373 Shares 7712 views

Że dają dzieciom kaszel: leki i recepty tradycyjnej medycyny

Młode matki często dostać się do sytuacji, w której umowa z problemem sami nie mogą. Weźmy, na przykład, choroby dziecka. Jednak nie jest to konieczne, aby rozwiązać go samodzielnie lub poprosić znajomych, które dają dzieciom kaszel. Konieczne jest, aby pokazać lekarzowi dziecka do przepisywania prawidłowego leczenia.

Które dają dzieci kaszel: leki

Najczęściej dzieci lekarz zaleca leki dać syropu. Nie trzeba być prowadzone przez reklamę i dać pierwszeństwo tylko do leków importowych. Trust, leki krajowe nie są tak skuteczne. Które dają dzieci kaszel częściej? Popularne leki takie jak „Ascoril”, „bromheksyna”, „Ambroxol”.

lek pochodzenia leków rozszerzających oskrzela, mukolityczne i efekty wykrztuśne. Jako aktywne składniki zawierają substancje, takie jak gwajafenezyna, chlorowodorek bromoheksynę i salbutamolu. Należy pamiętać, że dają dzieciom kaszel syrop to tylko wtedy, gdy dzieci są w ciągu sześciu miesięcy.

Lek „bromheksyna” nie jest zalecany dla dzieci poniżej jednego roku. Fakt, że te dzieci nie są w stanie wybulić, które mogłyby prowadzić do stagnacji plwociny. Lek jest dostępny w postaci syropu, tabletek lub kropli. Dziecko do 6 roku życia można podawać lek tylko w postaci płynnej. Spadek jest przepisywany tylko pacjentom, którzy już toczonych 12, ponieważ ich skład zawiera etanol.

„Ambroxol” medycyna – dość popularny środek mucolytic. Leki, które są oparte na tej samej substancji czynnej leku – „Lasolvan”, „Aflegan”, „ambrogeksal”, „Ambrobene” i innych. W rezultacie, wszystkie te leki mają podobne skutki: promować odkrztuszanie plwociny upłynnienie i jego skuteczne.

U dorosłych, popularny tanich ale skuteczny lek „tabletki na kaszel”. Dzieci w wieku do 12 lat, lek ten nie jest powołany. Pamiętaj, aby powierzyć wybór leków lekarza.

środki zaradcze ludowej kaszel

Dzieci, nawet wielu ekspertów zaleca, wraz z lekami brać pieniądze ludzi. Opisujemy kilka receptur, przetestowany przez czas.

– jeden bulw ziemniaków, cebuli i jabłko zalać wodą (l), umieścić na płytce. Gotować, aż aż ilość płynu jest zmniejszona o połowę. Uzyskany rosół otrzymując chore dziecko trzy razy na dobę w łyżeczce.

– Mieszanina miodu i oleju roślinnego w stosunku jeden do jednego jest bardzo dobra, jeśli dziecko ciężką kaszel, koklusz. Take 1 łyżeczka kilka razy dziennie.

– Pomaga przy silnym kaszlu roztworu do płukania octu jabłkowego. powinna ona być rozcieńczona w ciepłej przegotowanej wody. Proporcja 01:30.

– Można zrobić syrop. Przyjmować jedną cebulę drobno kroimy, dodać 1 łyżkę cukier lub miód. Podaj dziecko 1 łyżeczka powstałą ciecz.

Teraz wiesz, że dają dzieciom kaszel. Jednak przed użyciem jakiegokolwiek sprzętu, czy zakupione w aptece lub narkotyków domowej medycynie, należy skonsultować się ze specjalistą. Lepiej spędzić czas odwiedzając szpitale, niż radzić sobie z konsekwencjami wynikającymi z przyjęcia niewłaściwych leków.