269 Shares 2844 views

Wszystkie modele telefonów, „Sony”: Przegląd i funkcje

Japoński koncern „Sony” na rynku od ponad 70 lat. Warto powiedzieć, że telefony nie są głównym produktem firmy. Oprócz smartfony, japońskim wydaniu elektroniki domowego i profesjonalnego. Znane i konsole do gier, które mają marzenia każdego gracza.

Dodatkowo, Sony ma dwa studia filmowe znak nagrywania i ogromne archiwum filmów. Ponadto, w niektórych przypadkach, może świadczyć usługi finansowe. Na całym świecie, firma ma kilka ważnych misji: w Japonii, Chinach, Stanach Zjednoczonych i krajach europejskich.

rozpiętość

Jego korporacja prace rozpoczęły się w 1946 roku. Początkowo firma nosiła nazwę telekomunikacja Tokio i przedsiębiorstw przemysłowych. Później, dzięki kombinacji liter i analogii, zdecydowano się przekształcić „Sony”.

Powrót na początku lat 50-tych ubiegłego wieku, spółka sprzedaje rejestratory. Wkrótce ukazała się pierwsza radio. Z biegiem czasu, akcje spółki były notowane, a ona stała się błyskawicznie zyskuje popularność i rozmach. Za zaczęła się poprawiać telewizorów, magnetowidów i odtwarzaczy.

Już w 1994 roku okazało się, konsole do gier. To było wtedy i tam był pierwszym PlayStation. Kilka lat później firma zaczęła produkować komputery, laptopy i iPody.

era telefon

W roku 2001, świat ten telefon „Sony Ericsson”. Wszystkie modele, których zdjęcia zostały zachowane w Internecie, były nieprawdopodobnie popularny. Zaczęto produkować całe partie. Korporacja pracował do ich poprawy, a 10 lat, pozbył konsole Ericsson.

W 2012 roku było nowy model konkurencyjny, „Sony Iksperiya” telefonów na rynku. Linia ta stała się bardzo popularna. Otrzymała kilka oddziałów. Niektóre modele mają budżet, podczas gdy inni, przeciwnie, najdroższych smartfonów na rynku.

początku drogi

Jak wspomniano wcześniej, w 2001 roku, „Sony” zdecydowała się na wydanie komórkowych. Pomagała w tym szwedzkiej firmy Ericsson, która otrzymała dokładnie połowa Sony Mobile Communications Inc. zależnej

Po rozpoczął wykonywanie zadań w planie. Obie firmy chcą produkować telefony, które mają różne wysokiej jakości fotografii cyfrowej, jak również szeroką gamę mediów. Od 2002 roku wszystkie modele „Sony” telefon dostał kolorowe wyświetlacze. Ponadto, firma zaczęła myśleć o włączeniu do sieci GSM i udanych sprzedaży tylko potwierdziło słuszność decyzji.

Pierwszy popularność

Pomimo trudności, które wystąpiły w sposób marka jest nadal pierwsze „jaskółki”, która przyniosła sukces, świat widział w 2003 roku. Był to model Sony Ericsson T610. Jego popularność wynikała z numerem telefonu ulepszeń, pracy 2 lata. Udany projekt. Oczywiście, teraz ten telefon będzie wyglądać przedpotopowy, ale wtedy to był hit sprzedaży. Obudowa ma klasyczny batonika był tutaj i joystick, który później stał się znany i wygodne. Wymiary są kompaktowe.

Poza kolorowym wyświetlaczem, i nie było wiele przydatnych funkcji, z których ludzie mieli po prostu zapoznania. Wśród nich od dawna ulubionym E-mail-client, a także poparcie w momencie portu IR, a nawet Bluetooth.

Pod koniec października, został przedstawiony nowy model P900, który zastąpił P800. Ten telefon i nie stać się otwarte na świat. Otrzymał ekran dotykowy, w środku było już 16 MB pamięci. Jego konstrukcja była bardzo interesująca – gadżet posiada pokrywę na zawiasach, które pokryte niewielką część ekranu. Również był rysik do sterowania dotykowego. Po wydaniu kilku zmian modelu.

Na przykład P910 był jednym z pierwszych telefonów z klawiaturą QWERTY słynnego, który był na klapce urządzenia. nie było też wystarczająco wysokiej jakości wyświetlacz, który jest lepszy od poprzedniego rozmiaru. Firma rozszerzyła i pamięci wewnętrznej.

Rozkwit Ericsson

Wszystkie modele są „Sony Ericsson” telefony słynęły z powodu jego funkcji. Jednak najbardziej popularne są serii Walkman i Cyber-shot. Okazało się dużą liczbę modeli. Walkman stał się popularny dzięki jego własnych graczy i niezrównany dźwięk. Cyber-shot miała skos na dobry aparat, i teraz mają dumny tytuł telefonów z aparatem.

Pierwszym najbardziej popularne wśród nich był K750i, który należał do aparatów Cyber-shot. Być może najbardziej popularny telefon „Sony Ericsson”. Wszystkie modele, które pojawiły się później, nie otrzymali takiego ogromną ilość pozytywnych opinii. Po raz pierwszy w tym modelu widać w 2005 roku. Po jakimś czasie uznany za najlepszy produkt roku, a nieco później nawet najbardziej udanym projektem w historii grupy.

