188 Shares 9174 views

Jaki może być Nowy Rok w przedszkolu

W przedszkolu dzieci starają się przygotowywać prawie wszystkie święta. Sylwester nie jest wyjątkiem. Spodziewany jest z niecierpliwością. Jaki może być Nowy Rok w przedszkolu, jak zastanowić się nad rankiem, abyś niczego nie przegapił?


O scenariuszu

Przede wszystkim musisz wymyślić dobry scenariusz na wszystkie święta. Lepiej jest, jeśli jest wymyślony niezależnie przez siły rodziców i wychowawców. Więc możesz wziąć pod uwagę wszystkie życzenia i preferencje dzieci. Jak więc samo wakacje? Najczęściej jest to podróż przez pewną bajkę. Musi być koniecznie prezenter, który będzie prowadził wszystko, a także Święty Mikołaj i Śnieżka Maiden – osobowości, dzięki której cuda zdarzają się i wszystkie pragnienia się spełnią. W mijaniu możesz też używać innych postaci – bestii lub bajki, którzy mogą pomóc dzieciom w poszukiwaniu brodatego dziadka z torbą prezentów i wnuczką. Na festiwalu każde dziecko musi mówić, mówić co najmniej kilka słów lub opowiedzieć wiersz. Również z dzieckiem musisz nauczyć się jednej lub kilku tańców, nauczyć się piosenek – wszystko to powinno być zademonstrowane na matinee krewnym, który będzie siedział w sali.

Zabawa

Nowy rok w przedszkolu powinien być zabawny. Dlatego też dzieci powinny chętnie uczestniczyć w wakacjach. Aby to zrobić, dobrze jest przygotować kilka zagadek dla dzieci, muszą być wykorzystane do różnych poszukiwań, poproś dzieci o poradę. Więc dzieci nie czują się goście, ale uczestnicy wieczoru. Dobrze jest improwizować, jeśli faceci chcą tańczyć według scenariusza. Konieczne są również konkursy, dzieci chcą konkurować i otrzymywać małe zachęty.

Kostiumy

Jakiego nowego roku robi przedszkole bez świątecznych kostiumów? Rodzice i dzieci muszą myśleć o tym wcześniej. Suknie mogą być dopasowane do tematu wakacji lub wybranego na życzenie dziecka. Dobrze jest nie tylko kupić inny garnitur, ale pomyśleć o swoich szczegółach z dzieckiem, zrób coś samemu. Więc nie tylko będzie to oryginalne, ale także cenne pod względem pracy ręcznej.

Prezenty

Tak, przedszkole, święta … Nowy Rok. Ważne jest, aby nie zapominać, więc chodzi o prezenty dla dzieci. Jaki jest najlepszy sposób prezentowania dzieci? Ponieważ nie wszystkie nowoczesne matki karmią swoje dzieci cukierkami czekoladowymi, prezenty z nich będą po prostu nierozsądne. Prezentowane z dziadka powinny być przydatne w rozwoju dziecka, a także odpowiednie dla wszystkich dzieci, niezależnie od płci i interesów. Możesz wstępnie przygotować albumy i ołówki do rysowania, prezentowania farb palcowych lub elementów teatru lalek, barwienia książek lub użytecznych encyklopedii. Te rzeczy są dokładnie przydatne dla każdego dziecka i na pewno nie uszkadzają jego zdrowia.

Rodzice

Co powinni zrobić rodzice, jeśli nastanie "Nowy Rok"? Przedszkolem jest mało prawdopodobne, aby byli przeciwni, jeśli krewni są aktywni i będą chcieli uczestniczyć w wydarzeniu. Będzie to doskonała opcja, jeśli mama i tatusiowie zgodzą się wziąć udział w koncercie, zmieniać się w różne bohaterowie bajek i wykonać określone role. Dzieci będą bardziej zainteresowane tym, bo zawsze lubią bawić się z rodzicami. Tak, i komunikacja z ich okruchy jest zbędna nie będzie dokładna. W tym przypadku nowy rok w przedszkolu przebiegnie bez zbędnych problemów i trudności.