179 Shares 5041 views

Kamera Pen – Produkt Evolution pamiątkowej produkcji

Pen-camera – wytworem ewolucji produkcji pamiątkowej


Oczywiste jest, że już w epoce kamiennej człowiek wynalazł przyrząd do pisania, tylko mgliście przypomina nowoczesnego uchwytu. Być może było to po prostu trzymać się rysować na piasku na ziemi. I łatwo wynalazek ludzkości od kilku tysięcy lat ewolucji – jak ludzie w każdy możliwy sposób, aby poprawić produkt i dać dodatkowe funkcje i używać ich. Bez wchodzenia w głąb wieków, należy rozważyć pisanie średniej gęsiego pierza. Moim zdaniem – nie bądź inny pierzasty koniec chciałbym powiedzieć kilka słów o połączonych funkcjach), to nie byłoby możliwe wielkie dzieła wielkiego rosyjskiego poety Aleksandra Puszkin, i wielu innych artystów, którzy oczywiście czasami „łaskotało” siebie „dostosowanie” jego muzą. Pozostawić słowa i uważamy okres ludzkiej wpisu do ery przemysłowej, gdzie uchwyt jest wyraźnie nabył zdolność do „mutacja” z różnych obiektów: pen-pointer, -nozh uchwyt do otwierania koperty, długopis, kalkulator, latarka itp ruchka- „Girls” zostały jeszcze wynalezione uchwyt. W takim przypadku, należy obrócić pokrętło do pożądanego kąta, migawki odezhka ślizgał kosmetyczny i wykazano jego wdzięki. A to długopis został nakręcony w filmie „Ivan Vasilievich”! Co jest godne uwagi to pióro? A fakt, że wyjątkowość pióra przesunięty przesunięty pisak w klastrze prezent.

W ostatnich latach – wraz z rozwojem zaawansowanych technologii, uchwyt staje się szersza gama kombinacji: pióro-rejestrator, ruchka- centymetrem laser, ruchka- termometr laserowy, pen-scanner ruchka- kamera ruchka- projektor wideo, pen-USB, itd. I myślę, że ludzie będą nadal poprawiać to wielkie narzędzie.

Podłączenie dwóch różnych przedmiotów podlegających lub kilka jest podstawową koncepcję tworzenia nowego produktu z wielu wiodących firm, które produkują. Przykład, u zarania peryferiów komputerowych, japońska firma „Kodak” przejęła koncepcji idei „jednej strony komputera w drugiej – camera” (wtedy film), jak wynika z opracowania uzyskano za pomocą aparatu cyfrowego, później stała się podstawą do tworzenia cyfrowych kamer wideo , I jak tylko wymiary mogą wpakować miniaturową kamerę wideo w korpusie pióra, został wykonany przez człowieka bez wahania i bez zamiaru! Stosować jako uchwyt, a nagle -zapisal dobry pomysł na papierze, lub widział coś niezwykłego – wystartował! I dogmatyczne założenie, że aparat stworzony, aby zamaskować obiekt gospodarstw domowych – jest bardzo niewłaściwe.

  Jednocześnie w produkcji drogich długopisów w ubiegłym wieku były przywódców świata, który znamy z „marek”, takie jak „Parker”, „Monblank”, „Krzyż”, etc. Jeśli chińskich producentów pasji jak chcą dać produktowi formę drogich produktów pod znaną marką. Tak aby nie dać podobieństwo projektowania obsługuje kamerę bliżej „Parker”?

Uchwyt ten został dołączony stabilny słowo „szpieg”, aby stworzyć intrygujący obraz. W wieku informacji, wiadomość o istnieniu zakamuflowany kamerą pod uchwyt nie jest tajemnicą, więc w każdym przypadku, uchwyt kamery użytkownik z jego stosowania w złych celach – powinien schować się długopis, pióro – pamiątka tak genialny, tak jasne! A dzisiaj, aby przełamać lancę na własność kamerze ukrytej pod uchwytem do NPI STS jest absurdem, bo znanego istnienia takiego podmiotu do całej ludzkości.

Ale jest jeszcze nadzieja, że Rosja będzie rywalizować w nanostoletii w swoich osiągnięć w dziedzinie nowych gadżetów, a nie walczyć z nimi (z nowych gadżetów) jeśli FSB Rosji uważa, że produkt ten stanowi zagrożenie dla społeczeństwa?