225 Shares 5176 views

15 milionów dolarów na miejscu, koszt 40 dolarów z WordPress? Prawda?

Kategoria: Codziennie izdanieOpublikovano: piątek, 03.08.2013 12: 01Avtor: Dzhosh Smit
Niedawno opracowana strona rządu bezpłatny państwa, prowincji w Afryce Południowej. Doniesiono, że koszt 140 mln stronie rand (RPA waluty), czyli około 15,4 mln dolarów.
Chociaż jest to kwestia kontrowersyjna, że to miejsce warte 40 $ z WordPress, tak, że każdy bloger może ją tworzyć, mając minimalną wiedzę z zakresu projektowania. Co wydarzyło się od fali agresji ze strony mieszkańców Free State (i internet, niespodzianka, niespodzianka) Tradycyjne Ochrony Rządu i nowe informacje, które mogą lub nie mogą być prawdziwe.
W każdym razie, temat jest ekscytujące, tak że podkreśla niebezpieczeństwo robi nieznanych form działalności. Nie usuwa odpowiedzialność klienta, aby uzyskać najbardziej lukratywne finansowo umowy, niezależnie od tego, klient jest rząd, czy nie. Jak w „Adwokat diabła” Będę rozmawiać z obu stron, a pozwoli Ci wybrać, który z nich jest poprawna.
Jest to rażące naruszenie!
Relacja między klientem a firmą jest zbudowany na zaufaniu. Można stracić zaufanie klienta, a stracisz biznesu, bardzo prostą zasadę. Szacuje się na 15,4 mln USD amerykańskich kobiet, stworzenie, które będzie wymagało trochę czasu i wysiłku – to świetny sposób, aby stracić zaufanie klienta i nieuchronnie, firma. Z globalnego kryzysu gospodarczego, większość firm uważa utratę klientów jako zmniejszenie dochodów, a czasami spadek produkcji. Ponadto, świat biznesu – jest niewielka przestrzeń, jak długo może istnieć firma, działającą przed wątpliwe, jak reputacja zostanie utworzony? W ogóle, czasami twoja reputacja może odegrać kluczową rolę w uzyskaniu zamówienia.
Kiedy masz do czynienia z rządem, który jest inny poziom relacji do współpracy kontaktów, które powinny być brane pod uwagę. Wiele rządów krajów niekomunistycznych mają poziom coraz umów i wewnętrznych praktyk biznesowych. Z tego powodu liczba ludności tych krajów posiada pewną nadzieję dla swoich liderów, którzy są wyznaczonych lub wybranych. W takich przypadkach jak ten, istnieją dwa sposoby, aby rozwiązać ten problem. Po pierwsze, dana firma osiąga zysk od rządu, w rzeczywistości pieniądze podatników. Rezultatem jest negatywne nastawienie i silna presja na podatek od przedsiębiorstw, że nikt nie chce, a mało może zapłacić. Po drugie – aby zrobić wszystko w tajemnicy, jak to się stało w Wolnym Państwie.
Wydaje się, że obie firmy ubiegał się o zamówienia, których cena została znacznie poniżej zatwierdzony. Im więcej informacji nadal płynąć, tym bardziej ludzie w kraju zaczynają być sceptyczny, że rząd będzie prawidłowo obsługiwać finansów i więcej napełnia kieszenie zacienionych korporacji. Przedsiębiorstw prowadzących działalność na poziomie wyższym niż wymagany przez klientów, czekając na sprzedawanych towarów jest równa jej wartości. Oczywiście, $ 15 mln regularnych internetowej z WordPress (choć z pewnymi modyfikacjami) jest wygórowana cena na pierwszy rzut oka. A pieniądze użycie rząd, który warto byłoby poświęcić dla dobra obywateli, jest absolutnie błędne. To jest nieetyczne. Oraz w biznesie, czasami jedyną ważną rzeczą jest twoje etyka.
Uwaga! Dzieci!
Kto jest winny? Pretendentem do umowy, nie może kontrolować decyzję transakcji bez uprzedniej zgody. On tylko zakłady i nadzieję na najlepsze. Jeśli firma nie może spełnić warunki umowy, reklamacje są nieuniknione. I, o ile to już wiemy, rząd poprosił o stworzenie strony internetowej i został przyjęty. Co to znaczy cenę dewelopera? W rzeczywistości, często w świecie komputerów i konsol do gier, na stronie internetowej będą musieli zrekonstruować, w celu określenia jego rzeczywistej wartości. I nic dziwnego, generalnie, jest o wiele mniejszy niż jest w rzeczywistości. I zapłacić 15 mln euro na konsoli gra jak nikt jednak nie został cenę PlayStation 4 ogłoszone), ale przesłanką pozostaje.
W rzeczywistości, identyfikacja połowu – to firma od kupującego. Załóżmy, że można zamówić stek w dwóch różnych restauracjach. Restauracja – Twój ulubiony, gdzie można było setki razy, że naprawdę lubi. B niedawno otworzył restaurację, ale oferuje podobny menu i obsługa w restauracji A, ale w nieco niższej cenie. Który pójdziesz? Zazwyczaj ludzie wybierają to, co już wiemy, czy uważają, że im wyższa cena, tym wyższa jakość. Pomimo faktu, że stek w restauracji A i B krowy, zakłada się, że cena będzie wyższa w tych firmach, które znasz i kto przyciągnąć. Przykład ten jest odpowiedni dla każdego rodzaju istniejących usług.
Choć pytanie pozostaje otwarte, czy firma utracone z powodu zawyżoną usług dla rządu, który może dostarczyć praktycznie żadnej innej organizacji? Odpowiedź brzmi – nie. Rząd nie ustala cenę na umowie z firmą. Firma potwierdziła, szybkość i oparte na doświadczeniach poprzednich transakcji i pracy, zysku na umowie. Zawsze frustrujące stracić kontaktu, do którego można ustawić mniejszy, ale to niesamowita sprawa, gdy klient, zwłaszcza jeśli ten rząd rozumie, że renoma i jakość offsetu konserwatorskich kilka (milionów) dolarów.
można przeczytać artykuł w języku angielskim tutaj.