279 Shares 6790 views

Riders – co to jest? Znaczenie słowa „jeździec”

Co może łączyć motocyklisty, jeździec, kosiarki, kierowca, trener gospodarzy i sztuki menedżera? Każdy taki czy inny sposób związany z modne, ale nie w pełni zrozumiałe słowa. Riders – co to jest? Spójrzmy prawdzie w oczy.


etymologia

Współczesne zmiany Leksykon bardzo dynamicznie. Podobnie jak większość innych buzzwords, termin „jeździec” zostało zapożyczone z języka angielskiego. W rzeczywistości jest to tylko transliteracji słowa z jego bezpośredniego odpowiednika w języku rosyjskim. Rider jest tłumaczone jako „jeźdźca”.

Kowboje i rowerzystów

Zatem pan osiemnastowieczny na rasowy Trotter, spieczoną Kowboj na półdzikich Mustang, a nawet młode dziewczyny, po prostu zaczął brać lekcje jazdy na zawodach jeździeckich klubu – oni wszyscy zawodnicy. Co to jest uzyskany? Ryder – jeździec. Ale jak potem się z gospodarstw domowych, ogród, LED i innych zawodników? Jak są one związane z jazdy konnej? Pierwsze rzeczy pierwsze. Nawiasem mówiąc, to znaczy, że w czasie, kiedy należy wymienić szlachetne zwierzęta pochodzą konie żelaza, słowo przeniesione do subkultury rowerzystę, mocno zakorzenione w nim i nadal w użyciu.

hybrydowy techniczny

Ale dlatego, że krzyż między ciągnikiem a kosiarką jest również nazwany to słowo jest już jasne, nie jest od razu. Fakt, że zawodnicy do zwykłych kosiarek ogrodowych charakteryzują się wygodne siedzenie, a każdy ciągnik daje fory w agility. To się nazywa go w pamięci możliwości, które kiedyś były dostępne dla każdego rowerzysty. Korzystanie z ogrodu jeźdźca jest wielofunkcyjny: jest ona wykorzystywana do przycinania trawy, zbieranie śmieci, usuwanie śniegu, podlewanie i nawożenie gleby.

home fitness

Dźwięczne słowo nazywa się, między innymi, a także sprzęt do ćwiczeń. Istnieją specjalne trenerzy, zawodnicy, to struktura nieco przypominający rower. Jednak w przeciwieństwie do roweru sprzęt sportowy przeznaczony jest do pracy z większej grupy mięśni. Rider przeznaczony jest do nożyczek typu. A istotą siebie ćwiczenie sprowadza się do podnoszenia i opuszczania ciężaru własnego ciała. Jest to nieco nudny, ale skuteczny, jak rozwijać swoją wytrzymałość i trenować układzie sercowo-naczyniowym całego ciała bez narażania nadmierne obciążenie lub kolanowego lub łokciowego.

hołd dla kina

Załóżmy, zagłębić się w historię. W 1982 roku na ekrany amerykańskich pojawiła sci-fi serialu „Knight Rider”, który został bardzo popularny nie tylko ze swoich czterech pór roku, ale także długo po tym. Rozległe przestrzenie telewizji rosyjskiej to stworzenie przejął pod koniec lat dziewięćdziesiątych. A nie tak dawno temu, w 2008 roku, ku uciesze fanów kontynuacji ulubionego historia została sfilmowana.

W historii, jednej z głównych ról odgrywanych przez samochód bohatera – on jest inteligentny, samowystarczalny i zdolny do rozmów głosowych. Na masce tego samochodu ustawić pasek czerwonych diod LED migotać gdy brzmi głos samochodu. Ten efekt wygląda całkiem stylowo.

Nazwa wspomnianego serialu telewizyjnego w języku angielskim brzmi „Knight Rider”. Na cześć niego i wezwał zawodników LED – dekoracja taśm LED, które są ustawione dzisiaj w masce samochodu.

Miejsce w show-biznesie

Ale coraz częściej w nowoczesnych leksykonu słowo to jest używane w dziedzinie show-biznesu. W organizowaniu agenci turystyczni artystów wyciągnąć jeźdźców. Co jest w tym przypadku? Jest to szczegółowy wykaz wszystkiego, co potrzebne do występów gwiazd. Obejmuje to zarówno propozycje techniczne dotyczące konstrukcji sceny i samych wykonawców upodobań kulinarnych.

Jeśli przypomnimy sobie pochodzenie słowa (jest on oparty na „go” czasownik), to łatwo zrozumieć, dlaczego to tytuł dokumentu. Mówimy o wycieczki. I to nie jest dziwne, że w tak wielu ceniony lista angielskiego wymagana dla elementów podróży od czasownika po prostu przeniesione do rzeczownika. Uderzy kolejny: języka rosyjskiego, z całym jej bogactwem tak chętnie i bezkrytycznie wchłonąć granicą definicji. Jednak jest to zupełnie odrębna kwestia.

choroba Stellar

Wiele gwiazd uwielbiają jeźdźców. Co to jest, wiemy z pierwszej ręki po stronie odbiorczej. A dziennikarze chętnie spróbować oświetlenie żądny wrażeń kaprysów publiczne gwiazd. Wydaje się, że w niektórych przypadkach artyści specjalnie nakładać nieuzasadnionych wymagań po prostu w trosce o nich po raz kolejny usłyszał.

