726 Shares 5369 views

Francuska aktorka Sofi Marso: filmografia, opis filmu

Trudne nastoletnia dziewczyna superspy, ofiara nieszczęśliwej miłości, księżniczka – trudno sobie przypomnieć, co role nigdy nie widziałem publiczność Sofi Marso. Filmografia 49-letnia gwiazda jest obecnie zawiera ponad 40 obrazów należących do różnych gatunków. Biorąc pod uwagę jego wiek, lista ta prawdopodobnie wzrośnie wkrótce. Wśród najlepszych filmów z aktorką, istnieją takie, które powinny być dostępne dla wszystkich miłośników kina francuskiego.


informacje biograficzne

Francuski nie należą do liczby ludzi, którzy byli w stanie cieszyć się szczęśliwe dzieciństwo. Dziewczynka urodziła się w 1966 roku w małej wiosce, położonej niedaleko Paryża. Jej rodzina jest stale przeżywa trudności finansowe jako rodzice pracowali w nisko płatnych miejsc pracy. Sytuacja jest ciągłe skandale nękany matkę i ojca sobą oraz z córką dojrzewania.

Zaskakujące, że niekorzystna sytuacja w rodzinie dał światu tak utalentowaną aktorkę Sophie Marceau. Filmografia sława ma pierwsze zdjęcie w pierwszej kolejności ze względu na fakt, że nie chce żyć sam nudny, ciężkie życie, co doprowadziło rodziców. Dlatego młodzi Francuzka nigdy przez chwilę zamyślony, kiedy jej przyjaciel zaproponował wspólną kampanię na castingu do filmu, w którym młodzi ludzie zostali zaproszeni.

Sofi Marso: gwiazdy Filmografia

gwiazda filmowa francuskiej części niewielkiej grupy gwiazd, na której chwała spadła w okresie dojrzewania. Przez ponad 30 lat, prasa i fani dyskutować tylko o każdy krok sprawia, że aktorka Sofi Marso. Filmografia, Biografia gwiazdy są tematem wielu ludzi, z którymi od dawna się do dymisji.

Jego pierwsza praca kobiet w filmie, który odbył się w 1980 roku, zdobyła sławę. To był film „Boom”, główną rolę których tysiące kandydatów wybrała Sofi Marso. Filmografia francuski zaczął z fascynującą komedii, w której dostała rolę złożonego nastolatek Vic. Aktorka bohaterka jest tak lubi publiczność, zdecydowano się wycofać drugą część. Vic rolę przez wiele lat stał się jego charakterystyczny „wizytówka”.

„Wesołych Wielkanoc”, który ukazał się na ekranach w 1984 roku, był kolejny udany komedia z udziałem Sofi Marso. Filmografia wschodząca gwiazda wzbogacony taśmę w którym zagrała ze słynnym Jean-Paul Belmondo. Jest to opowieść o Lovelace, która zamierza bawić się z młodą damą pod nieobecność żony. Jednak ta ostatnia nagle powrócił, zmuszając człowieka do przedstawienia przypadkowy znajomy jak własną córkę.

Jasne role 80-90

Filmografia Sofi Marso z opisem filmów w tym okresie należy rozpocząć fascynującą dramacie „Moje noce są piękniejsze niż wasze dni”, nakręcony w 1989 roku. Pierwsze zdjęcie jest interesujący, ponieważ to ona wniosła francuską aktorkę z jej przyszłego męża. Mówimy o reżysera Żuławskiego – utalentowany Polak, dzięki którym gwiazda pożegnała się jej rola znudzonego nastolatka. Aktorka i jej kochanek nie jest absolutnie zakłopotany przez różnicę wieku – 26 lat.

Postać dramatu, który działa jako Marceau, cierpi z powodu wybuchu pasji dla śmiertelnie chorego. Znaczenie malarstwa, według reżysera, było to, aby przypomnieć widzom o istnieniu tego uczucia, która nie boi się przeszkód.

„Braveheart” – jeden z najwybitniejszych obrazów, które mogłyby uczestniczyć francuska aktorka Sofi Marso. Filmografia wzrosły ze względu na historię królewny angielskiej, zakochał się w przywódcę zbuntowanych Szkotów.

Trudno nie zauważyć, że rola włączoną Francuzka przejść kolejny „dziewczyna Bonda”. Obraz „Świat to za mało” został wydany w 1999 roku, był to superspy partnerem Pierce Brosnan.

Co jeszcze zobaczyć

Oczywiście, powyższa lista nie jest godne obrazu, który ma „zebranych” Sofi Marso filmografię. „Lost in Deauville” – filmu 2007, której główny bohater staje się gwiazdą filmową, który zmarł około 30 lat temu w tajemniczych okolicznościach. Nagle widzi policjanta, są zajęci szuka śladów przestępstw popełnionych w zamku Norman. Co ciekawe, aktorka jest także reżyserem filmu.

Z ostatnich obrazów godnych odnotowania Marceau „Miłość przeszkody”, nakręcony w 2012 roku. Komedia romantyczna, w której Francuzi odegrali rozwiedzioną matkę trojga dzieci, nagle zainteresowany muzyk niepoważne.

Tak wyglądają najbardziej ekscytującą historię filmu, nakręcony z Sofi Marso.