249 Shares 1081 views

15 darmowych i przydatnych wirtualne kursy dla przedsiębiorców

Jeśli zamierzasz otworzyć firmę, musimy najpierw zdać sobie sprawę, że jest to bardzo trudne chleb. To nie będzie działać szybko, aby zarabiać pieniądze, a potem odpocząć. Business – ciągły proces, który wymaga całkowitego poświęcenia i wielka odpowiedzialność. Ponadto wymagane dogłębnej znajomości praktyk biznesowych. I jaki rodzaj zajęć poświęcić się, gdzie i od kogo się uczyć, jak robić interesy – jest na ogół osobny wątek.


Byłbyś szalony, by nie skorzystać z bogactwa informacji, że Internet zapewnia. samouczki wideo, forum, dyskusje, każdy seminarium lub kurs online dzisiaj można znaleźć w globalnej sieci w ogromnej liczbie. I powstaje kolejne pytanie: jak wybrać najbardziej poprawne, najbardziej użytecznych kursów i, co najważniejsze, darmowy Business Training? Nie jest tajemnicą, że początkujący przedsiębiorca nie zawsze mają możliwość inwestowania w zakup tych kursów. Mamy przyjemność przedstawić Państwu listę materiałów szkoleniowych online, które nie będzie kosztować ani grosza. Za pomocą jednego kliknięcia można zacząć uczyć się podstaw marketingu, finansów, zarządzania, tworzenia stron internetowych, i wiele więcej. Kursy te zapewniają ich słuchaczy i specjalne narzędzia do wdrożenia ich w życie. Być może jest to najlepsza okazja dla Ciebie, Twojego zespołu i swojej firmy na nogi.

1. Podstawy przedsiębiorczości. UC golfowe

Business – to ekscytujące, ale ryzykowne kariera poruszać. Aby zwiększyć swoje szanse na sukces, to byłoby mądre, aby nauczyć się podstaw przedsiębiorczości, mając tę skuteczną i darmowy kurs.

To interaktywny kurs zawiera od 4 do 8 godzin samouczki wideo, a także materiałów, które są zalecane do samokształcenia. Dowiesz się wszystkiego czego potrzeba, zdobyć umiejętności i narzędzia, strategie marketingowe, szczególnie planu biznesowego i wiele więcej.

2. Jak to starcie?

Ci, którzy zamierzają zbudować firmę od podstaw, trzeba będzie kilka praktycznych porad. Kurs „Jak zbudować startowego” różni się od wszelkich tradycyjnych korzyści oferowanych przez instytucję akademicką, a skupia się na nauczaniu przedsiębiorców jak szybko wymyślić pomysłów na przetestowanie rynku zajmują niszę w nim.

Kurs obejmuje naukę i aktywny udział. Podczas badania, można wybrać kierunek działania, do przygotowania własnych ćwiczeń i projektów. Nie trzeba ślepo polegać na cudzej idei, kurs jest skierowany do osób kreatywnych. Można użyć tego kursu wiedzieć na pewno, w jaki sposób proponowany produkt będzie zapotrzebowanie na rynku i jak szybko jest powrót w interesach.

3. Finansowanie – ból przedmiotem

Musisz finansowania, ale nie wiem od czego zacząć? Specjaliści eLearning University of Maryland mogą nauczyć się, jak zarabiać na swojej działalności. Nawet jeśli nie masz kapitału początkowego.

Kurs jest reprezentowane w wykładach format wideo, a każda sesja odbywa się przez cztery tygodnie, z częstotliwością od 3 do 5 godzin wykładów tygodniowo. Przeznaczony zarówno dla początkujących, jak i istniejących przedsiębiorców. Po zakończeniu, dowiesz się wszystkiego o strukturze kapitałowej firmami, aby dowiedzieć się, jak znaleźć inwestorów.

4. Włącz wyobraźnię

Bez względu na to, co biznes jesteś w każdy przypadek wymaga twórczego podejścia. Obudzić ukryte możliwości, które mogą drzemią w tobie, motywować do nowych pomysłów pomoże darmowy kurs zatytułowany „Obudź swoją kreatywność”, które oferują Coursera University specjalistów stanie Nowy Jork. zdasz sobie sprawę, że są one w stanie więcej i nauczyć się wykorzystywać swoje zasoby wewnętrzne zarówno życia zawodowego i prywatnego.

