do czynienia jedynie poprzez kartę SIM. Ponadto, nie jest możliwe, aby utworzyć kopię zapasową kontaktów – awarię telefonu, wszystkie dane zostaną utracone.
 • Książce telefonicznej nie jest bardzo wygodne. Nie Możliwość zapisania wielu numerów telefonów w jednym kontakcie. Pozwolono, aby nagrać tylko jedną komórkę, jeden dom i jeden numer biznesowego. Nazwa nie może zawierać więcej niż trzydziestu znaków.
 • Nie ma sposobu, aby przechowywać duże ilości wiadomości SMS, a także przechowywać je przez długi czas. Prawie wszyscy użytkownicy zgadzają się, że niektóre wiadomości, które trzeba ratować, ale w aparacie opisane jest to niemożliwe.
 • SMS nie można skonfigurować żądany sygnał audio. Jest tylko wybór kilka presetów bardzo prostych sygnałów.
 • Złącze USB, znajduje się poniżej, jest prawie bezużyteczny. Oczywiście, dzięki nim można ładować inne gadżety, w tym smartfonów, ale w praktyce będzie to miało kilku użytkowników. devaysa projekt przewiduje korkiem gumowym. Jednak to nieco psuje wygląd telefonu.

ostateczny werdykt

To urządzenie jest idealnym rozwiązaniem dla tych użytkowników, którzy potrzebują tylko do funkcji telefonu. Dla nich będą istotne żywotność baterii i brak opcji.