164 Shares 4925 views

Jak podłączyć stereo do komputera przez siebie?

Wielu z nas często zastanawiam się, jak połączyć system stereo do komputera. Po użyciu tego urządzenia do słuchania muzyki bardzo praktyczne. Dla ciebie biblioteki muzycznej dostępnej na płycie, pobrane z niektórych stron internetowych, a także radio. Mimo wszystko, jeśli tylko używać słuchawek lub jakieś zewnętrzne głośniki do komputera, nie dostać poczuć pełnię i bogactwo nagrania wysokiej jakości. Dlatego prawdziwi fani muzyki są zawsze stara się połączyć Music Center do komputera.


Aby to zrobić, trzeba przewód-tulipan (łączy głośniki od centrum muzyki na komputerze i podłączyć do stacjonarnego centrum muzyki). W sklepach i na rynkach, jest nazywany „tulipan”. Można go kupić w każdym sklepie specjalne (komputerowego, sprzętu gospodarstwa domowego, narzędzia i elektronarzędzia radiowe, muzyka, itd.), jak również konwencjonalne i radiowych rynkach.

W celu dokonania właściwego zakupu, należy wiedzieć, model centrum, jak złącza kabla zostaną wybrane specjalnie dla rozmiaru sprzętu muzycznego.

Jeśli jesteś zainteresowany w jaki sposób podłączyć Music Center do komputera, nie należy stosować się do zaleceń niektórych sprzedawców podłączyć bezpośrednio do głośników komputerowych. Włóż jeden koniec swojego „tulipana” w złącza wejściowego, który znajduje się w centrum muzyki (każdy producent jest oryginalny, a jego lokalizacja będzie zależała od urządzenia konkretnego modelu).

Drugi koniec kabla będą miały standardowe złącze, tak zwany „jack”. Ci zrozumieć, o co chodzi, należy zwrócić uwagę na połączenie słuchawek komputerowych głośników itp Aby zrozumieć, w jaki sposób podłączyć Music Center z komputerem, trzeba znaleźć specjalne gniazdo wyjściowe do głośników lub słuchawek. Oto, gdzie chcesz wstawić gniazdo z tulipana. Gdy to zrobisz, zintegrowane elementy akustyczne są automatycznie wyłączane.

Następnym krokiem po podłączeniu do komputera centrum muzyki, wybór opcji menu Buda w danym ośrodku, który wcieli się w strumień audio z podłączonych urządzeń. Zasadniczo jest to ten sam przycisk, który zawiera dźwięk z podłączonego telewizora. Wszystko, teraz wiesz jak podłączyć stereo do komputera. Możesz cieszyć swoje ulubione piosenki!

Na koniec chciałbym zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy sprzedawcy będą zalecamy zakup zaawansowanych „Tulip” z złocone galwanicznie. Będą powiedzieć, że będzie to pozwala na odtwarzanie muzyki bez zbędnego hałasu. przewody te będą znacznie droższe niż konwencjonalne. I mimo, że jest to naprawdę dobry złota poszycia to wpływa na jakość dźwięku, ale czuć różnicę w domu jest mało prawdopodobne. Po tym wszystkim, jest to możliwe tylko przy pomocy specjalnego sprzętu profesjonalnego. Dlatego też, jeśli nie jesteś DJ lub profesjonalny inżynier dźwięku, nie jest to potrzebne.