Ogólnie, model K750i był bardzo wytrwały. Konserwatywne właściciele tego telefonu wciąż nie może się nacieszyć jego stabilnej pracy. Już 11 lat później wciąż są ci, którzy korzystają z K750i. Oczywiście, w tym momencie jego kamera stała się znacznie mniej – tylko 2 megapiksele. Również tutaj trochę pamięć wewnętrzna – 34 MB. Nie wspominając już o 1 MB pamięci RAM. Niemniej jednak, w czasie gdy był hit, który nie każdy może się pochwalić.

Ale w serii telefonów Walkman stały takie W800i. Natychmiast zaczął rozważać klon K750i. Ich jedyną różnicą było w drodze. Mimo to, każdy ma swoją własną specjalizację. Były również niewielkie różnice w opakowaniu obudowa, oprogramowania i sprzedaży. Reszta jest całkowicie dwa identyczne modele telefonów „Sony”. Zdjęcia z nich, nawiasem mówiąc, tylko to potwierdza.

Inne modele

Oprócz nich, pod marką Walkman i Cyber-shot na zewnątrz, a drugi nie mniej popularne modele. Wśród nich jest K850i, który był już 5-megapikselowy aparat główny. Nieco później, C905 jest już obecnie z 8 megapikseli. Nie było również wystawa model Satio, który miał aż 12 megapikseli.

W 2007 roku firma zdecydowała się kupić miękkie producent i od tamtej pory wszystkie modele stają się bardziej ujednolicone wewnątrz. Mają one w przybliżeniu ten sam zestaw własnych aplikacjach.

embrion

Przez telefon partia „Sony”. Wszystkie modele posiadają ogromną liczbę zmodyfikowanych wersji. Ale fani zawsze miło zobaczyć nową serię. Tak więc, w 2008 roku, po raz pierwszy pojawił się w słynnej konsoli Xperia. Pierwszy model, który był krótki, ale głośny nazwa X1, rozpoczął pracę w oparciu o Windows Mobile. To właśnie na tym systemie operacyjnym spółka początkowo produkowanego tej serii. Ale w przyszłym roku wszystkie modele zostały przeniesione do systemu Android.

W ogóle, w czasie, gdy zapoznał się tylko z Xperia, że zostały wydane trzy podstawowe modele. Ale wśród nich byli tacy, którzy by zaskoczył nawet współczesnego konsumenta. Na przykład, Sony Ericsson Pureness X5 komórkowy stał się ograniczony, który ma przejrzysty wyświetlacz. To można znaleźć tylko w ekskluzywnych salonach na bardzo wysoką cenę.

Do końca 2011 roku, został wydany całą serię telefonów z prefiksem Xperia. Wśród nich są takie popularne modele jak gry XPERIA PLAY lub zaawansowanym Xperia Neo, i mniej znanych Xperia Mini, Xperia mini pro i Xperia Pro.

zniknięcie

Do końca 2011 roku można oficjalnie uznać za okres, kiedy Ericsson przestała istnieć. Szwedzka firma zdecydowała się sprzedać swoje udziały z „Sony”, i że bez zastanowienia zgodził się na ten krok. Takie zdarzenie jest spowodowane przez fakt, że telefony stały się mniej konkurencyjne, trzeba było iść do przodu, aby wymyślić nowe modele i stworzyć lepszy produkt. Więc nie był aktualizowany firma Sony Mobile Communications.

Wzloty i upadki

Wszystkie modele są „Sony” komórkowe mają długą drogę do przebycia, aby być w czyimś torbie lub kieszeni. W 2012 roku został wydany kilka linii z zaktualizowanym Sony Xperia. Wśród nich są modele low-end, a ci, którzy mogliby ubiegać się niezwykle popularne. Ale najbardziej skuteczne i jednocześnie okazała się awaria serii smartfonów Z.

Udali się najpierw na rynek w 2013 roku. Gadżety są urządzeniami pierwszy wodoodporne. Monolityczna obudowa, również zaczął być dostarczony do niego, a stacje dokujące, które nie były wcześniej znane. Pierwszy model był Sony Xperia Z1. Jest to klasyczna wersja serii. Po wyszło zwartą odmianę modelu, a także dużą jednostkę – Ultra kompaktowy i odpowiednio.

W następstwie Japończycy postanowili zwolnić Z2, Z3 i Z5. Czwarta wersja była dostępna tylko w Azji. W efekcie, projekt rozpoczął się bardzo dobrze, ale była awaria w czasie. Firma cały czas starał się poprawić błędy, ale równolegle stwarza nowe problemy dla użytkowników. Wynik był znowu na straty.

nowa próba

W roku 2016, wszystkie modele telefonów „Sony” zmieniły główny indeks na X. Firma postanowiła spróbować ponownie zmienić i produkcji wysokiej jakości smartfonów. W rezultacie, pod tą nazwą przyszedł trzy modele: Sony Xperia XA, Sony Xperia X i Sony Xperia X wydajność. Te smartfony naprawdę były bardzo dobre, ale dość drogie.

Firma starała się nie odbiegać od ich stylu, ale wciąż aktualizowany zaprojektować i wykonać eleganckie, wyrafinowane i piękne modele. W dodatku, a ja pracowałem na oprogramowaniu i na komponencie technicznym. Słuchał informacji zwrotnych od klientów, program przeniósł się do ciała jednego przycisku. Dodaj celebrytów skaner linii papilarnych.

W ogóle, starannie, ale nie działa na robaki. Teraz „Sony” nic zepsuć w dalszym wydaniu wzorów i słuchać klientów ściśle lewo.