403 Shares 5854 views

Dlaczego koty mruczą – czy naprawdę jest to, aby manipulować ludźmi?

Koty – najbardziej tajemnicze i niesamowite istoty żyjące obok mężczyzny. Ich zdolność widzenia w ciemności, umiejętność dyskretnie znikają i pojawiają się ponownie, umiłowanie wolności i niezależności doprowadziły do przypisywania im mistyczne cechy związane z czarownic i czarodziejów.


Prawda jest dużo kotów i tajemnicza. Na przykład, nie jest jeszcze rozwiązany do końca, dlaczego koty mruczą. Konwencjonalna mądrość – przyjemność. Ponadto, kot-mama tak komunikuje się z kociąt, a silny kot wyraźnie słaby, że nie zaszkodzi. Innym powodem mruczeć – dolegliwości choroby i pragnienie spowodowania siebie litości.

Brytyjscy naukowcy umieścić dziesiątki eksperymentów, aby dowiedzieć się , dlaczego koty mruczą. Stwierdzili oni, że niektóre częstotliwości dźwięku do umieszczenia u kotów mruczących, pokrywają się z tymi, które są głodne dziecko płacze. Ten podświadomy wpływ na osoby, powodując w nim pragnienie, aby wysłać swoje ulubione wszystko – nawet ostatni smakołyk kiełbasy. Co jest ciekawe, koty w ten sposób wpływać na nie wszyscy członkowie rodziny, ale tylko na najsłabszych, tych, którzy są podatni na tego pędu.

Ogólnie rzecz biorąc, w arsenale koty mają własny język kota. Wiedzą, jak wymawiać samogłoski, spółgłoski, a nawet „słowo”. W zależności od tego, jak koty mruczą, wszystkie z nich, a obie ulice są przyzwyczajeni do dbać o siebie, i zadbane zwierzęta, zapewniając dni na kanapach, rozumienia siebie idealnie. Ale ludzie nie zawsze uda. Czasami niedawno był chory kot zaczyna mruczeć bez wyraźnego powodu, a gospodarz uspokaja, nie zdając sobie sprawy, że kot jest nadal źle. Niestety, nie jest precyzyjnie określona, dlaczego koty mruczą i pozytywne i negatywne sytuacje. Ale eksperci już wiedzą jak odróżnić rodzajów mruczenie i emitują miękkie, szorstkie, pobór, nakłaniał, uznanie, okolicznościowe i niespokojny. Każdy typ charakteryzuje się różnymi dźwiękami, jego składników, a innym tonem ich wymowy. Słuchaj uważnie, koshkovladelets można usłyszeć dźwięki w murchanii "MPP MPP MPP", "XMP XMP", "mmnngg", "Pan-ah-o-y" i inne. Pamiętaj, że sytuacje, w których stwierdza się, że ich ulubiony, można dokonać pewnego rodzaju słownika i komunikować się ze zwierzętami bardziej znaczące.

Wiele osób zastanawia się, co kot mruczy – język, gardło, płuca lub jakieś inne organy. Do produkcji tego dźwięku koty mają specjalne mięśnie wokół strun głosowych, które są w stanie kurczyć i powodować drgania w podjęzykowej kości. Rezonans drgań i dźwięku jako pomruk. Znamienne, koty robią to na wdechu i wydechu. Ale czy natura obdarzony im takich uprawnień tylko do komunikowania się?

Naukowcy doszli do wniosku, sensacyjne, dlaczego koty mruczą. Okazuje się, mruczenie – potężne narzędzie terapeutyczne, które pozwala koty leczyć rany i odbudować swoje siły. To miejsce, gdzie ich niezwykła witalność! Ponadto, mrucząc stanie traktować ludzi jak ustawy o nas jak terapii ultradźwiękowej. To wydaje się w zakresie 27-44 Hz, co pozwala na 20% w celu przywrócenia kości do leczenia układu nerwowego, krążenia, niektóre choroby serca, do stabilizacji ciśnienia w leczeniu uzależnienia od narkotyków i alkoholu, a przyspieszają gojenie krwiaków i otarcia.

Oczywiście, nie wszystkie koty są takie same umiejętności lekarskie. To zależy również od koloru włosów i potencjału energetycznego zwierzęcia oraz od osobistego stosunku do kota „dla pacjenta”. Ale wszystkie koty są doskonale absorbować negatywną energię w domu. Tak więc nie należy ich winić, jeśli lubią spać na komputerze, aby dostać się na lodówkę lub siedzieć na uruchomionej pralce.