595 Shares 2082 views

Jak zrobić stokach

Podczas naprawy, a po ponownej instalacji systemu Windows są często pojawia się pytanie – jak zrobić stokach na oknach? A dokładniej, to co może być lepiej?

Furnish tras (wewnątrz otworu okiennego) – jest to końcowy etap instalacji lub naprawy okien. Estetyczny wygląd, wzrokowe postrzeganie stoki powinny cieszyć oko i daje wykończenie pomieszczenia. Ponadto, dobrze wykonane zbocza poprawia izolację cieplną otworu okiennego. Sposoby wystarczy przyciąć. Pokrótce opisać je, a będziesz w stanie dokonać racjonalnego wyboru.

Jak zrobić stokach gipsowe?

Na oczyszczoną i zagruntowaną ścianę nanosi się w kilku etapach roztwór (gipsu bazie cementu). Każda warstwa musi wyschnięcia na co najmniej 5 godzin. Jeśli stoki okienne nie są pionowe, mają znaczące wady – używane sygnalizatory tynku. Do otwarcia naroży były proste, gładkie i dobrze zdefiniowany – przed Shpatlevanie przyklejony perforowane narożniki. Po tym zboczach shpatljujut i przycięte „papier ścierny” i malowane.

Jak sprawić, by stoki płyt gipsowo-kartonowych?

Pierwszy przykład wykonania: Arkusze z płyt kartonowo-gipsowych są związane bezpośrednio na ścianie w roztworze kleju. Po drugie – płyta gipsowa zamontowany na metalowej ramie (akcesoria są na wolnym rynku), wkrętów samogwintujących. Przeciwgrzybiczym podkład traktowane powierzchnia może następnie być szpachlówki, farby lub pasty.

Ewentualnie takie nachylenie, należy wymienić możliwość cienkich plastikowych etykiet na płyty gipsowo-kartonowej. Wady to zawodności klejenie , niska odporność na wilgoć i płyty gipsowej wilgoci. Użyć do wykończenia stokach wodoodporny materiał. Zaletą tych tras, które są w utrzymaniu. Jeśli nachylenie jest porysowana, zerwane z powierzchni kawałku – w każdej chwili można zashpatlevat i farby.

Inna opcja – stoki panelita – plastik komórkowy. Wady: zmiany koloru w czasie i uszczelniających głębokość panelu 25 cm (jeśli jest więcej – styku płyt, a to pogarsza wygląd).

Jak zrobić klej wykoleił?

Na powierzchni nachylenia cienką pasty z tworzywa sztucznego. Sposób ten jest prosty do realizacji, ale ma wady: z tworzywa sztucznego odwarstwienie czasie, z powodu różnych obrabianych materiałów stykających się z wahaniami temperatury. Kondensacja może, t. I. Wykolejeniu całkowicie odizolowany od specyficzności działania.

Jak sprawić, by stoki tworzywa sztucznego (PVC)?

Ostatnio najbardziej popularne pochyłości okiennych z PVC. Są one wykonane z tworzywa sztucznego (z tego samego materiału co okna) i obudową lub paneli typu sandwich. koniec tworzywa sztucznego jest zwykle stosowana na głębokości 190 mm do stoku. W innych przypadkach – płyty wielowarstwowej (1500h3000 jego wielkości), który ma strukturę z trzech warstw (od dwóch plastikowych arkuszy oraz izolacji pomiędzy nimi) i może być ustawione pod dowolnym kątem do ściany.

Instalacja sztucznych stokach jest bardzo proste i wymaga trochę czasu. Są one odporne na wilgoć, trwałe, nie boi ekspozycji na promieniowanie UV, odpornych na uszkodzenia chemiczne oraz mechaniczne, ciepło i izolacji akustycznej. stoki plastikowe – funkcjonalny i stylowy dodatek do okien PCV.

W procesie wykańczania tras sztucznych usunąć stary tynk wyrównana otwór izolacji powierzchni wykonania, zestaw konstrukcji z tworzywa sztucznego stoku.

Okno z tych tras jest kompletny, nowoczesny, atrakcyjny wygląd. Będą one trwać 15-20 lat. „Minor” wada – cena jest dość wysoka. A jednak – te stoki nie mogą być naprawione. Jeśli zarysowany lub uszkodzony panel z tworzywa sztucznego, to zdecydowanie powinien być zmieniony.

Podobnie, można również przycinać i otwory drzwiowe.