665 Shares 1315 views

Turcja banalne? Czy jest to interesujące dla Turcji?

Turcja banalne? Czy jest to interesujące dla Turcji?


Witam wszystkich! Wiele osób mówi – nie chcę się do Turcji, to jest powszechne. I to wszystko. Gdy zadajesz pytanie, dlaczego człowiek jest zwykle cichy. Następnie, zgodnie z tym osoby, ludzie nigdy nie były tam też zaczynają mówić, że Turcja jest banalne (Egipt banalną, banalne Tajlandia – podkreślenie).

Wierzę, że tak mówią ci turyści, którzy przyjeżdżają na wakacje do innego kraju, ciekawy i nietypowy dostrzec wakacjami słowo w dosłownym tego słowa znaczeniu, a zaczynają się zrelaksować, poruszając tylko od barze, restauracji na plaży. I tak cały urlop. Jest oczywiste, że w dziesiątym dniu od opuszczenia osoby po prostu musi być nevmogotou i urlop może wydawać się banalne.

Oto, na przykład jestem w takich wyjazdów nie starają się zrelaksować, w tradycyjnym tego słowa znaczeniu, zawsze mam czas na odpoczynek w domu. Ale, aby zobaczyć zabytki, zobaczyć ciekawe budynki mieszają się z mieszkańcami, tam, gdzie nasi turyści nie udać – warto iść do 5000 kilometrów.

I tak, w Turcji, jest coś do zobaczenia! Oto, na przykład kilka wycieczek:

1. Pamukkale. Lub Efez i Pamukkale. Ogólnie rzecz biorąc, na przykład, wolę drugą opcję – zwiedzanie Efezu, Pamukkale, ponieważ w tej wersji można zobaczyć nie tylko słynne Pamukkale trawertynu, ale bardziej historyczne miasto Efez, który jest corocznie odwiedzane przez turystów, co stanowi ogromny amfiteatr, w którym tak naprawdę jest co zobaczyć. Przy okazji – jest to w Efezie, dowiedziałem się, że to piwo Efes, w rzeczywistości nie jest zrobione w Efezie.

2. Jeep Safari. Generalnie – Jeep Safari w Turcji nie jest taka sama, jak w Egipcie czy ZEA. Po pierwsze inne maszyny – tylko w Turcji jest zazwyczaj otwarty Land Rover, zarówno z Camel Trophy – rodzaj safari jeepami. W Arabskie, a Egipt jest zwykle zamknięty Kukuruzery, aw Arabskich te kukuruzery lepiej, gorzej w Egipcie, ale także tańsze. W Turcji też stoi jak safari w Egipcie, ale doświadczenie w ZEA, i wiele więcej!

3. Wycieczka na jachcie. Jeśli ta podróż kupić na ulicy, za 20 $ można dostać fajne programu – dla ciebie w godzinie 9 połączeń magistrali i przyjeżdżasz do łodzi, gdzie pływać w godzinach wieczornych. Rozrywkę, karmione i pojone, karmione i kosztem właścicieli, i pojone na własny koszt. Chyba tylko negatywne – napoje na wszystkich wycieczek w Turcji są bardzo drogie!

I tak, przy okazji – autor tego artykułu jest dosłownie właśnie wróciliśmy z Turcji i napisał długi raport na temat wizyty w Turcji, gdzie mówił o tym, jak spędzać czas w unbanal banalnej Turcji, a po przejściu do touroperatora.

A przy okazji, nasi goście tak mówią, nie tylko o Turcji. Wiele osób uważa banalną Egipt – podobno tam oglądać? I o tym, że istnieje wielkie egipskie piramidy The Sphinx, Dolina Królów, iw ogóle dużo ciekawych rzeczy, dlaczego powstrzymywać.

Dziękuję wszystkim! Ponieważ były autor Russoturisto blogu! A reszta jest prawdą, że dla ciebie, każdy kraj był unbanal, i że jeśli nagle powiedzieć, że to czy tamto państwo jest banalne, można poprosić tę osobę – i dlaczego? Jesteś tam w ogóle na miejscu na zewnątrz? Gdzie byłaś?

Spocząć mądrze! Mieć coś do powiedzenia swoim znajomym!