Riders gwiazdek to czasem zupełnie nieoczekiwane rzeczy. Na przykład, grupa „Disco Miasto gniewu” nakazuje żywego koguta z osobą towarzyszącą. Ptak stosowane w jednym z pomieszczeń. Następnie, cały i zdrowy przedstawiciel ptaków wrócił do właściciela.

Ale „Dirty Rotten Scoundrels” wolą nieożywione rekwizyty na scenie. Na swoim pokoju, kupili dokładnie 14 rolek białego papieru toaletowego. I oddzielnie określono, że papier nie powinien być perforowane.

Taisiya Povaly konkretnie wskazuje, że obsługa jego kierowca musi uznać obiema rękami. Również w pokoju musi czekać w koszykówkę. Jego piosenkarka używa jak sprzęt sportowy dla kręgosłupa relaksu.

Od lokalnych artystów miłośnicy plotek niewątpliwie proszę Filipp Kirkorov. Jego kierowca ledwo zmieścił się na dziesięciu najlepszych stron i zawiera wszystkie szczegóły pobytu: od białej limuzyny, że należy zdjąć go z samolotu, do skrupulatnego opisu zawartości lodówki pokoju hotelowym.

kaprys granicą

Jeźdźcy AGD niektóre gwiazdy można czytać jak powieść. I to nie w piękno stylu i objętości. Na przykład lista wymagań piosenkarka Celine Dion zajmuje 67 stron tekstu. Strach pomyśleć, ile czasu zajęło, aby upewnić się, że wszystkie z nich wymyślić. Że nie jest drobiazgowy wykaz wnętrz i kolorów tapet!

Pragnie Dzhennifer Lopes obejmują stałą obecność osoby, która musi być rozpylany wokół perfumy Chanel „Biała gardenia”. Herbata na to przygotowany, należy mieszać w lewo. O tym, jak w celu sprawdzenia zgodności z tym wymogiem, możemy się tylko domyślać. A kiedy piosenkarka czuje potrzebę słuchania muzyki, kazała się słuchawki, ozdobione diamentami.

Madonna uważa, że po każdej wizycie w toalecie nie jest konieczna zmiana toaletę sedes. Pomieszczenie powinno oczekiwać świeżych białych orchidei, sól z głębin Morza Martwego i trzy specjalnej świecy. A jeśli ktoś odważy się przerwać milczenie, po prostu wymaga zadośćuczynienia za szkody moralne.

Jak zapobiegać cukierek katastrofa

Jednak zdarza się, że w wymogu pozornie śmieszne i głupie ukrywa coś poważniejszego niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Jest to prawdą w przypadku amerykańskiego hard rockowego zespołu „Van Halen”.

grupa Rider od lat osiemdziesiątych zawiera jeden dziwny punkt. I jest on zarejestrowany w środku specyfikacjach technicznych. Artyści chcieli w szatni zawsze była miska z cukierków, „M & M”, ale wśród nich nie powinno być brązowy pigułki.

Sortuj kilka paczek cukierków nie jest zbyt trudne. Jednak ta pozycja jest wymyślony celowo, ale jego wydajność jest oznaką tego, że wszystkie inne wymagania zostały również uwzględnione i wykonane. A wśród nich są przedstawione w sposób szczególny potrzeba sceny został prawidłowo obronny. I nie jest to tylko kaprys gwiazd.

Taki wymóg jest spowodowane faktem, że grupa „Van Halen” są stosowane w mowie specjalistycznych urządzeń, co samo w sobie jest duże i ciężkie. Dodajmy do tego specyfikę wykonywania ciężkiej rockowej gdy kilka dorosłych mężczyzn z jego wszystko może wskoczyć na scenę i dostać poważną presję życie w konstrukcji wsporczych.

Być może na ten mały podstęp tak nikt nigdy nie wiadomo, czy nie za znaczący precedens, który miał miejsce w jednej z rund. Stało się to na University of Colorado. Wchodząc w garderobie i artystów znalazły słodycze, ale wśród nich były również pokryte brązowym szkliwem. Natychmiast pojawiło się pytanie o należytym wykonywaniu innych wymogów. Ponieważ punkt sortowania tabletek został urządzony w dokumencie, mieli prawo do zażądania siłę Test sceny.

Podczas sprawdzania scena upadł. Koncert został odwołany. Jednak dzięki tej przezorności uratowało nie tylko integralność drogiego sprzętu, ale także, być może, nie jedno młode życie.