376 Shares 7526 views

Co to lot czarterowy

Na pewno wielokrotnie słyszał zwroty takie jak: „Musiałem dostać Kartę”, „Doskonała zapisane na Karcie”, „loty czarterowe z Moskwy – korzystne i wygodne!”


I jaki rodzaj tajemniczej Karty i lot czarterowy różni się od zwykle? Jakie są regularne loty nie trzeba tłumaczyć nikomu. W portach lotniczych i rozkładami linii lotniczych są publikowane, a ktoś dostać się z punktu A do punktu B wybiera odpowiedni lot i robi mu bilet.

I co to lot czarterowy? Najprostszym sposobem, aby zadzwonić do lotów czarterowych jednorazowych. Firma-consolidator, czyli tzw organizatorzy czarter samolotu towarowego w linii lotniczej, i wysyła go na specjalnie opracowanej trasy. Najczęściej zbierających są biura podróży. Jest to zrozumiałe, ponieważ jest w wycieczki są zazwyczaj wysyłane jednocześnie wystarczającą liczbę ludzi. Dlatego touroperatorzy komfortowo na początku płaszczyzny sezon zaftrahtovat a następnie wysłać do swoich klientów prawie aviasudne rękę, bez martwienia się o wcześniejszej rezerwacji biletów.

Tutaj jesteśmy z wami i dowiedzieć się lot czarterowy. Zwróćmy się teraz, dlaczego ceny biletów lub są niższe niż w przypadku regularnych lotów. Normalny lot uwzględnione w ogólnym harmonogramem, powinien uderzyć drogę, niezależnie od pojemności salonu. Nawet jeżeli kupiłeś tylko kilka biletów, będzie nadal startować. A koszt lotu samolotu jest równa sumie sześciu zer. Linie lotnicze, które nie cierpią na zbyt oczywistych strat, podnieść cenę biletów.

Czarter jest zawsze wypełniony przez definicji. To po prostu nie ma harmonogramu, jeżeli wszystkie lub zdecydowana większość miejsc nie są sprzedawane na nim. Ale to wynika z tego i ujemnego takich lotów. Co tam jest możliwe negatywne? Pozwólcie mi wyjaśnić.

Co to lot czarterowy, a dlaczego to kosztuje mniej, już wiemy. Na pierwszy rzut oka jest to bardzo opłacalne usługi – wyczarterować samolot i wysłać go do pasażerów we właściwym miejscu frachtowca. Ale co, jeśli nie są wymagane liczba pasażerów? Poczekaj, aż nie brakuje chęci? To nie jest opcją, jak czas, jak wszyscy wiemy – pieniądze. Czas, który poświęca samolot spędza na ziemi, – pieniądze wyrzucone. Dlatego operatorzy mogą sprzedać bilet na lot czarterowy, nawet bez kupowania objazd. Ale pasażer, który kupuje bilet, musi być przygotowany na to, że nie będzie w stanie dotrzeć do miejsca przeznaczenia w odpowiednim czasie do niego. Loty czarterowe, mówiąc w przenośni – pasierbów lotniskach. Są zatrzymani często, dając pierwszeństwo do regularnych lotów. Dlatego czytając Domodiedowo harmonogramu lotów czarterowych, dodać bezpośrednio do przyjazdu czas kilku godzin. A dopiero później zdecydować, czy chcesz skorzystać z takiego lotu.

Nawiasem mówiąc, tych pasażerów, którzy zdają sobie sprawę, że taki lot czarterowy i wiem kolejny trik, który pozwala zaoszczędzić na cenie biletu. Jeśli regularne loty bardziej opłaca się kupić bilety na długo przed datą wyjazdu, koszt czarterowego może być znacząca w przeddzień lotu jest tańsze niż zamówienie w tygodniu. touroperatorzy starają się sprzedawać bilety dla wszystkich miejsc w samolocie. Czy są jeszcze bilety sprzedane i lot przełożony nie jest po prostu możliwe, cena dla nich spada bardzo szybko.