209 Shares 2755 views

Jak zrobić koktajl

Koktajle – wspólny typ napoju, składające się zawsze z kilku części. Mogą one obejmować wino, wódka, koniak, soki owocowe, produkty mleczne, owoce i inne składniki.


Są to zarówno alkoholowe i bezalkoholowe koktajle. Najnowsze Dzieci uwielbiają. Napój ten może być urządzone i zróżnicować wypoczynek dla dzieci, ale jak? Zrób koktajl w domu nie jest trudne, to życzę i fantasy. Dla dzieci lepiej przygotować ich ukochanego napój moloke.Naprimer „krem karmelowy koktajl”. Jest konieczności wstrząsania mikser 50 g schłodzonego mleka i 20 g syropu karmelu i lodów. Następnie mieszaninę zmiany w szkle i dekoracji na wierzchu 10 g bitej śmietany.

Rzadko, ale są dzieci, które nie spożywają mleka, nawet w części pyszne jedzenie i napoje. Mogą zaoferować jedne z koktajlem owocowym. Tym bardziej, że ich zakres jest bardzo shirok.Kak robić koktajle owocowe z dodatkiem innych produktów? Musimy pamiętać, że szkło lub wina przede wszystkim położyć owoce, a następnie uzupełniane z pozostałymi składnikami receptury. Na przykład, „Peach koktajl”. Na dnie kielicha można umieścić 50 g owoców w puszkach. Oddzielnie miesza się 10 g syropu wiśniowego, 30 g soku brzoskwiniowego, 50 g każdego soku owocowego. Dostać drinka wlać owoce w Fougeres.

Dorośli, oczywiście, wolą napojów alkoholowych. W upalny letni dzień i przyjemnych koktajli owocowych. Ich siła nie powinna przekraczać 8 stopni. Przed dokonaniem koktajl tego typu, trzeba puszkach lub świeże owoce pięknie ułożone w szklance, wlać płynne składniki, wymieszać, a następnie dodać jadalny lód. Jeżeli określona w Szampanii receptury lub sody, są one natychmiast wylewa, a przed podaniem, a następnie nie pić koktajl razmeshivayut.Primer tego typu – „Pomarańcze w wermut” U dołu segmentami pomarańczowego szkła złożem wlać 20 g wódki, 80 g białego deser wermutu i dodanie lodu.

Na Kubie i nie tylko teraz, wspólny tradycyjny koktajl „Mojito”. Napój ten jest alkoholikiem i bezalkoholowe. Ci, którzy są zainteresowani jak zrobić koktajl mojito, musi pamiętać, że zgodnie z zasadami powinien składać się wyłącznie z sześciu elementów: trzcina cukrowa, mięty pieprzowej, jadalne lodu, soda, biały rum i sok z limonki. Ważne i kolejność przygotowania. Po pierwsze, w dolnej części okularów trzeba wlać cukru (2-3 h. L.) i natychmiast mu wycisnąć sok z połowy limonki, pokroić na dwie części (skórki zostawić go tam). Przykryć liśćmi mięty i rozgnieść je aż silnym smaku, a na nich – umiarkowane ilości lodu. Lany rum (50 ml), a pozostała przestrzeń była wypełniona napowietrzonej wodzie (100 ml, powszechnie stosowane soda).

Jak zrobić koktajl Miękkie mojito? Nie ma nic łatwiejszego niż usunąć jeden składnik – rum.

Po posiłku, zazwyczaj serwowane napoje deser. Wśród nich także koktajle. Deser koktajle są tzw za znaczną ilość cukru w ich skład. Wódka, rum, brandy zawarte w takich napojów w małej objętości. Jak zrobić deser koktajl, ostatecznej tabeli bankiet? Można je gotować, na przykład, na bazie białego wina wytrawnego. Mieszać 40 g pomarańczowego syropu 60g wina w wysokiej kształtu szkła stożkowej. Po dodaniu lodu i sody (lub soda) .Bolee trudno dostać drinka z dodatkiem wódki. Aby dostać się koktajlem „Carousel”, należy umieścić w szklance z lodem, dodać 20 g czerwonego wermutu, mocnej wódki i likieru pomarańczowego. Wszystkie delikatnie wymieszać i wlać do szklanki, umieścić jagody i wiśnie wlać 60 g szampana.

Ważne jest, aby nie tylko przygotować pyszny koktajl, ale jego piękny Lodge. Okulary z koktajl, można ozdobić z ozdobnym obrzeżem cukru, tzw plasterków cytrusowych mrozem. Wykorzystywane do dostarczania napoju lepiej wyczyścić naczynia, jak kolor będzie wyglądał mniej niż spektakularne.