853 Shares 9783 views

Seria „Kobieta bez przeszłości”: aktorów, role, streszczenie Działka

O człowieku, który cudem przeżył, ale stracił pamięć – to show opowiada: „Kobieta bez przeszłości”. Aktorzy Maria Anikanova, Andrei Andreev i Aleksandra Suworowa odegrał ważną rolę multiserial projektu. Jak losy głównego bohatera? A kto pomoże jej rozwikłać dziwne, czasami niesprawiedliwych wydarzenia?


„Kobieta bez przeszłości”: aktorów, ile odcinków, podsumowanie działka

„Kobieta bez przeszłości” – typowa opera mydlana. Projekt został wydany w 2008 roku i obejmował serię 266.

Bohaterami wszystkich działań – rodzina Kuzniecow. Cykl rozpoczyna się z faktem, że Aleksander z wielokrotne urazy są mieszkańcy w rejonie na południe od ośrodka. Okazuje się, że Sasha straciła pamięć i nie wie, kto mógłby się nią zaopiekować i wybrać dla siebie. Kobieta opiekowała miejscowego szamana, a po raz zaparkowany żyć w posiadłości jego wnuka Theodore.

Dopiero po jakimś czasie widz dowiaduje się, że Aleksander Kuzniecow na biznes-woman, aw Moskwie to poszukuje partnera biznesowego, ponieważ zniknął z pieniędzmi. Kuznetsova również męża i córkę. Sasha ma wrócić do mojego starego życia, tylko ona nie pamięta niczego z jego biografii. Ona – kobieta bez przeszłości.

Aktorzy (lub raczej ich postacie na ekranie) do 266 serii splot, rozpatrywane w serii wypadków i spróbować znaleźć swoje szczęście. Wszystko kończy się szczęśliwie, osoby odpowiedzialne za nieszczęść Alexandra na co zasłużyli.

W melodramacie ze względu na czas jego trwania był więcej niż jeden reżyser: wśród nich liczba aktor Borys Nevzorov, dyrektor Usman Saparov i aktorka Elena Tsyplakova.

„Kobieta bez przeszłości”: aktorów, fot. Maria Anikanova jako Alexandra

Maria Anikanova w filmach od 1991 roku, a prawie zawsze aktorka gra ten sam typ roli: jej postać silny duchem, ale są one ciągle wylewanie nędzy i złośliwe intrygi przeciwników.

Najbardziej znane projekty z udziałem piosenkarza – „Two of Fate 2”, „Polowanie na jelenie”, „Hot Ice” i „Anna Karenina”. W 2008 roku, ekrany z sagi: „Kobieta bez przeszłości”.

Aktorzy Anikanova i Jegor Barinov grał w kilku melodramat. Cyril okazały się nierzetelne, kto miał serca, aby dostosować wypadek żony i oskarżył ją o kradzież dużą sumę. Kiedy Aleksander wrócił żywy, bez szwanku, ale z amnezją, Cyril nadal intrygować przeciw niej. A jednak główny bohater udaje się dowiedzieć, co jest co. Tym bardziej, że pomoże jej prawdziwie wierny jej mężczyzna – Theodor Ypsilanti.

Andrey Andreev jak Theodore

W melodramacie „Kobieta bez przeszłości” aktorów Andrey Andreev i Maria Anikanova grać kochanków. Ich charaktery zostały spełnione niemal na samym początku filmu: utrata pamięci Aleksandra dom Theodore potarł własnego dziadka. Zerwali się między uczuciami bohaterów. I ten fakt w końcu zdenerwowany Theodore zaplanował ślub.

Następnie grecki jest nie tylko ocalić życie głównego bohatera. Ale przez długi czas, ich związek będzie zapobiegać różnych okolicznościach.

Andrey Andreev, rola artysty Theodore, znany widzom z ról w filmach „Królowa-2 bandytami”, „statek” i „osiemnastka”.

Inne role wykonawców

Przez ponad dwieście serii błysnął wiele znaków w serii „Kobieta bez przeszłości”. Aktorzy i role nie zawsze prześladuje, ale spotkał się prawdziwe gwiazdy wśród wykonawców.

Na przykład rola szefa greckiej diaspory grał Kirill Kazakowa – syn słynnego reżysera Mihaila Kozakova. Najbardziej znany jako Cyryla w filmie związanego z projektem „Hrabina de Monsoreau”, „Kalkulator” i „piątej straży”.

Jegor Barinov ( „Fizruk”, „Marina Grove”) był w roli projektu głównego antagonisty – mąż Alexandra nazwie Cyryla.

Ludmiła Kurepova raz grał Sonię w „Słaba Nastya” pojawia się na ekranie w postaci nauczyciela fortepianu.

Aleksander Suworow, znany ze swojej roli w Miró cygańskiej epopei „Carmelita”, tym razem spróbować na obrazie greckiego garncarza Stavros. Stavros jest również brat Maya – oblubienicą Theodore. W obrazie Maya pojawił się na ekranie Ksenia Ilyasova ( „Kobieta transfer”, „Penelope”).

Również w kadrze, widać nadziei Butyrtsevu ( "Panowie-towarzyszy") Yuri Kuzmenkova ( "Salami") i Anna Dankova ( "Phantom of the double").