259 Shares 9605 views

Zastosowanie tkaniny przyszyte trywialne igły i „prędkość” – o „spawania” polietylenu i żelaza

Więc chcesz otaczać się piękny, jasny, niezwykłych rzeczy, estetycznie i oka i duszy! I w tym pomóc, będziemy w stanie aplikacja materiał, z którego można zrobić zdjęcie – dywan na ścianie ozdobić obrusy, zasłony, ubrania, różne akcesoria lub elementarny ładne ubrania na pokrycie wadę – nie daje miejscu lub dziury.

Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do ubrań dla dzieci, ponieważ dzieci są tak często psują spodnie i sukienki, jazda rollercoaster lub spadają w trawę! A żeby nie wyrzucić nadal dość mocno, dobrze, może być nieco pokoldovat nad nią – i teraz spod zręcznego pióra będzie doskonały ekskluzywny drobiazg, nawet lepiej niż to było na początku!

Aplikacja zakup tkanki jest zazwyczaj przymocowane do ubrania z gorącym prasować. To nie wymaga szycia go z igły i nici. Ale jeśli nagle chcesz zrobić aplikacja do gustu, to nie jest tak trudne. Na przykład, ulubiony T-shirt z bardzo oryginalnego obrazu stała się już stary. Rzuć ją ręka nie jest podniesiona. Więc zróbmy kolejną koszulkę ze swoim ulubionym zdjęciem na jego klatce piersiowej, stosując technikę wykonywania aplikacji tkaniny ręcznie, za pomocą igły i nici.

Najpierw trzeba ostrożnie wyciąć obraz ze starych rzeczy, odchodząc od linii konturu rysunku 1-2mm. Teraz trzeba nakładać aplikację na wybrane miejsce na nowe ubrania i przymocować go szew „na żywo” na krawędzi obrazu, odchodząc 2 cm.

Następnie należy wybrać naturalne nici jedwabnych, które nie znikną w praniu. I konieczne jest szycie krawędź owerlokowych aplikacją lub szew „na skraju”, lub liny bęben szwu stosując każdy kolejny ścieg blisko poprzedniego.

W ten sam sposób to aplikacja produkuje tkaniny na dywan lub koc, zasłony lub ręczniki. Nawet nie trzeba używać do dekoracji gotowe zdjęcie w tej sprawie, i to jest możliwe, aby żądany obraz z kawałków różnych kolorach, Podczas szycia je do tkaniny bazowej.

Mówi się, że metoda ta jest dość pracochłonne i żmudne. Jednakże, istnieje druga, szybszy sposób, gdy stosowanie tkaniny jest przymocowany do materiału podłoża za pomocą żelazka i polietylen. Podobnie wykonywana aplikacja tkaniny dla dzieci. To może być urządzone jako dziecinne ubrania i wykonywać tę technikę złożem dywan lub zasłony z postaciami z kreskówek. To mama wzrost jest znacznie tańsza niż tylko zakup rzeczy w sklepie. I zrobili sobie małe rzeczy są oryginalne i ekskluzywne niż mogą pochwalić fabrykę-line.

Podczas pracy z żelaza najlepiej użyć jednego, który ma termostat. Rysunek aplikacja jest stosowana do tkaniny, jeśli nie korzystają z gotowego obrazu do sprawy. Do spodu przyszłych zastosowań stosowana jest polietylen. Mogą one służyć jako nowe cięcia w etui na produkty – warunkiem jest fakt, że polietylen muszą być czyste i wolne od tłuszczu i brudu.

Polietylen należy położyć gazetę i zacząć prasować to „sandwich” z gorącym żelazem na zewnętrznej aplikacji do gazety był na samym dole. Ważne jest, aby nie przegrzać obrabiany, że gazeta nie jest przyklejony do polietylenu. Ale materiał o strukturze należy również przyspawany do polietylenu.

Podczas cięcia wzór wybrany do wniosku, wyprofilowane krawędzie nie powinien Mohr. Należy wyciąć bez uprawnień bezpośrednio na linii konturu. Następnie wykrój nałożyć odpowiednią lokalizację polietylen tkanki podskórnej w dół i zacząć ponownie z gorącym żelazem żelaza przed momentem aplikacja nie będzie mocno na swoim miejscu, a aplikacje obwodu krawędzie są mocno dociskane zdobi lub wytwarzanych przedmiotów.

Próbowałem kiedyś pracować w tej technice, to jest po prostu niemożliwe, aby zatrzymać. Tylko później w szwaczka domu z wyobraźni tydzień pojawiają się piękne oryginalne poduszki sofa, podkładki i maty podłogowe z różnymi aplikacjami, dzięki czemu przekształca nie tylko wygląd obudowy, ale również całe życie jego mieszkańców. Nie wierz mi? Ale spróbuj go dla siebie!