580 Shares 8410 views

Film "From Paris with Love". Aktorzy Johnem Travoltą i Dzhonatan Mayers

thriller Kryminał, nakręcony przez Pierre Morel, z udziałem Luca Bessona – „Pozdrowienia z Paryża” Aktorzy, według dyrektora, stworzył prawdziwy zespół. Premiera odbyła się w zimie 2010 roku.


historia

Dzheyms Riz – absolutnie szczęśliwy, na pierwszy rzut oka człowieka. Zajmuje wysokie stanowisko osobistego ambasadora USA do Francji, mieszka w najbardziej romantyczne miasto na świecie i spotyka młodą Francuzkę piękny. Ale w rzeczywistości, facet pracuje dla CIA, biorąc junior operacyjny. W pewnym momencie, że jest podana niewielkie szanse, aby przejść się po drabinie kariery, wysyłając policję pomoc uhonorowany niezwykłym widokiem na wykrywanie przestępstw. Oni są dobrymi towarzyszami przygód w których przestrzega się interesująca.

Aktorzy filmu „Pozdrowienia z Paryża” są tak różne, jak postaci w filmie. Ten mistrz hollywoodzkiego filmu Dzhon Travolta i Dzhonatan Riz Meyers – wschodząca gwiazda.

John Travolta Dzhozef

Utalentowany amerykański aktor, który był zaangażowany w choreografii i muzyki w różnych okresach życia. Najlepiej znany ze swoich filmów – „Gorączka sobotniej nocy” i „Pulp Fiction”. Roli odgrywanej w nich Travolta otrzymał dwie nominacje do Oscara „”, ale nigdy nie dotarł do liderów.

Ma niezwykłe włoskie-irlandzki korzenie, w wyniku których pasją do tańca i niepohamowanego temperamentu. Pod koniec lat 70. aktor był prawdziwym idolem dla milionów młodych ludzi na całym świecie, dzięki roli w filmie „Saturday Night Fever”, wypełnione żywy, jasny rytm kompozycji. Do tej pory, to jest uważany za najlepszy jego malarstwa rodzajowego. Travolta szczyt chwały przyszedł w 1980 roku, kiedy aktor zmienił swoją rolę i szukał dla siebie w zupełnie innych rolach.

Film „From Paris with Love”, aktorzy, którzy zostali wybrani w drodze otwartego castingu, była kolejna próba przyłączenia się do strumienia popularnych amerykańskich bojowników o nim. Jednak najlepszą rolę Travolta pozostaje Vincent Vega w „Pulp Fiction”.

"From Paris with Love": aktorów i ról

Główną rolę w filmie grany przez irlandzkiego aktora Dzhonatan Mayers – nominowany do „Golden Globe”.

Pierwszy casting, confessedly, był projekt „Wojna guzików”, ale potem poszedł do innej roli. Ale wkrótce potem Jonathan działał w reklamach w telewizji, a potem w kinie: dostaje małą rolę w filmie „Miłość bez nazwy”.

Pierwszy obraz pełnometrażowy bohatera wciela się w filmie „Zniknięcie Finbar”. Do tej pory projekt ten został przerwie sześciu miesięcy, Myers nie tracić czasu i od razu chwyta dwa nowe projekty: „Językiem zabójcy” dramat „Maykl Kollinz” oraz komedia

Natychmiast zauważalne podobieństwo z młodym aktorem Tom Cruise, co niewątpliwie przyczyniło się do jego kariery jak talent. Oddzielnie, krytycy zauważyć jego doskonałą pracę w wyraźnych scen i nieskrępowany sposób – jest to widoczne w filmie „Velvet Goldmine”. Na taśmie Myers nominowany do nagrody „Best of British młodego aktora.”

Film „From Paris with Love”, aktorów, którzy byli bardzo różny charakter, a doświadczenie było dobre doświadczenie ze słynnym Travoltą. On, według Myers, zawsze chętnie udzieli przydatnych porad dla młodego kolegi.

W 2012 roku aktor wystąpił w sensacyjnym filmie „Miasto kości”. W 2013 roku otrzymał tytułową rolę w nowej serii „Dracula”.

Katarzyna Smutniak

Słynna włoska aktorka i modelka pochodząca z Polski, zaczęła karierę bardzo wcześnie – w wieku 15 lat. W ciągu 2 lat wygrywa modele konkurencji i uzyskać start w życiu we Włoszech, gdzie po raz pierwszy myśli o karierze aktorskiej. Model 2000 dostaje swoją pierwszą niewielką rolę w filmie „we właściwym czasie”. Po 7 latach jej talent aktorski zaznaczyć wyróżnienie „Silver Ribbon” i „Złotych Globów”.

W 2010 roku Kasia działał w filmie „From Paris with Love”, którego aktorzy byli godnymi partnerami dla młodej utalentowanej aktorki.

role drugoplanowe

Nie mniej ważne, choć nie tak znaczące role były grane przez utalentowanych aktorów.

Na przykład rola ambasadora Bennington grał Richard Durden, którego kariera rozpoczęła się w 1967 roku po niewielkiej roli w filmie „Doktor Faust”, nakręcony słynne dzieło Goethego. Wśród bardziej ostatnie prace można zauważyć „Day of Reckoning”, „Agora” i „psychiczny”.

Podróż do wielkiego kinowego filmu „From Paris with Love” był dla młodej aktorki Ember Rouz Reva, który był współpracownikiem Durden w filmie „Agora”. Jest to najbardziej znany z serialu „Borgia” i filmu „Sobowtór Diabła”.
Film „From Paris with Love” (aktorzy, których zdjęcia są prezentowane w niniejszym artykule zostały wybrane na całym świecie), w tym we Francji i we Włoszech, otrzymał dość chłodne recenzje od krytyków. On prowadzi do gatunku komedii akcji, a zespół zyskał tylko około jedna trzecia z ciepłymi recenzjami w USA.

widzowie domowe wziął go znacznie lepiej: większość korzysta z oglądania obrazu. Niemniej jednak, aby zrobić film w kategorii poważnych gier akcji konkurencyjna nie powinno być – to łatwy i dyskretny widok na praktycznie każdym wieku i gatunku preferencji.