870 Shares 5228 views

Plastikowe ogrodzenia z siatki na rękach (zdjęcia)

Tradycyjne ogrodzenia ostatecznie drewna i metalu korozji i rozpadu, dając w ten sposób nieestetyczny wygląd każdej działce. Takich ścian wymagają stałej opieki, koszty naprawy, ale w końcu to wciąż nie daje pewności, że takie chałupników ogrodzenia będzie trwał długo.


Plastic – najlepszy zamiennik

Plastikowe kraty ogrodzenia dzisiaj – jest odpowiedni ogrodzenie zastępczą, drewna i różnego rodzaju metalu. Z siatką produkować szybko zmontowany ogrodzenie z tworzywa sztucznego. Ponadto, jest to opcjonalne ogrodzenia ozdobne i ogrodzenia dla kwietników, ale także wytrzymałe konstrukcje ogrodzeń, że siła nie jest gorsza do konstrukcji drewnianych. Ogrodzenia wykonane z tworzywa sztucznego, materiału siatkowego, który oferuje wszystkie firmy budowlane, wygodne i funkcjonalne. To może jednocześnie pełnić funkcję ochronną i dekoracyjną.

Jaki rodzaj wybrać

Na swojej stronie, można ustawić siatki kompensat, ogrodowy grill lub awaryjnych siatki z tworzywa sztucznego. Opcja najbardziej uniwersalny i atrakcyjny jest ogrodowy grill. Jest to popularna, piękna część wystroju świątecznym. Mimo, że siatki i nie jest używana do wskazania zewnętrzne granice obszaru o małej wytrzymałości, harmonijnie otacza wewnętrzną wkładkę.

Ze względu na ogniwo łańcucha ogrodzenia jest całkiem możliwe, aby dla powstania trwałej struktury ochronny z łącznikami metalowymi, jest odporny na warunki atmosferyczne i nie może być zgięta w małej skali.

plastikowy płot awaryjnego krzykliwe kolory umieścić ograniczyć budowę lub na boiska sportowe. Jest on używany w celu ostrzeżenia innych możliwych niebezpieczeństw w ograniczonym obszarze. Przy zakupie należy zwrócić uwagę na wielkość i kształt komórek, grubość i szerokość tkaniny, poziom sztywności, które z pewnością wpływa na złożoność instalacji.

W przypadku obudów najbardziej odpowiedniej komórki o mniejszej wielkości, gdyż wykazują one niższą przepuszczalność. Kolor zależy od łącznej powierzchni konstrukcji i celu, dla którego zostanie ustawiony płot. Zazwyczaj sklepy oferują następujące kolory: khaki, zielony, brązowy, szary i czerwony. W ogrodzie najlepiej jest postawić płot na zielono. Na obudowie, można użyć siatki szarym kolorze, a do ramy rośliny uderzające – czerwony.

Wady i główne zalety

Jakie zalety ma siatki na ogrodzenia z tworzywa sztucznego? Rozważmy główne korzyści. Przede wszystkim to jest niezawodne i wymaga starannej konserwacji, nie korodują i gnicie, jest odporny na działanie warunków atmosferycznych (nie traci swoich właściwości od -50 do + 80 stopni), łatwo ulega rozszczepieniu. Kontynuować malowanie płotu jest łatwe – wystarczy przytrzymać razem następny arkusz z poprzedniego, a wspólne stanowisko będzie niezauważalna.

Jeżeli uszkodzenie jest oddzielną częścią siatki, może to być naprawione bez usuwania całego ogrodzenia, świadczenia te są pozbawione wiklinowy płot z gałązek. Ponadto spożycie krata wygląda bardzo atrakcyjnie, jest lekki, wykonany w różnych wersjach kolorowych. To pozwala na tworzenie oryginalnych ogrodzeń o ochronie niektórych obszarach jego terytorium lub ogrodzenia z tworzywa sztucznego w celu ochrony witrynę odpowiadającą preferencji smakowych.

ekologiczne surowiec używany do wytworzenia materiału. Życie struktury – do 40 lat. Ogrodzenia z siatki z tworzywa sztucznego można łatwo oczyścić z wodą, jest elastyczny, trwały, przepuszcza światło i powietrze. Jest łatwy w transporcie i montażu. Zrobić ogrodzenie z siatki z tworzywa sztucznego własnymi rękami (zdjęcie z kilku przykładów można zobaczyć w artykule) jest całkiem realne. Z minusów można odróżnić od pełnej widoczności zamkniętych komórkach i małej zdolności ochronnej. W porównaniu z ogrodzeniem , łańcuch-link ogrodzenia, ogrodzenia z siatki z tworzywa sztucznego jest droższy.

Co jest potrzebne do instalacji

Aby ustawić siatkę próbkowania z tworzywa sztucznego musi mieć drewniane lub metalowe słupy. siatka z tworzywa sztucznego jest na tyle lekki, że nie trzeba zbyt twarde i ciężkie wsparcie. taśmy konstrukcyjne będą potrzebne do pomiarów odległości między podporami. Potrzebny będzie również kabel lub przewód metalowy, aby usztywnić konstrukcję, są one umieszczone na dole i na górze. Fix krata może być lastikovymi zaciski, które są sprzedawane w każdym sklepie z artykułami żelaznymi. I, oczywiście, trzeba zwykły ogród sekator. ogrodzenie z tworzywa sztucznego jest zbudowany w jak najkrótszym czasie.

