728 Shares 2834 views

Przypowieść o dobroci: pozytywne emocje, które są oskarżeni o pozytywnym

sztuka ludowa jest interesujący dla jego oryginalność i oryginalności. Ponieważ nie istnieją żadne ścisłe ograniczenia, ale nie jest to styl i głęboki sens. Bardzo ładnie zróżnicowane przypowieść. Wśród nich są dzieła autorskie, a tam są te, które pochodzą od ludzi. Przypowieść o dobroci – ulubione dla wielu pisarzy literatury, jak to jest napisane językiem alegorycznej i znaczenia ukryte, jak nasiona w kwiat. Aby dostać się do punktu, trzeba myśleć z wyobraźnią i nie bój się marzyć. Tylko przemyślane zrozumieć prawdę.


Co to przypowieść?

Miłość do czytania rozwija osobę, która ją bogatsze i bardziej interesujące. Z oczytany człowiek, można podtrzymać rozmowę, pogłębienie znajomości. Ukryty sens jest obecna w wielu dziełach literackich. Wynika to głównie z faktu, że nudne czytać prozę, końcówkę, która jest znana od samego początku. Przypowieść – krótka historia z naciskiem na tym czy innym jako osoby. Niedostępność sens dla wszystkich podobieństwach atrakcyjnych dla elity. Pod pewnymi względami przypowieść o dobroci jest jak bajka. Jej językami na zjawiska życia, a nie o tym mówić w społeczeństwie.

Główną ideą

Przypowieść o dobro dzieci musi być spokojny i jasny, jak to możliwe. W grze historia – codzienne sytuacje z niezwykłą wyjścia. Cała historia tej sprawie do wniosku, który jest morał na końcu. Morał jest zawsze lekcja moralna, przykazanie tonem filozoficznym.

Okazuje się, rodzaj życia ustawę, która jest wciągająca, jak nie ma wyraźnego zlecenia lub kara. Przypowieść o dobroci dla dzieci – jest to łatwy sposób, aby przekazać swój pomysł, aby dać dziecku coś do myślenia. Dodawanie mądrość wszystkim znanej przypowieści, można dostać książkę wiedzy o życiu, mające na celu nauczyć mężczyznę być mężczyzną. I pamiętaj, lekcje życia na podstawie opowiadań o wiele łatwiejsze. Dlatego możemy śmiało powiedzieć, że przypowieść o dobroci daje solidne zrozumienie świata i jego praw i zjawisk duchowych.

Na przykład,

Jest piękna przypowieść o dobroci, gdzie główny bohater – mała dziewczynka, wydał wszystkie swoje oszczędności na prezent dla siostry. Załóżmy, że miała bardzo mało pieniędzy, ale sprzedawca zlitowała się nad dzieckiem i sprzedał jej naszyjnik z turkusem. Starsza siostra postanowiła nie przyjąć prezent i przyniósł go z powrotem do sklepu. Ale wracając koraliki nie powiodła się, ponieważ sprzedawca nie po prostu miły gest, lecz aktem czystego serca. Ostatni wiersz tej historii sprawiają, że myślisz o szerokości sercu dziewczynki i zrozumienia dorosłego mężczyzny. Jak teraz trochę ludzi zdolny! A jak chcesz dorasta dziecko rozumie szczerość opowieści!

z historii

W 10. wieku pne zaczęły pojawiać przypowieść. Tworzenie nich zaczął nawet króla Salomona, króla Judy. Przypowieści te są częścią Starego Testamentu. W rzeczywistości jest to kodeks moralny z prawem duszy z jasnego pomysłu w rdzeniu. Przypowieść o dobroci był alegorią z poczuciem moralnym. Pisarz daje przypowieściach prozaiczny uogólnienie obiegu artystycznego. Orientacyjna może stać się znaną przypowieść o dobroci i miłosierdzia. Bogowie szukali człowieka godnego uznania za ich dobroć. Ale nadal nie było takich kandydatów. Okazało się, że dobro całej nieszczęśliwej wdowy rybaka, który przez wiele lat pomagał biednym, dał schronienie i wsparcie dla każdego. jej dusza była czysta, a bogowie przyznano kobietę z pieniędzmi. Ich prace porzuciła, ale nadal pomagać biednym. Ale pieniądze zrobić krzywdę, ponieważ ludzie zaczęli pochodzą z innych miast, oszustami i Scatterbrain chcących zysku kosztem innych.

Wtedy zdała sobie sprawę, że pomaganie ludziom może być tylko jeden sposób – dać wszystko, co ona ma. Morał jest: bogactwo – to, co jest zapisane w duszy niż w banku lub innej skrytki. Człowiek z bogatym pieniędzy dusza nie zepsuć.

Dzieci są często powtarzał starą historię o życzliwości i uprzejmości, w którym młody człowiek przyszedł do starca i poprosił go, aby dać mu mądrość, siłę i nieśmiertelność. Starszy powiedział, że mądry człowiek będzie dobry dla innych, i będzie tak silny. Uważny też zignoruje konfliktów i zapobiegania im. Potem przychodzi nieśmiertelność. Młodzieniec odszedł, ale wkrótce wrócił i podał do opieki nad osobami starszymi i uwagi. Tak też się stało, że wiek przynosi mądrość i dobroć, ale prawdziwy mężczyzna jest silny nie tylko fizycznie, ale również duchowo. Jest to przypowieść uczy dzisiejsze dzieci. Załóżmy, że są one postrzegane jako bajka, ważne jest, że lekcje zostaną przesunięte w podświadomości.