460 Shares 9034 views

Tabletki z zatruciem. Jak pić bez upijania: Sztuczki

Tabletki zatrucia może zmniejszyć wpływ alkoholu na organizm, zachować umysł jasny, nawet jeśli stały dawka alkoholu na ucztach. Wpływają takie napoje na komórkach mózgu, co może objawiać naruszenie koordynacji, wygląd niespójnego mowy, zaniki pamięci. Rozważmy niektóre z leków i zabezpieczyć się przed zatruciem bardziej szczegółowo.


Jak pić bez upijania: Sztuczki

Aby to zrobić, przed spożywaniem alkoholu, można użyć jednej z następujących metod:

 1. Na kilka godzin przed użyciem dużych ilości napojów alkoholowych powinny pić 100 g wódki lub analogowych. Pozwoli to podkręcania wątroby (zostaną opracowane specjalne enzymy przetwarzania alkoholu). W wyniku zatrucia nie jest długi czas nadchodzi.
 2. 2-3 dni przed koniecznością święta intensywnie spożywać produkty zawierające jod. To daje możliwość rozwoju hormonu, który uaktywnia zwiększone utlenianie alkoholu.
 3. 24 godziny przed piciem alkoholu powinien aspiryny 0,5 g lub ich analogów, który aktywuje produkcję enzymów mikrosomalnych.
 4. Take 2-3 łyżki oleju słonecznikowego na pół godziny przed bankietem. powleka jej ściankach żołądka, spowolnienie absorpcji olejów fuzlowego.
 5. kwas bursztynowy – doskonałe tabletki z zatrucia, które są przyjmowane pół godziny przed święta zwiększyć metabolizm organizmu.
 6. Wziąć 2,5 „Glutargin” tabletkę ( „Alkoklina”) przez 2 godziny przed ługu upotrebeleniya. Medycyna przyspiesza proces alkoholu produktów rozpadu wycofanie.

"Limontar"

Instrument ten jest dostępny w postaci tabletki, zawiera złożony działania, działającą jako regulator metabolizmu tkanki. Preparat zwiększa redoks reakcji ma efekt przeciw niedotlenieniu krwi oraz przeciwutleniacz.

Tabletki z „Limontar” Wzrost zatrucie metabolizmu w organizmie, aktywować funkcję narządów i tkanek, produkcję soku żołądkowego, zwiększenie apetytu. Leki eliminuje toksyczne działanie alkoholu, zwiększenie zdolności psychiczne i fizyczne człowieka. Lek ten jest skuteczny w kaca, jak również jako środek profilaktyczny do leczenia objadania się i uzależnionych.

Rozpatrywane kapsułki mają kształt wypukły, marmur biały kolor, umieszczonego w blistry, które są pakowane w kartony po 30 sztuk.

Pigułki pijany „Glutargin”

Lek ten należy do hepatoprotekcyjnym grupowych. Jego działanie ma na celu ustabilizowanie procesy przemiany materii w organizmie, w szczególności komórek wątroby, co ułatwia usuwanie toksyn i normalizacji błon komórkowych. W przypadku korzystania z narzędzia trzeba wziąć pod uwagę indywidualnych cech organizmu. Głównym substancja leku jest glutaminian argininy.

Te tabletki do zatrucia alkoholem umożliwiają krótki okres, wiązanie i usuwanie amoniaku, przekształcając go w nietoksycznej postaci. Preparat substancji czynnej normalizuje stan komórek wątroby, chroniąc je od wolnych rodników ataku. Farmakologiczne działanie leku ma pozytywny wpływ na oszczędność energii w komórkach wątroby, co sprawia, że można go używać z upojenia alkoholowego. Ponadto, lek działa na ekscytujące zamknięcia neuroprzekaźnika.

kwas bursztynowy

Substancja ta pomaga normalizować utleniania i obróbkę składników mineralnych, wyniki wyjściowych wymiany. Lek ten pozwala na nasycenie komórek tlen przyczynia się do skuteczności, jest dobrym środkiem do zapobiegania chorobom wirusowym, cukrzycy i chorób nowotworowych.

kwas bursztynowy od zatrucia, ile pigułek wziąć? To pytanie można odpowiedzieć instrukcja lub lekarz prowadzący. Zazwyczaj lek przed lub po wypiciu alkoholu, pić 1-2 kapsułki. Pozwoli to uniknąć lub usunąć kaca. leki wziąć również opiekę dla alkoholu, nikotyny lub uzależnienia od narkotyków.