Proces instalacji

Aby dokonać wypłaty z plastikowej siatki własnymi rękami, trzeba najpierw zainstalować filarów w odległości dwóch do trzech metrów od siebie, a przed tym, aby zaznaczyć odpowiednie miejsca. Ponieważ ogrodzenie jest bardzo proste, nie trzeba jechać wsparcie głęboko. Następnie trzeba odpocząć i dołączyć do nich siatkę z tworzywa sztucznego lub metalowych klamer i powoli ciągnąc siatkę do mocowania go do filarów. Ważne jest, aby dokręcić równomiernie. Zrównoważyć kolumnę na starcie do cięcia nożyce ogrodowe, a następnie w ten sam sposób, aby pozbyć się ogonów zacisków. Aby siła w strukturze może ustalić górnej lub dolnej krawędzi przewodu kraty lub drut metalowy, owinięcie go wokół końca kolumny nośnej. klatki zbrojeniowe ewentualnie zainstalowane 10-15 cm od krawędzi. Nie wydając dużo wysiłku, czasu i energii na plastikowej siatki ogrodzenia z ich rąk można ustawić w pół godziny.

Pewne niuanse edycji

Podczas instalacji można uruchomić na problem ugięcia siatki. Bez względu na grill – solidne metalowe wykonane ze stali, aluminium lub bardziej elastyczny plastik – to jest w każdym przypadku zaczyna się sag w czasie. Nie powinno i silnie ciągnąc sieć, tak aby nie zdeformować jej komórkę. Aby uniknąć tego problemu, siatka wymaga wzmocnienia lub ramkę z kabla, która jest zainstalowana w górnej i dolnej części z małymi wcięcia na krawędziach i przyspawanych do wsporników. Ten płot jest wyraźnie silniejszy, twardszy i gładszy. Po tym, żywotność zwiększa się od kilku lat. Na zdjęciu z plastikowej siatki ogrodzenia, przedstawiony powyżej, jest oczywiste, że szyna może stanąć i bez górnych i dolnych elementów złącznych.

Zastosowanie ogrodzeń plastikowych

krata ogrodzenia jest również stosowany do ochrony obiektów sportowych i placów zabaw, w rolnictwie do budowy kojców i klatek dla ptaków i małych zwierząt. Siatka może uzyskać dowolną wysokość, wszystkie rodzaje kolorów, z różnymi rodzajami komórek :. Square rombowych siatek itd, które służą do osłaniania części, zazwyczaj długość od jednego do dwóch metrów. mogą być całkowicie różne wysokości i kształty, takie jak prostymi lub falistymi do płotów i klombów miejscach w obrębie działki. Z takiego ogrodzenia z siatki z tworzywa sztucznego może ozdobić każdy teren.

Recenzje siatki na ogrodzeniu

Chałupników i ogrodnicy zwykle mówić o wygodę ich stosowania wszędzie. siatka z tworzywa sztucznego może ozdobić ściany tarasów i loggii, wykorzystywać je jako wyróżnienie i przydomowego ogrodu, umieścić wokół łóżka. Zielone plastikowe kraty ogrodzenia jest połączony ze wspólnym widokiem na ogród. Takie ogrodzenie pięknie harmonizuje z dowolnych kolorach – są w nich, jak w wazonie, a plastikowe siatki komórek macierzystych nie zranić. Bo nie wymaga mocnych podpór spod łatwo wyciągnąć chwastów. Doskonała udekorować ogrodzenie z siatki z tworzywa sztucznego zielone pnącza: Róże wspinaczkowe, bluszcz, winorośl. W plastikowej siatki w ogrodzie jest wiele opcji do wykorzystania – byłby fantastyczny. Siatka ta będzie z powodzeniem dopasować do projektu każdej strefie podmiejskiej. Również na plastikowej siatki ogrodzenia opinii często oznaczyć jego niski koszt i ekologicznej czystości materiału, łatwość i odmiany w użyciu.

Struktura dekorowana

Wewnątrz ogród lub kuchni, na zewnętrznej części krawędziowej kraty ogrodzenia z tworzywa sztucznego może stać się niezależny element projektu. Jednak w celu dostosowanie witryny wydają wyjątkowy, ciekawy i wyróżniać się z następnym, można dodać dodatkowe elementy dekoracyjne. Wspinaczki na komórkach ogrodzenia da romantyzm roślin i tkliwość projektowania ogrodu. Do ogrodzenia wydawało cięższy i silniejszy, leżał u podstawy masywnych kamieni. W miejsce plastikowych klamer mocujących można włożyć małe sztuczne kwiaty. Pozostałej plastikowej siatki można zbudować łóżka dla kwiatów i ustawić je obok siebie. Ta kombinacja zachwyci każdą część i dać obszar odwiedzającego gotowy wygląd.