249 Shares 7321 views

Rybie spadek w przykładzie wykonania na Weltschmerz

Nikt nie może pozostać obojętnym, widząc rybę po raz pierwszy, nawet jeśli nie żyje, a zdjęcia. Lufa amorficznych galaretowatych stworzeń wydaje się stworzony z smutku do smutku i zniechęcenia w nazwie. Szeroko rozstawione oczy, szerokie usta, niestety wisi grube „nos” (w rzeczywistości jest to, oczywiście, nie nos, ale to wrażenie jest tworzony) – wszystko razem w stanie dogonić tęsknoty nawet najbardziej pogodnym jednostki.

Fish-drop została „odkryta” (czyli pierwszy opisane i sklasyfikowane) w 1926 roku, kiedy to australijskie rybacy złowioną kopię przewidzianego do zoologów. Uważane niejadalne ryby, przyniósł w annałach zoologicznych i zostawić w spokoju. Ponadto sama ryba-drop nie jest chętny, aby spadł na oczach ludzi, jak stwierdzono na głębokości ponad sześciu metrów i blisko powierzchni, gdzie ciśnienie wody jest niski, czułem się nieswojo.

Ze względu na siedliska ryb głębokiego spadku wody opracowano szereg narzędzi, aby pomóc jej całkiem dobrze istnieć w głębinach oceanu. Po pierwsze, nie ma pęcherz pławny, ponieważ przy tak dużej ciśnienie jest bezużyteczne. Po drugie, ryby-kropla prawie bez mięśni i pływaków w głównym strumieniu. Na jedzenie ona goni, jedzenie przychodzi (albo raczej żaglami) na własną rękę. Jego dieta składa się głównie planktonem i jedzenie produkuje, ziejącą paszczę. Małe skorupiaki pływać w samej jamie ustnej.

Fish-drop – dobrą matką i dba o swoich milusińskich nie gorzej niż matka kura około kurcząt. Zmiecie jajka, to „wysiaduje” to – w taki sam sposób jak jaja Kvochka, a kiedy się jaja „hatch” małe „kropelki” i dba o nich, szukając cichych miejsc ich siedliska, „przedszkola” – terminologia w zoologii. Wygląda dorastać w spokoju i bezpieczeństwa. Jednak to nie ma praktycznie na taką głębokość naturalnych wrogów.

Głównym wrogiem spada ryb jest człowiekiem. Nie, zwłaszcza dla ryb spadku nie jeden seine rzutów. Wchodzi on w sieci, kiedy rybacy przeprowadzenia głębinowych trałowania za homara lub kraba.

Chociaż ryby drop-znany ludziom mniej niż sto lat i jest uważany za niejadalny, były też te „smakoszy”, którzy uważali, że głębokie „Jelly” to wielki przysmak. Według niektórych doniesień, w Japonii, Chinach i Azji Południowo-Wschodniej, istnieje wiele bogatych ludzi, którzy są gotowi rozłożyć dla mieszkańców oceanu głębokości dużo pieniędzy. Jednakże, nie jest zaskakujące, jeśli przypomnimy sobie współczesne chińskie przysłowie, które mówi, że dobry szef kuchni można gotować wszystko przeszukiwanych przez pola, z wyjątkiem ciągników, wszystko, co leci w niebo, z wyłączeniem silników lotniczych, a wszystko, co pływa w głębinach morza, z wyjątkiem podwodny łodzie.

Jak to wygląda w jej naturalnym środowisku na głębokości sześciuset do tysiąca dwustu metrów – nie jest znane. Fish-upuść zdjęcia nie zostawił. I to zrobić w najbliższej przyszłości jest mało prawdopodobne. Ale na brzegu lub na pokładzie szkunera rybackiego, wygląda bardzo nieatrakcyjne. Znaleziono fish-drop głównie u wybrzeży Australii, ale niektóre okazy złowione we wszystkich oceanach, z wyjątkiem Arktyki. Na większych głębokościach żywych ryb, zdjęcia i nazwy są nadal czeka na publikację na stronach encyklopedii i podręczników. Oceaniczne głębiny nadal bardzo słabo zbadane.

Z powodu niechlujstwa połowu morskich stawonogów i uwagi azjatyckich spadku smakoszy ryb jest zagrożona. Czy osoba zaznajomieni z tej niezwykłej ryby byłyby tak krótko – mniej niż stu lat? Historia stosunków między ludźmi i naturą twierdzi, że nie ma w tym nic niezwykłego. To działo się więcej niż jeden raz. morze krowa Steller, na przykład, został zniszczony po zaledwie dwadzieścia siedem lat po jego odkryciu. Ale nie chcesz łowić-drop, jest to smutny cud, ten sam los.