732 Shares 3384 views

Fomichev Aleksandr: kariery, osiągnięcia, zdjęcia

Alexander Fomichev – hokeista, które zostaną omówione w tym artykule. Dzisiaj, rosyjski bramkarz, WHL-mistrz 1999, brąz zwycięzca mistrzostw Rosji w 2007 roku służy jako ekspert hokej CHL kanału telewizyjnego.


Wszystko zaczyna się od dzieciństwa

Fomichev Aleksandr, zdjęcia można zobaczyć w tym artykule, urodził się 19 lutego 1979 roku. Jego ojciec w młodości lubił futbolu i jego syna z dala kariery piłkarskiej. Ale sześć-letniego chłopca, postanowił sam. Na lodowisko Sasha poznał chłopców Dynamo Hokej szkoły. Zanim jednak pójść za przykładem nowych przyjaciół, rozmawiałem z ojcem i otrzymał pełną aprobatę.

Władimir Andriejewicz Polupanov, słynny bramkarz, był pierwszym, Aleksander zaczął uczyć się niuansów gry w hokeja. On i bramkarz przeniósł się nagłym pragnieniem i przyjął ofertę Polupanova, bronił bramy, uzbrojony w prosty klubu gier. Z nią i wyciągnął swój pierwszy trening.

Vladimir A. osobiście wręczył mu kij bramkarzowi. Ta gra jest dla prawdziwych mężczyzn lubili go natychmiast. Edukacja, który przeszedł w Erfilova Vitaliya Georgievicha trener szkoła bramkarzy Shkurdyuka Victor Nikolaevich, trener zespołu szkoły, w końcu przyniósł do skutku.

pierwsze zwycięstwo

Po raz pierwszy Aleksander musiał grać w zespole z dziećmi starszymi od siebie. Następnie szczególne osiągnięcia odnotowano. Ale z przejściem do rzeczy typu peer zespołu udał się znacznie lepiej. Dzięki eleganckiej zespołu zostali mistrzami kapitału kilka razy, nawet zdobył mistrzostwo Rosji w swojej grupie wiekowej. Ten zespół był jego domem do szesnastu lat, aż do roku przeniósł się do „Dynamo-2”.

Jak to jest – aby spróbować szczęścia?

Odgrywać poważną firmę, Aleksander zaczął marzyć od czasu kiedy pierwszy bronił bramy swojego pierwszego zespołu. A teraz nadszedł czas, kiedy nawet sytuacja finansowa rosyjskiego hokeja podał. Jednak młody bramkarz pragnął zdobyć szczyt, aby spróbować czegoś nowego i po uzyskaniu zgody rodziców, w swoich 17 lat, udał się za granicę, gdzie wziął jedną z mniejszych lig.

Dla niego nie było problemu języka, bo wiedział dobrze po angielsku. Wszelkie problemy, po prostu zamknął oczy, po raz kolejny, mówi się, że jego zadaniem – hokej, to ze względu na niego, a on przyszedł tutaj.

Tym bardziej, że życie gracza z ligi juniorów dobrze zorganizowana. Jego rodzina osiedliła się w nie ubogich, gdzie został przyjęty jak syn: karmione, odziany, kupić rzeczy, czasami dał prezenty, wszystko pomogło.

Sześcioletni pobyt w Ameryce nie było bez powodzenia. Alexander tutaj otrzymał pierścień mistrzowski w grze jako część rolno-klubu „Calgary” w Western Hockey League. Tu nauczył się samodzielności, zdobywała doświadczenie w środowisku, w którym wynik – to jedyne kryterium sukcesu, a drugi nie.

Nawiasem mówiąc, w tym okresie, Aleksandr Jurewicz Fomichev dwukrotnie uczestniczył w mistrzostwach świata w hokeja na wrotkach, w Minneapolis, w Anaheim, grał dla rosyjskiej drużyny narodowej.

dom

Doświadczenie – to świetnie! Ale musimy stabilność. Z Chabarowska „Amur” przyszedł prawdziwy ofertę. Zgodziłem się.

Rok później przyjął ofertę Nowosybirsku „Syberii”. Vladimir Golubovic podpisać go jeszcze Moskwa „Dynamo”, która odegrała udany sezon 2003/2004. Dla zespołu to był prawdziwy bohater, był w stanie ją ratować w sytuacji, w której, jak widać, nie ma szans w ogóle. Umiejętność Alexander czasami decyduje o wyniku kolejnego posiedzenia. Go w krótkim czasie udało się stać się idolem dla kibiców, ich ulubionych. Zarówno miasto i jego mieszkańcy nazywają to nadal czuje się bardzo ciepło.

