739 Shares 2691 views

Popularny owoc Thai

Na wiosnę, jak wiemy, na półkach marketów i sklepów są świeże warzywa i owoce. W Rosji jako popularny lokalnych produktów i provezennye z zagranicy. Często w środku sezonu letniego można znaleźć w sklepach i niektórych owoców egzotycznych z Tajlandii. Jednak niektóre typy mogą spróbować, właśnie przybył do tego kraju.

Wśród najciekawszych owoców należy zauważyć, mangostan. Uważany jest za jeden z najsilniejszych przeciwutleniaczy. W miąższu mangostanu zawiera 43 ksantony. Te substancje czynne neutralizacji wolnych rodników. Na przykład, aloes zawiera tylko jeden ksanton.

drzewo mangostanu dorasta do dwudziestu pięciu metrów wysokości. To może owocować przez sto lat. Te tajskie owoce są uważane za najdroższe. Mangostan powszechne w lasach Indii, Kambodży i Wietnamie. Użyła miąższ owocu. To wygląda jak ząbki czosnku. Miąższ jest soczysty i słodki, ma przyjemny zapach i lekką kwasowość. Według podróżnych, smak mangostanu nie mylić z jakiegokolwiek innego owocu. Miazga wykorzystane do przygotowania soku, wyrafinowanego smaku.

Przez wiele wieków, lecznicze właściwości mangostanu wykorzystywane w medycynie. Owoce są stosowane jako środka przeciwbólowego i przeciwgorączkowego.

Tajskie owoce są często oryginalny wygląd. Na przykład, Salak wygląda bardzo oryginalnie. Jego cienka skóra jak skóra węża. Podczas tego Salak określają jako „wąż owoców”. Jego wielkość jest podobna do fig. Jasne zastosowaniem masy papierowej, która składa się z jednego lub dwóch płatów.

Duża zawartość garbników nadaje Thai owoc cierpki smak. Zdalnie przypomina smak ananasa, ale nie tak soczyste owoce. Pulpa ta może zatem być wystarczająco sucha i krucha i chrupka i mokre kwaśny.

Tamaryndowca – jeden więcej tajskie owoce. Owoce zawierają witaminy, kwasy organiczne, pektyny i cukier. Masa włóknista jest reprezentowany brązową lepką masę posiadającą przyjemny smak kwasu. Te tajskie owoce są stosowane jako środek zakwaszający w przygotowaniu różnych dań. On także przypisane kilka cierpki smak. Trzeba powiedzieć, że kwas, które zawierają te Thai owoców ma znaczącej różnicy z owoców cytrusowych. Tamaryndowca stosowany jest w przygotowaniu marynat i sosów do ryb i mięsa. Dojrzałe Thai owoce wykorzystywane do przygotowywania napojów i deserów.

Tajskie owoce wyróżniają się nie tylko swoim wyglądem. Swoisty owoc durian. Zabronione jest prowadzenie samolotów, przynosząc w wielu hotelach. Fakt, że owoce sprawia, że bardzo nieprzyjemny zapach, bardzo podobny do zapachu ścieków.

Te tajskie owoce są wystarczająco duże, aby tworzyć kolce. Trzeba powiedzieć, że mimo nieprzyjemnego zapachu, smak owoców jest doskonała. Te tajskie owoce należą do najdroższych, ale to nie przeszkadza im być najbardziej popularny.

Niepozorny wygląd Longkong owoce. Rośnie w południowych regionach. Sprzedawane owoce dużych klastrów. Jego smak jest neutralny i wodnisty. To pozwala szybko ugasić pragnienie.