278 Shares 7229 views

Copperhead: trujące lub nie na osobę?

Ludzie, którzy zamierzają udać się do Europy na śródziemnomorskim kurorcie wiosną lub latem, należy spełnić Copperhead. Trujące lub nie ten piękny wąż? Kwestia ta powinna być przedmiotem zainteresowania podróżnych w pierwszej kolejności. A odpowiedź jest niejednoznaczna. Fakt, że Copperhead Colubridae należy do rodziny, dlatego ściska swoją ofiarę, a następnie połyka. Ale dlaczego wtedy zęby?

Wydaje się, że jeśli uznać wąż ma zęby, to kwestia, czy dana trującego Copperhead, znika samoistnie. Mają kły, to może ugryźć. Jednak stwierdzenie to nie jest do końca prawdą. Gady zęby położone w głębi jamy ustnej, wykorzystuje je tylko wtedy, gdy polowanie kończy łapania dużą ofiarę. Ze względu na małe rozmiary nie może udusić się złapać zwierzę. Potem będzie musiała sparaliżować swoją truciznę, a dopiero potem będzie mógł go używać bezpiecznie w żywności.

We wszystkich innych przypadkach, gładki wąż zjada jaszczurki. Stanowią one podstawową dietą jego mocy, ponieważ są one dość małe zwierzęta, które nie musiała tracić jad. Czasem, gdy weźmie się pod uwagę węża nie może złapać jaszczurkę, zaczyna polować na małe gryzonie. Należy zauważyć, że te gady mogą czasami zjadają się nawzajem. Ale zdarza się to rzadko. Taka sytuacja może wystąpić, gdy gładki wąż nie może znaleźć kolejną ofiarę. W każdym razie, ten wąż kanibalizm wśród przyczyn poważnie zastanowić się, czy rzeczywiście jest to bezpieczne dla ludzi.

Jednakże kwestia, czy dana trującego Copperhead do ludzi i pozostaje otwarta. Fakt, że istnieje wiele zwierząt i owadów na świecie, trucizna, która jest bezpieczna dla ludzi. To może dostarczyć różnego rodzaju niedogodności, ale nie zabić. Ale są ludzie, którzy mieli poważne reakcje alergiczne na niektóre trucizny. Na przykład, jedna osoba będzie w stanie przetrwać ukąszenie żmii, ale umrze, jeśli piecze się zwykle pszczołę. To jest odpowiedź na pytanie, czy nie jest trujący Copperhead, leży w indywidualnych cech organizmu człowieka. Niektórzy nawet nie zauważy, jak będą to żądło węża, podczas gdy inni będą doświadczać kilka tygodni ciężkiej gorączki, a niektóre mogą nawet umrzeć. W każdym razie, nie sprawdzić wąż jadowity Copperhead czy nie. Po tym wszystkim, nikt do końca w nieznane, gdyż spowoduje zgryz.

Copperhead można łatwo rozpoznać po wyglądzie. Ma odcień miedzi, dzięki czemu zawdzięcza swoją nazwę. Należy zauważyć, że jego cechą charakterystyczną jest czarny pasek na wysokości oczu, a to ona odróżnia ją od podobnych węży. Ale jeśli przyjrzeć się bliżej w oczach małego reprezentatywnej odrywania pełzającej łuszcząca się, kiedy go znaleźć? Może być tak, że przed wami niebezpieczny gad zgryz, który niesie poważne konsekwencje.

Tak więc odpowiedź na pytanie to, czy trującego Copperhead, w większości przypadków jest ujemna. Należy jednak zapewnić, i obejść ten wąż, jak to można być osobą o silnej reakcji alergicznej na jej ukąszenia.