194 Shares 1326 views

Wszystko ma znaczenie. Imię Elmira – „Księżniczka” lub „władcą”?

Każda nazwa ma swoje znaczenie. Imię takie wartości Elmira ma kilka. Niektórzy badacze są skłonni wierzyć, że to piękny i dźwięczny słowo, które tłumaczy się jako „księżniczka” urodził się w języku hiszpańskim. W Hiszpanii nadal ma wiele kobiet o tej samej nazwie. Inni twierdzą, że nawet w wersji hiszpańskiej korzenie arabskie są widoczne i przetłumaczyć nazwę jako „mistrzyni świata.” Tatarzy i Baszkirzy, nazywając jego córki Elmira, mieć na uwadze, że wartość. Nazwa Elmira ma inną konotację. W starożytnym arabskim „pokoju” – to jest jedzenie, a „El” – tylko artykuł. Więc co jest nazwą Elmira? Księżniczka? Kochanka? Myślę, że ważniejsze niż dosłowne tłumaczenie nazwy i funkcji, które ona przynosi do charakteru kobiety z piękną nazwą Elmira. Pochodzenie nazwy, chociaż jest to kontrowersyjne, ale ma podobne znaczenie w różnych językach. W sposób podobny do siebie, a na okaziciela dźwięcznym imieniu.


charakter

Główną cechą każdej kobiety z tą nazwą – dążenie do stabilności. Z tego punktu widzenia, są one odpowiednie do całego świata. Jeśli dziewczyna nie wie, że dobre studium by pomóc jej w życiu, może stać się doskonałym uczniem. Jeśli tajemnica własnej stabilności widzi udane małżeństwo, na pewno znajdziesz godnego męża. „Księżniczka” nigdy nie jest wymieniany na szczegółach, a tylko to, co jest ważne z ich punktu widzenia, przywiązują wagę. Nazwa Elmira oznacza, że gwałtowne namiętności, doświadczenia i przygody są obce dla tych kobiet. Wolą wydeptana, przewidywalny sposób, z dużą ilością porad i wskazówek.

kariera

Elmira – przyprawione, zrównoważony, spokojny, ale czasami zbyt dobroduszna kobieta. Słuszne i dyscyplina to przywiązuje wielką wagę. Imię Elmira – znak do głowy: wolałaby spadają z wyczerpania, wykonywać swoją pracę, niż porzucić lub zarządzanie obiektem. Efektywności i niezawodności kobiety często korzystają z licznych krewnych: często są one odlewane najtrudniejsza praca jest do niego. Muzyczny i artystyczny charakter, kobiety te mogą być dobrym piosenkarzem, tancerzem.

Zdrowie, komunikacja, małżeństwo

„Księżniczka” jest krucha od urodzenia i nie ma doskonałe zdrowie. Delikatny i wyrafinowany kobieta może być arogancki. Ona zazwyczaj wybiera dziewczynę, powiernica i inne problemy w dół niedotrzymywanie je z uwagą swojego króla. Ta cecha często komplikuje jej życie. Elmira, łącząc niezawodność, elastyczność i arogancję, utracone, gdy zapoznał się z mężczyznami. Oni często potajemnie, namiętnie, ale nie na długo, aby się zakochać, ale zawsze milczy na ten temat: Elmira inteligentne. Jednak, gdy przychodzi czas, aby wybrać towarzysza życia, dziewczęta są tracone i stać niezdecydowany. Po ślubie, mogą stać się tirankami domowe: nieskończony zazdrość, ciągłe próby na prywatnej przestrzeni małżonka, pragnienie, aby doprowadzić je do komplikować życie swoich wybranych przedstawicieli. Utrzymuje wiele z nich w rodzinie jest tylko jedno: intymną relację Elmira – nie ognia, ale prawdziwy wybuch! Do tego jest ona znacznie odpuszczone.