239 Shares 4099 views

Luzem Spit mówił: opisu. Czapka z trójwymiarowym szprychy plecionki

Wzory plecionki zróżnicowanej! W zależności od liczby wybieranych pętli odróżnić symetrycznego i asymetrycznego splot, plecionki, warkocze i szerokie obszernych warkocze. Każdy rysunek swój cel. Zazwyczaj te projekty są wykorzystywane do zimowych ubrania: swetry, kardigany, czapki, szaliki. Klasyczny wzór zwany „bulk Spit” szprychy – podstawa ciepłej dzianiny sukni.

Trochę teorii

Przed odebrać szprychy, trzeba zdecydować, co zrobić kolejne. Fakt, że wzory są tworzone za pomocą techniki specjalnego splotu. Luzem mówił Xhosa – nie jest wyjątkiem.

Rysunek odbywa się za pomocą dodatkowych igieł. W procesie dziania wzór przenosi się w pętli. Wymień specjalnego narzędzia mogą PIN lub duże agrafki.

Wzór przejście działać na dwa sposoby. W pierwszej pętli, nakręcony na dodatkową igłą pozostać przed płótnie, w drugim – po nim. Skomplikowane wzory są utworzone z wielu splotów w tym samym rzędzie.

opis

Luzem mówił Xhosa dopasowanie przystawki, najważniejsze – aby zrozumieć zasadę. Podstawa składa się z parzystej liczby pętli. Poniższy przykład demonstruje zastosowanie pętli 12. powtórz wysokość jest osiem rzędów, rozjazd odbywa się w każdy czwarty:

  • 4-ty rząd: 4 twarzy, symetryczne przecięcia 8 pętli (dodatkowy igłę do tkaniny);
  • 8th rząd: symetryczny przecięcia 8 pętli (opcjonalnie zwrócił się do płótna) 4 twarzy.

Jak zakończy wzór po drutach? Świetnie! Jej na pewno trzeba zorganizować lewe i prawe niewłaściwy haft. Plecionek nasadki następują po sobie bez rozdzielania.

Zima fryzura warkocz

Gdy rysunek zostanie opanowane, można rozpocząć, aby przełożyć je do wyrobu odzieży. Czapka z nieporęcznych igieł plecionki odbywa się w standardowy sposób.

Krok 1. Obliczenie i zestaw pętli.

Poprzez pomiar obwodu głowy i związane próbki policzyć liczbę pętli. Lepiej jest, jeśli przykład wzorzec być drutach relacje nie jeden, lecz dwa lub trzy. Pozwoli to zwiększyć dokładność obliczeń. Należy zauważyć, że korek zaczyna z gumy, więc ten wzorzec powinien być również dzianiny i przyjęte w obliczeniach.

Krok 2. Uruchom.

Produkty Pierwsze pięć centymetrów uruchomić żucia. Ilość przemian dobre i złe pętle wybrane jako równy dwa. Gumy druty pół rozmiar mniejszy niż w przypadku wzoru podstawowego.

Etap 3. Spit tom szczeble.

Następnie, nadal drutach czapkę z wzorem przejściach tak długo, jak czapka nie podnieść wymaganą wysokość.

Etap 4. Zmniejszenie.

4-5 cm figura zacząć osiągać stopniowy spadek. W rezultacie, musi pozostać 6 pętle, które ciągną razem przez jednego wątku.

Tak stylowy i modny ciuch nad. Gotowy produkt jest przyszyty (jeśli jest wykorzystywane bezpośrednio igły).

ostateczne wskazówki

Czapka związane z igłami, którego objętość jest podstawą wzór warkocz wygląda oryginalna. Podsumowując, warto niektóre z zaleceń związanych z jego dekoracji:

  • pompon z futra lub wełny dokona playfulness – będzie to docenić dzieci i młodzieży;
  • Gradient przejście koloru tkaniny, aby dzianiny produktu, eleganckim i żeńskiego.