781 Shares 1123 views

A co można powiedzieć kształt warg?

Nawet zachowując milczenie, nasze usta mogą powiedzieć wiele. Każdy z nas rodzi się z różnymi funkcjami w rysach twarzy. Wiedza zdobyta z podstawami medycyny chińskiej, pozwalają odczytać charakter człowieka przez kształt warg, nosa lub oczu. Dziś będziemy mówić o tym, co mówią eksperci w czytaniu oblicze warg, tajemniczy i intrygujący.


złoty środek

Jeśli usta nie są grube i cienkie, nie wyłupiaste, i nie mają wad i usterek – można założyć, że ten człowiek był szczęśliwy. Idealny kształt warg jest dość rzadkie. Średni rozmiar kształtu jamy ustnej ma charakterystyczne piki. Tak też jest ona różna w przyrodzie opanowanie. W romantycznych związków ci ludzie przechowywane prosty przebieg bez odchyleń. Oni nie starają się dowiedzieć, relacji z partnerem i nie działają na dramaty. Jednak hojne uczucia też nie je wymienić.

Sztucznie zwiększona obrąbka

Jeśli kobieta wzrosła górną wargę, co może zmienić swoje przeznaczenie. Chińscy eksperci w czytanie twarzy ostrzegają, że zmiany w wyglądzie prowadzić do zamieszania w całym systemie. Jeśli zwiększenie górnej wargi kilka razy, co może przynieść dramat być bardziej egoistyczny, lub nawet wymknąć się spod kontroli emocjonalnej.

Jeśli górnej wargi Plumper przez naturę, co oznacza, że dana osoba jest w stanie wykazać troskę o potrzeby partnera w związku. Jednak tacy ludzie nie są obce dbać o własne potrzeby.

Zastrzyki w dolną wargę

Kobiety, które marzyli zwiększyć dolną wargę i zrobiłem to, że są bardzo lubiący oddając. Ci ludzie marzą o przyjemnych przygód i naprawdę chcą cieszyć się życiem.

Oba usta spuchnięte od natury

Takie kontury usta zbyt blisko do ideału, i pokazać, jak namiętny ich właściciel pragnie być matką. Kobiety z pełnymi ustami przez naturę, mogą wykazywać silną troskę o innych. Mają szeroki krąg znajomych i łatwo przejść do kontaktu, i naprawdę docenić relacji z partnerem.

Cienkie wargi kombinacje

Przed nami jest osoba, która może być samotnikiem. Jednak on jest w porządku z nim wystąpią. Ludzie z cienkich wargach nie potrzebują czyjegoś wsparcia, ale to nie znaczy, że są one tworząc złe skojarzenia. Oni po prostu tak wygodnie.

Górna warga przypomina ciernisty skrzydła Kupidyna

Taka forma usta wskazuje, że człowiek dobry komunikator, szybko znajdzie podobnie myślących, uwielbia pracować. Jednak osoby te często nie stosują się do słów i mówić, a potem myśleć, co powoduje ich zwolennicy przestępstwa.

Usta przypominają zaokrąglone skrzydła Kupidyna

Na właściciela warg, co do zasady, są bardzo dobra dusza. Tacy ludzie są bardziej współczujący i poświęcić więcej czasu na inne problemy.

Niewyraźny kształt skrzydeł Kupidyna

W rzeczywistości, właściciel zarysu jamy ustnej może również zabraknąć granice emocjonalne. Duży wydłużony usta mówi o odpowiedzialności. Ci ludzie są przyzwyczajeni do dużo daje, a nie dbanie o siebie.

Naturalne opuchlizna w środku górnej i dolnej wargi

Obrzęk w centrum ustach wyraźnie wskazuje, że jest to człowiek, który lubi być w centrum uwagi. Jednak ci ludzie nie tylko lubią angażować uwagę, są patologicznie nie może pozostać sam. Relacje z reprezentatywnej formie takiej wnęki może być dość dramatyczna, z winy ich ego. Okrągłości w środku wargi, odwracając w cienkie kącikach ust wskazują radosnego usposobienia i emocjonalnego pobudliwość osoby.

Małe spuchnięte usta

Przed nami jest właścicielem pulchnych ustach przez naturę, ale małe usta. Z reguły ich zazdrośnie wymagają większej uwagi do własnej osoby z partnerem. Jednak nie są one tak samolubna, jak mogłoby się wydawać. Jak tylko uwaga drugiej połowie zostanie odebrany, to od razu pokazują odpowiedź opieki. Czasami ci ludzie mogą mieć trudności w relacjach, ponieważ czują potrzebę ostry romans na boku. Jednak taka sytuacja nie trwa w nieskończoność. Wraz z wiekiem, mogą one również ustatkować.

Cienka górna warga, dolna normalne

Ten człowiek w celu wprowadzenia pracę i osiągnięcia powyższych relacjach osobistych. Relacja w parze dla nich jest bardzo trudne, a czasami żmudny proces. Bardzo popularną formą ustach wśród mężczyzn.

Duże usta i pełne usta normalne

Ci ludzie są obfite i zawsze chętny do pomocy innym. Ale jeśli zostanie przedstawiony mężczyznę z dużym ustach i cienkich wargach, wiem, że jest samolubny i bardziej skłonni myśleć o własnej osobie.