Kolejne dwa sezony występował jako część CSKA Moskwa. Naprawdę chciałem grać nie tylko w swoim rodzinnym mieście, ale również do następnego poziomu. Ta strona kariera, mimo poważnej konkurencji, okazał się sukcesem. Jego rywalami były różne szkoły bramkarzy hokejowych, a to z pewnością okazały się bardzo udane i satysfakcjonujące doświadczenie.

Fomichev Aleksandr: kariera. Omsk "Avangard"

Marzenia się grać na wyższym poziomie Aleksandra nie opuścił. Właśnie otrzymałem ofertę od Omska. Bierze go i utrzymuje się tam przez trzy lata (2006-2009 gg.).

Jest to miasto, które jest wyraźnie szaleje hokeja. Znał go od razu. Jesteś otoczony przez wiele plakatów zapowiadających grę w nowym sezonie. Trybuny są wypełnione po brzegi, nawet jeśli mecz jest najczęściej. A fani są przyzwyczajeni do wygrania, tak że popyt specjalnej bramkarza. A atmosfera w wielkim zespole. Wielu facetów w zespole są znane. doskonałe warunki stworzone do treningu. To była gra na „Vanguard”, Aleksander stał się brązowy medalista Rosji.

Powrót do „Syberii”

Umowa została podpisana na okres jednego roku. Nowosybirsk uderzył mu w zatłoczonym stadionie, dosłownie wrzało i brzęczenie. To miasto naprawdę kocham hokej. Wsparcie zespołu jest zawsze odczuwalny, nawet gdy mowa nie jest zbyt udany.

W Niżnym Nowogrodzie,

Więc kiedy oferta z Niżny Nowogród „Torpedo”, rzeczy były zbierane przez trzy dni. Gdzie masz szansę, aby udowodnić sobie i innym, że jest w stanie dużo. Alexander Fomichev spełnił swoje pragnienie powrotu do KHL.

Musiał pracować ciężej niż w „Syberii”, codziennego treningu, analiza błędów popełnionych wcześniej, w wyniku czego złapać swoją grę. Był zawsze bardzo odpowiedzialne podejście do gry jest zamknięty wcześniej, aby skoncentrować się na nadchodzącej walce z lodem. A jeśli rozmawiać z kimś, to tylko w przypadku.

Sam Alexander przyznał, że czuje się dobrze tylko podczas odtwarzania. To nie ma znaczenia, że gra w gry samodzielnie lub z partnerem w czasie.

Fomichev Aleksandr: osiągnięcia najwyższego liga hokeja

Stał się wielką gwiazdą w drużynie Twerze, będąc częścią VHL nowicjusza, że nastąpiła „Riazań”. Nazywano to ściana do Kurgan „Trans-Ural”. Wraz z nim i zespół brakowało znacznie mniejszych graczy stały się znacznie bardziej pewni siebie, aby grać, udał się do zwycięstwa.

Tajemnice życia rodzinnego

Jego przyszła żona Nastya Fomichev Aleksandr spotkał podczas swojej kariery wojskowej. Dziewczynka, która mieszkała przez całe życie w Uzbekistanie, zawodowo zajmujących się śpiewu, która wydała w tym czasie kilka z własnym napędem, był tak daleko od sportu. I nie rozumiem, że najpierw był zajęty facet, który rozpoczął celownik był hokej. Chciała usłyszeć od niego, gdzie pracuje. Jakie gry sportowe i mają pracę, to jest słabo poznany. I jego wyrażenie „w oparciu, o opłatach” doprowadziły do różnych założeń, do tego stopnia, że jest on żonaty.

zapoznał się tylko z rodzicami i usłyszał od matki Sashy, że hokej – to nie jest tak łatwe, w końcu zrozumiał.

Zaprosił dziewczynę z nim do Omska, gdzie otrzymał zaproszenie obiecał rok później poślubić i ostrzegł, że hokej na niego w sezonie – najważniejsze. Wszystko radość – lato. Zgodziła się. Jednak w tym musiała się wycofać i zrezygnować śpiew.

Jego syn nazwali Nikitę zarówno urodzony w Wielki Czwartek, w dniu Nikita. Drzewo jest obsadzone, urodziła syna, wyszedłem z domu.

Nowoczesny hokej jest to, że aby bronić barw klubu przez długi czas nie zdarza się często. Więc Fomichev Aleksandr raz pokolesil w Rosji. I wszędzie zdobył serca fanów, wiernie służył przyczynę, raz wybrany prawie przez przypadek.