847 Shares 9151 views

Jakie są wymiary evrofury i jakie są jego funkcje?

Eurowaggon (lub jak to jest określane jako nośniki „evrotent”) – samochód ciężarowy, co do zasady, długo długości, składający się z „głową”, czyli ciągnika samochodowego, a z naczepą. Ostatnia część ma swoje niuanse. Evrofury wymiary, mianowicie naczepa są następujące: długość – 13,6 m, wysokość – 2,45 m, szerokość – 2,45 m, zbyt. W sumie, to sprzęgło jest w stanie przenosić ładunki nawet do 20-22 ton pojemności 82 metrów sześciennych. Poza tymi modyfikacjami, istnieją pojazdy ciężarowe. W Europie, na przykład, wymiary evrofury przyczepa może być i 95, a nawet 110 metrów sześciennych, w zależności od wysokości ciała. Odbywa się to w celu rozszerzenia zakresu stosowania takiego transportu w celu poprawy rentowności. Nawiasem mówiąc, długość i wysokość sprzęgło pozostaje taka sama, tak aby się dodatkowych dokumentów oraz do poszukiwania dodatkowego pozwolenia nie trzeba.


Co ciekawe, markizy na wozie można wypożyczyć na kilka minut i bez większego wysiłku. Jeśli obciążenie jest zbyt długi, aby umieścić go na plecach, można to zrobić od góry, czyszcząc dach przyczepy. Szczególnie istotne w rodzaju Europy „w ciemno” (kierowcy ciężarówek nazywają to „worek” z powodu dużej ilości przestrzeni ładunkowej). W tym przypadku evrofury wymiary zwykle pozostają bez zmian (z tym, że wysokość może się zmieniać aż do 3 m), lecz po usunięciu jednej stronie ciała, lub całkowicie ruchome tylko problemy nie występują.

Ponadto, wiele ciężarówek są zakończone specjalnymi pasami i szyn montażowych. Odbywa się to w celu utrzymania kruchy ładunek i dostarczyć go do maksimum bezpieczeństwa. Prywatni przewoźnicy są zawsze włączone dwie części.

Co może być transportowany na tych ciężarówek?

Jak już wspomniano, eurowaggon (wymiary w długości, które zawsze pozostają takie same), posiada szeroki zakres zastosowań. Takie przyczepy są transportowane urządzeń, elementów niestandardowych wykonane w pojemnikach różnych materiałów budowlanych, a nawet produktów spożywczych, które nie podlegają ścisłej kontroli temperatury. Jeśli niektóre z drugiego rodzaju towarów znaleźć świeże warzywa, owoce, lub półproduktów, specjalnie dla ich transport markizy niezdolnych. W takich przypadkach należy użyć lodówki. Nawiasem mówiąc, te wymiary są takie same jak evrofury wielkość i objętość jest często 82-86 (95) metrów sześciennych.

Ponadto ciężarówki plandeki zdolne do przenoszenia produkcji mebli, nie tylko gotowe produkty. Może to być prosty europalety płyta umieszczona na specjalnej palety (100 i 80 cm szerokości, długości) lub bez nich. Najważniejsze jest to, że ich długość była mniejsza niż 13,6 m. Nawiasem mówiąc, jeśli towary nie są umieszczone na paletach, wiem, że czas załadunku towaru będzie w 2 lub nawet 3 razy więcej.

I wreszcie o kosztach transportu. W tej chwili zakres cenowy dla połączeń międzynarodowych jest dość szeroki – od 30 do 70 rubli za kilometr. Koszt zależy od położenia geograficznego punktu wyjścia i przeznaczenia. Ponadto, wpływ cen towarów niebezpiecznych, reakcja na zmiany temperatury, ciężaru i objętości.