388 Shares 9434 views

Bad porady: jak chorować przez 5 minut?

Zapytaj jakiegokolwiek przechodnia: „Co jest dla ciebie ważniejsze: Zdrowie i pieniędzy”. Bez wątpienia, każdy respondent odpowiednią odpowiedź: „oczywiście, swoje zdrowie”. Wszakże jeśli ktoś jest chory, wszystko było nie tak z nim, a nie lek nie pomaga, wtedy on i biały świat nie jest dla niego miły, a nie ilość pieniędzy nie pomoże. Zdrowie – to stan, gdy chcesz biegać, skakać, śpiewać tak głośno, serdecznie śmiać i tańczyć.

Jednak, co dziwne, istnieją sytuacje, kiedy jest zdrowy chory życzy: szybko i trwale. Najczęściej tak się nie stanie z dorosłymi, którzy są świadomi pełnego grozy możliwością odebrać jakąś chorobę. Po tym wszystkim, starsza osoba, tym jaśniejszy umysł.

Takie dzikie pragnienie wynika głównie z uczniów, którzy z różnych powodów nie chcą iść do szkoły: następnej kontrolki, napięte stosunki z kolegami i nauczycielami, czy prymitywnym pragnieniem spać.

Więc jak można zachorować na 5 minut? Oto „szkodliwe” porady, które pomogą Ci uniknąć chodzić do szkoły.

Przeziębienia. Trwa tydzień lub dłużej

 • 1-2 filiżanek całego lodu mleko temperatury napoju w małych sip. Mleko tłuste płaszcze gardła i wkrótce poczujesz ból, a potem kaszel. Aby zapewnić działanie mleka pić natychmiast po gorącej kąpieli. Ból gardła, będą dostarczane.
 • Alternative – wyjść do zimnego czasie wietrznej z mokrą głową. Rezultat – zapalenie płuc lub, jeszcze lepiej, zapalenie kory mózgowej pod słodką nazwą „zapalenie opon mózgowych”. Ten ostatni, nawiasem mówiąc, mogą prowadzić do śmierci.
 • Zimne powietrze jeść lody, a następnie żuć gumy super-mięta, oddech głęboko i intensywnie. Następnie powtórz inny zestaw. W końcu okazuje czerwone i ból gardła, temperatura wzrasta.
 • Cała noc śpi w projekcie, otwierając okno. Rano, czujesz, że przezwyciężył przeziębienie.
 • Kąpiel w przerębli w zimie.

Pokarmowego "bullying". Czas trwania „choroba” – 1-2 dni

Jak chory przez 5 minut? Kilka dni „łatwego życia” w toalecie będzie:

 • Tani i skuteczny , siarczan magnezu (magnezja), których jeden łyżka muszą być rozcieńczone w szklance wody. Przygotuj „zapivku” i smak „koktajl” bardzo bolesnego.
 • Marynata lub jeść persimmons, picia świeżego mleka i więcej. Mimo, że wynik zależy od stanu organizmu.
 • Można jeść więcej przeterminowanych, spleśniały i kwaśne pokarmy i dostać złe ból brzucha.

W ten sposób można uzyskać nie tylko problem przez 1-2 dni, ale przez wiele lat swego życia. Chory przez 5 minut łatwe, ale potem odzyskać dość trudne.

"Cruel Intentions" z ciśnieniem. Czas trwania – kilka godzin – 1 dzień

 • Aby zwiększyć ciśnienie, można użyć 2-3 filiżanki bardzo mocnej kawy.
 • Niższe specjalne preparaty mogą, ale nie znając dawkę i skuteczność leku, ciśnienie mogą rejestrować się do niebezpiecznych wartości krytycznych.

Konkretne sposoby powodują poziom wzrośnie skalę termometr. Czas trwania – kilka godzin

Jak chory przez 5 minut dla zabawy? Istnieją sposoby, aby stworzyć pozory choroby, stosowania:

 • Jeść ołów ołówek. Kolorowe kredki nie gryźć warto.
 • Na kawałku rafinacji cukru spadnie kilka kropli jodu lub jodu roztworu do picia.
 • Zapalić tworzywa sztucznego, a następnie wdychać opary, które pochodzi od stopionej substancji. Ponadto, temperatura wzrasta do 39 stopni, będzie dodatkowo również zatrute gazem.

Opcje takie jak chory przez 5 minut, istnieje oczywiście wiele. Można sobie wyobrazić, rękę lub złamanie nogi, ale można przejść do zakaźnej departamentu najbliższego szpitala, aby chodzić po oddziałach i poprosić wszystkich, których kaszel i pochihat. A jeśli uda się złapać, żeby być pewne – „prezent” pojawić się może trwać przez całe życie!

Przed rozpoczęciem boli jeszcze nie dość coraz silniej ciało, spróbuj całą tę samą wersję symulacji.

 • Konieczne jest, aby smarować pachy sól, czosnek lub balsam „gwiazdka”. Temperatura wzrasta do 38 ° C.
 • Wbić termometr (tylnej strony) na stałej powierzchni (uważając, aby nie przerwać), czyli „pisk”, obecnie pożądanej temperatury.
 • Umieścić termometr akumulatora lub silnie ogrzewane palców na niej, a następnie mocować na gorąco cienkiej części palców termometr.
 • Kiedy idziesz do pomiaru ciśnienia tonometr wynosi 20 sekund do bardzo rozciągnąć nogi. Takie działania prowadzą do wzrostu wysokiej wartości do 150-160.
 • Korzystać z narzędzi, które powodują kichanie: pieprz, liście geranium z Kalanchoe. To wystarczy do nich obficie nasmarować nozdrza.

Konkludując

Teraz wiesz, jak chory na 5 minut, ale jeśli jest to potrzebne? W każdym razie, wszystkie z powyższych sposobów – jest to nieuczciwa postawa wobec innych. Zwykle używam „szkodliwe” Polecony ludzie są słabi, którzy boją się trudności. A ile więcej trudność polega na przodzie, przez całe życie! Dlatego lepiej jest zacząć od razu twardnieje. Zakończyć czytanie tego artykułu i usiąść do pracy domowej! Zdrowie i niech będzie z wami!