336 Shares 2629 views

Komedia "Bad Teacher". Aktorzy i ich znaków

W 2011 roku, ekrany na światło i trochę szalona komedia zatytułowana „Bad Teacher”. Aktorzy filmu i jego reżyser próbował chwały, wciąż tak wiele gwiazd i talentów w jednym ujęciu! Oferta w celu rozpatrzenia „słodka para”, zagrała – Cameron i Justin, oraz innych podmiotów, bez wielkiej sztuce, że film nie będzie komediowe arcydzieło.

Elizabet Holsi

Głównym bohaterem filmu jest młody nauczyciel szkoły średniej o nazwie Elizabeth. Zwykły człowiek, w tym samym czasie ma on na tyle prosty, można by nawet powiedzieć, „popularne” żądania: aby mieć jak najwięcej pieniędzy i nigdy nie będzie działać. Stanowiska nauczyciela była późno, bo pozbawiony bogatego męża, ona po prostu potrzebne do życia. Ponadto, panno Halsey stara się zebrać pieniądze na operację powiększenia piersi. Po tym wszystkim, pożądane piąty rozmiar miseczek, jej zdaniem, to powróci przepustkę do świata luksusu i lenistwa. Typowa postać grana przez Cameron Diaz staje się wszechstronny i niezwykle atrakcyjne. Co więcej, to pokazuje społeczeństwu piękno swoich stylowych strojów, które dana osoba prezentuje zabawne i dowcipne cytaty i bezcenne rady.

Amy wiewiórki (białka)

To jest znak „hard-core”, który stale konkuruje bardzo złego nauczyciela. Podmioty obecne na miejscu zauważyć, że między Cameron i Lyusi Panć, który śpiewał rolę Amy, faktycznie zabrakło iskry nienawiści. Może dlatego, że byli w stanie poradzić sobie z ich zadań tak realistyczne. Zgodnie z planem przez dyrektora, nauczyciela białka, oczywiście, musiałem grać rudowłosa kobieta, w rzeczywistości, jej postać jest wyraźnie powiedziane cechy tego zwierzęcia. postać Lucy – kompletny kontrast do Elizabeth. Na to nie ma znaczenia ubranie, wygląd lub zachowanie. Najważniejsze – w każdy sposób, aby osiągnąć pożądany i nie daje wygraną konkurenta.

Scott Delacorte

Na początku tego roku, szkoła ma nowego nauczyciela, osoby młode i ładne, który staje się przedmiotem pożądania Elżbiety i Amy. Na temat roli Scotta udało Justin Timberlake, który właśnie oddał publiczności statusu, nonszalancji, aw niektórych przypadkach nawet głupoty. Stwierdzając, że dziewczęta zaczynają konkurować o jego serce, czuje się zbędny w tej wojnie, w wyniku czego brakuje ani jednego, ani drugiego.

Fizruk i bardzo zły nauczyciel

Aktorzy nie są tak popularne jak Diaz i Timberlake, również nie powiodło się w swoich rolach doskonale, a jeden z nich – Dzheyson Sigel. Dostał rolę fizruka Russell, który w pierwszej połowie filmu pozostaje w cieniu, tylko od czasu do czasu pojawia się w kadrze. Jakiś czas później, Elizabeth poznaje nauczyciela wychowania fizycznego bliżej, nawet przekształcić przyjaciół. W rezultacie udaje mu się przełamać obronę bohatera, są godne pozazdroszczenia i szczęśliwa para. Sam Jason nazywa jego bohater to prawdziwy szczęśliwy. Nie jest absolutnie parze o tym, co będzie jutro, ale po prostu cieszyć się życiem. Dlatego staje się idealny facet dla bohaterki Cameron, który, choć skłonny coś nierealnego, ale, jak wszyscy inni, chce być kochany.

Lynn Davis

Ta z pozoru nudny stary nauczyciel, ale, jak wiemy, wciąż woda brzegi rwie. Fillis Smit staje się najlepszym przyjacielem bohaterki Bad Teacher. Dzięki niemu będzie mogła podzielić się swoją „ciemną sekretishkami” i skonsultować, a dzięki niemu można dowiedzieć się potrzebnych informacji. W pewnym momencie, Elizabeth nawet pomaga starsi koledzy znowu czuć się młodo, dzięki temu dowiaduje szczęścia.

Ogólnie można powiedzieć, że to komedia być nie tylko zabawne i niezwykłe, trochę pouczające i bardzo jasne. Pamiętne wizerunki głównych bohaterów, którzy nie grają w standardowym scenariuszu, i powiedz nam, jeśli prawdziwego zdarzenia życia. W komedii „To bardzo zły nauczyciel,” aktorzy wykonywali swoje role doskonale, na co łazić.