Aby poprawić lek konsumowane 2-3 razy dziennie po jednej rzeczy. Jako podstawowa substancja ma działanie stymulujące, zaleca się, aby podjąć pierwszą połowę dnia. Średni czas trwania leczenia – 7-10 dni. W celu odwrócenia objawy kaca lub ciężkie zatrucia umożliwiły użycie trzech tabletek, a następnie jedną kapsułkę co 2-3 godziny, lecz nie więcej niż sześć tabletek dziennie.

Co zrobić podczas imprezy?

Jak się nie upić, jeśli proces alkohol już się rozpoczęła? Oto kilka zaleceń w tym zakresie:

 1. Alkohol jest konieczne, aby kupić jakości, gdzie jest mniej zanieczyszczeń i oleje fuzlowego, powodując poważne kaca i zatrucia alkoholowego.
 2. Nie można mieszać drinki i zmniejszenia stopnia.
 3. Nie myć w dół napój gazowany.
 4. Mózg i aktywność fizyczna przyczynia się do szybkiego dzielenia alkoholu.
 5. Jeśli przed bankiet lub po wypiciu surowe jajko, zatrucie następuje wolniej.
 6. Użyj tabletki zatrucia zgodnie z instrukcją.
 7. Zastosowanie adsorbentów (węgla aktywnego „Liferan”, „Polyphepanum”) przyczynia się także do zmniejszenia efektów alkoholu w organizmie.
 8. Pożądane jest, aby pić napojów łyk stosowania w jamie ustnej jak alkohol szybko wchłaniany.
 9. Kolorowe wyroby spirytusowe (whisky, brandy, itd.) Źle tolerowane przez organizm niż czystej wódki.
 10. Trzeba przekąsce prawidłowo, preferując owoce cytrusowe, mięs i owoców morza.
 11. Sposób radykalny – w celu wywołania wymiotów.

Co zrobić po wypiciu alkoholu?

Jak się nie upić i co robić po uczcie, należy rozważyć dalsze:

 1. Najlepszym sposobem, aby wytrzeźwieć – to sen. Jeśli efekt przejawia się zawroty głowy, można spróbować spać na siedząco, a następnie przenieść na łóżko.
 2. Po święta powinny być powtarzany odbiór sorbentów i enzymy, które przyczyniają się do wniosku, produktów rozpadu alkoholu, a także, aby zapewnić dopływ świeżego powietrza do pomieszczenia.
 3. Wskazane jest, aby odwiedzić toaletę przed pójściem do łóżka, aby resztki alkoholu nie jest wchłaniany z przewodu pokarmowego.
 4. Pomoc trzeźwych preparaty typu "fenazepama", "Relaniuma", "elenium" kompleksy witaminowe, Motherwort.

W następstwie tych zaleceń zapobiegną szybkiemu upojenie, złagodzić kaca, to znacznie ograniczyć szkodliwy wpływ alkoholu na organizm. Przygotowania do święta obejmuje stworzenie warunków ułatwiających przetwarzanie alkoholu przez wątrobę. Po bankiecie należy przyspieszyć metabolizm i procesy utleniania w organizmie.

Inne leki zatrucia

Gdy zajdzie taka potrzeba trzeźwy po spożyciu alkoholu, możliwe jest korzystanie z następujących sposobów:

 1. Tabletki aspiryny zatrucia ( „Festal”, „Almagel”) umożliwiają normalizacji i stymuluje układ pokarmowy, przyspieszy proces usuwania produktów rozpadu alkoholu.
 2. Witamina „C”, (kwas askorbinowy) – wzmacnia okresu utleniania alkoholu, pozwala na szybkie odzyskanie w przypadku zespołu odstawienia.
 3. węgiel aktywny – łączy elementy alkoholu, zmniejszając ich przenikanie do krwi, dokłada nie tak poważne zatrucie.

Na szybki wytrzeźwień oferowanych leków, takich jak „Antipohmelin” lub „Alco-Seltzer.” Są one skuteczne, jeśli ludzie nie nadużywają alkoholu dłuższy okres czasu. Leki ukierunkowane na utrzymanie funkcji serca i wątroby, a także maskowania dymu.

Na koniec

Każdy wie, że alkohol jest szkodliwy dla zdrowia. Jednak są chwile, kiedy nie można uniknąć tego procesu. Złagodzić kaca i pozostać trzeźwy pomogą jakieś specjalne leki i rad narodowych. Jak pić bez upić? Sztuczki i sposoby, które pomogą osiągnąć ten cel, jak wspomniano powyżej. Najważniejszą rzeczą jest, aby nie nadużywać narkotyków jako przedawkowanie może powodować działania niepożądane. Nie stosować wszystkie metody naraz, to lepiej wybrać 2-3 opcje, które najlepiej pasują do ciebie, i nie są sprzeczne z zaleceniami lekarza i zdrowego rozsądku.