675 Shares 1540 views

Wymagania systemowe „Arheydzha”. czy gra będzie działać na komputerze?

ArcheAge – nowa generacja gier MMORPG. Dokładniej, „prawie nowy”. „Wymagania Arheydzha” systemu są dość wysokie, a optymalizacja lame. Jeśli chcesz cieszyć PVP dużą skalę i innych przyjemności nowoczesnych gier online, gotować potężny komputer i przygotować się do problemów. Prawie na pewno będzie.


Wymagania systemowe „Arheydzha” na PC

Dla normalnej grze trzeba będzie następujące urządzenia konfiguracyjnego.

  • Procesor – przynajmniej i7 o częstotliwości 4,4 GHz. Można spróbować i i5, ale w tym przypadku mogą pojawić się problemy.
  • Karta graficzna – od GTX 650 Ti. Przynajmniej tak jest powiedziane w oficjalnych wymagań systemowych „Arheydzha”. Faktycznie potrzebuje dużo, dużo bardziej poważne karty graficznej.
  • Pamięć – 8 GB, ale to nie wystarczy! Idealnie wymagania systemowe dla „Arheydzha” W tym momencie – to około 16 GB.
  • będzie potrzebował co najmniej 30 GB wolnego miejsca na dysku twardym. Najlepiej, powinien działać na technologii SSD.

Czy będzie na tyle z tych parametrów?

Niestety, powyższe wymagania systemowe „Arheydzha” nie gwarantuje komfortową grę. Nawet teraz, w stosunkowo pustych pozycjach „hamulce” w wielu punktach gier. Szczególnie trudne w czasie oblężenia i innych wydarzeń. Nie zapominaj też, że potrzebny jest szybki i stabilne połączenie z Internetem.

Działa na niskim komputera

Teoretycznie w ArcheAge, można grać na słabszych konfiguracji. Jeśli ustawisz wszystkie ustawienia do minimum, by móc korzystać z komputera o następujących parametrach:

  • Core 2 Duo CPU 2 GHz;
  • Karta graficzna – GeForce 7200+ z;
  • RAM – 4 PL.

Jednak na specjalny komfort w tym przypadku nie można liczyć. Przy wjeździe do miasta trzeba będzie kierować aparatu w dół do podłogi, tak aby nie ładować karty graficznej i procesora wiele ruchomych obiektów. Podczas oblężenia swojej postaci będzie coś zupełnie bezużyteczne, najprawdopodobniej, będzie ona zabić wrogiego zespołu, nie pozwalając, aby wydostać się z „luzem”.

Sprawy i systemu operacyjnego. Gra działa na Windows XP (należy zaktualizować sterowniki karty graficznej), ale w tym przypadku wydajność spadnie jeszcze bardziej. opcja optymalna – Windows 7. Wszystko działa tak samo dobrze na „osiem”. Ale z „dziesiątce” czasami pojawia się dziwny błąd – po zatrzymaniu gry za pośrednictwem połączenia USB mysz działa! Aby powrócić do jej wykonania, wykonaj następujące kroki:

  • usunąć mysz z portu i włożyć ją ponownie;
  • jeśli to nie zadziała, naciśnij Ctrl + Alt + Del, a następnie wybrać opcję „Użytkownik”.

Pomaga także w celu ponownego uruchomienia.