Kurs wymaga czasu od 3 do 4 godzin tygodniowo i obejmuje zajęcia w formie filmów instruktażowych, ekspertyzy. To będzie bardzo przydatne i cotygodniowe dyskusje na forum. W uzupełnieniu do uczenia się, jak rozpoznać i wykorzystać własną kreatywność, dostaniesz powiesić jak uczyć tak samo do innych osób, które mogą być przydatne w procesie tworzenia biznesu.

5. Etyka biznesu w biznesie i życiu

Dla przedsiębiorców ważne jest, aby zrozumieć rolę etyki w biznesie. „Etyka biznesu w realu” – to darmowy kurs online School of the University of Santa Clara, określonymi w World Wide Web, a koncentruje się na wszelkiego rodzaju działalności zawodowej i gospodarczej. Bardzo przydatny jest ten kurs jako początkujący przedsiębiorcy lub studentów i doświadczonych specjalistów.

Oczywiście nie narzuca swoje postulaty, pozwala uczestnikom pracować we własnym tempie i ma na celu uczyć teorii etycznej, które mogą być zastosowane w rzeczywistych sytuacjach, które często pojawiają się w biznesie.

6. 21 jest ważną lekcją dla biznesmena

Wiele osób twierdzi, że biznes – to jest fizyka jądrowa. W rzeczywistości, to wiąże się wiele trudności, nieprzewidywalność, a nawet pułapek dla niewtajemniczonych nowicjusza, że będzie użyteczny, aby uczyć się od tych, którzy mają już za sobą to wszystko na własnym doświadczeniu. Ten kurs jest poświęcony „21 jest ważną lekcją dla przedsiębiorców”. 450 studentów już oceniano je na „pięć gwiazdek”, zauważając, że istnieją określone są najlepsze highlights początkowej fazie ich działalności.

Czas trwania kursu – dwie godziny całkowite. Jest on podzielony na 23 wykładów internetowych.

7. Wprowadzenie do marketingu

Jaki jest cel działalności gospodarczej, jeżeli produkt nie został zakupiony? Kurs „Wprowadzenie do obrotu” – iloczyn Wharton Business School nauczy Cię „u podstaw” i przewidywać potrzeby swoich klientów.

Szkolenie odbywa się w ciągu czterech tygodni i wymaga aktywnego zatrudniania około 5-6 godzin tygodniowo. Dowiedz się wszystkiego, co trzeba wiedzieć o pozycjonowaniu marki i komunikacji, dowiedzieć się, jak przyspieszyć proces decyzyjny, dostęp do nowych rynków, marketingu, planowania i sprawdzonych strategii marketingowych.

8. Szybki start przez WordPressa

Wielu początkujących lub prowadzenia działalności gospodarczej wciąż nie ma strony internetowej, ale zrozumieć znaczenie zarządzania ich biznesu w Internecie. Jest to ważne, nawet jeśli planuje się zlecić projekt i treść witryny. można przystąpić do zbadania wszystkich możliwości najpopularniejszej platformie internetowej. Czesne jest bezpłatne.

Kurs ten oferuje 10 darmowych filmów, które można oglądać na godziny, aby dowiedzieć się, jak tworzyć proste kroki odnostranichniki przez WordPressa.

Nie ma potrzeby, aby zagłębić się wszystkich zawiłości technicznych webmastera. Kurs poprowadzi Cię do kroku bramkowej po kroku. Dowiesz się, jak wybrać najlepszego dostawcę usług hosting do zainstalowania i używania panelu WordPress, jak wybrać temat projektu, jak tworzyć treści i więcej.

9. Szybki start przy użyciu sieci społecznych

Na pewno masz stronę lub profil Facebook Twitter. Dlaczego nie użyć go do spin obiekt? Postawić na swoim koncie z logo firmy. Teraz będzie to strona Twojego produktu lub usługi. Nie uwierzysz jak szybko zacznie nabierać tempa firmę. Będziesz mieć stałych klientów i odbiorców. Proste pozycje w cyberprzestrzeni może pomóc skutecznie sprzedać swój produkt.

Oczywiście, w ten sposób nie jest najłatwiejszy, wszędzie ma swoje dziwactwa. Jak rozkręcić produkt w social media – to uczy specjalny kurs video «Social Media 101" . Szkolenie obejmuje krok po kroku instrukcje dotyczące technik marketingowych na Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram, Google+, YouTube i takkzhe prowadzenia własnego bloga.

10. Jak się rozumieć i argumentować?

Zdolność do wyrażania swoich pomysłów, obronić swoje opinie, rozmawiać o biznesie – konieczną jakość dla przedsiębiorcy. Duke University oferuje specjalny kurs „Pomyśl jeszcze raz: jak rozmawiać i spierać”. Jak negocjować z kolegami, jak nauczyć się podejmować własne decyzje, aby je podnoszą odróżnić ważne od znaczenia – wszystko to jest nauczanie kursu. Warto wspomnieć, że jest to absolutnie za darmo. 12-tygodniowy kurs obejmuje wykłady wideo i cykl ćwiczeń.

11. Planowanie i zarządzanie projektem

Wśród kursów przekazywanych do specjalnego miejsca – „Podstawy projektowania i zarządzania (University of Virginia).

Słabe planowanie i niechlujne wykonanie nie przyniesie sukcesu. Jeśli chcesz się rozwijać jako biznesmen, trzeba uczyć się podstaw zarządzania projektami. Ten kurs jest przeznaczony dla czterech tygodni i wymaga 2 do 4 godzin swojego czasu w tygodniu, aby słuchać wykładów wideo i uczestniczyć w ćwiczeniach praktycznych, dyskusji i quizów.

Dowiesz się dokładnie, jak zaplanować swoją działalność, zrozumieć, co sprawia, że zły projekt, nauczyć się wyznaczać jasne cele dla projektu priorytetowego traktowania celów.

12. Marketing w świecie cyfrowym

Doświadczeni przedsiębiorcy wiedzą, że Internet odgrywa coraz ważniejszą rolę w marketingu – nawet małych lokalnych firm, które działają głównie w trybie offline. Zanurzyć się w świecie marketingu internetowego, będzie kurs zatytułowany „Marketing w świecie cyfrowym”, oferowanych przez University of Illinois.

Do tego oczywiście trzeba będzie spędzić 6 do 8 godzin tygodniowo oglądać wykłady wideo, a także do udziału w szkoleniach w sumie 12 tygodni. Każdy tydzień dla studentów jest uważany za przykładem prawdziwej firmy, który będzie używany do nauki podstaw marketingu i jak są one przesunięte do świata cyfrowego.

13. lepszym przywódcą, bogatsze życie

Właściciel musi od czasu do czasu, aby odświeżyć swoje umiejętności przywódcze. To się przydać, gdy przychodzi czas, aby zatrudnić więcej pracowników lub utrzymać uwagę szerszej publiczności. Oferowanych przez University of Pennsylvania darmowy kurs o nazwie „Lepsze lider, bogatsze życie.” Edukacja tego systemu pozwoli Ci rozwinąć niezbędne umiejętności przywódcze.

Kurs trwa 10 tygodni i wymaga 3 do 8 godzin czasu tygodniowo, a tygodniowy videolectures obejmuje pracę, wraz z kilku postaciach egzaminu, które są na końcu. Dowiesz się praktycznych i sprawdzonych technik zarządzania, które pomogą Ci określić swoje podstawowe wartości i zdobyć zaufanie ludzi wokół ciebie.

14. Rachunkowość finansowa

Nie można pozwolić, aby zatrudnić księgowego do prowadzenia działalności gospodarczej? Może powinniśmy spróbować nauczyć się rachunkowości i niezależnie prowadzić swoje sprawy finansowe? Wiedzę tę można uzyskać bezpłatnie z kursu „Wstęp do rachunkowości finansowej”, proponowanej szkole biznesu na Uniwersytecie w Pensylwanii.

Będziesz musiał przejść kurs wykładów wideo (6 do 8 godzin tygodniowo), dyskusji i badań, w sumie cztery tygodnie. Kurs zawiera informacje o podstawowych zasadach, biorąc pod uwagę wszystkie specjalnego słownictwa i terminologii rachunkowości.

Zarządzanie 15. Operacje

Każdy, kto chce skutecznie zarządzać własną działalność gospodarczą, powinien posiadać podstawową wiedzę w zakresie monitorowania produkcji. Wharton School, University of Pennsylvania oferuje bezpłatny kurs "Wprowadzenie do zarządzania Operations".

Kurs trwa cztery tygodnie, od 5 do 7 godzin lekcyjnych tygodniowo na wykładach wideo, dyskusji i badań. Pod koniec kursu będziesz w stanie zidentyfikować „wąskie gardła” w branży, rozwiązać problemy, które utrudniają działanie i wymyślić nowe sposoby na poprawę procesów biznesowych.

Bycie przedsiębiorcą nie jest łatwe, a jest to możliwe, będziesz czuć się dość przygnębiony czasami. Ale jeśli masz możliwość studiowania, przydatnych zasobów, które oferują akademickiej i praktycznej wiedzy do tego samego darmo, można mieć spokój dla Twojego biznesu.