803 Shares 2799 views

Wysokość paska i innych parametrów

W dzisiejszych czasach wiele osób jest zainteresowanych w wysokości baru i innych parametrów, jak popularność tej nowoczesnej atrybutu nabiera tempa. Początkowo rack instalowane tylko w barach dla samotnych turystów czuć siadając do wypić szklankę ulubionego koktajlu. Teraz jednak jest ważnym elementem wystroju, który odbywa się w różnych częściach domu. Jest to najczęściej używany jako stół kuchenny lub pokój do przyjmowania gości. Średnia wysokość pręta może zmieniać się w zależności od zastosowania, ale będzie on w każdym przypadku od 90 do 115 cm.

Bardzo obiecujący trend jest zjednoczenie się z salonu z kuchnią. I tu bar odgrywa ważną rolę w wyznaczaniu miejsca. To zadanie dla niego jest naprawdę bardzo łatwe do przeprowadzenia, który nie będzie w stanie zrobić prosty stół kuchenny. Wysoki blat bezproblemowego obraca się w malowniczej linii między salonu i jadalni. Cały pokój staje ciekawe funkcje i nowe funkcje. Wysokość paska w kuchni powinien być minimalny, na podstawie standardów przedstawionych. Wtedy będzie można używać do gotowania lub posiłek.

W obudowie, to blat może być, na przykład, rozszerzenie szafek kuchennych, a nawet ściany, jak w typowym mieszkaniu miejsce nie tak dużo. Jednak w niektórych przypadkach, tworzyć niezależną wyspę. Tak więc możliwe jest, aby przyjść do blatu stołu po obu stronach. Ponadto, staje się podstawowym elementem wnętrza. W tym przypadku, optymalna wysokość paska jest dobierana indywidualnie, ale musi dopasować się do ogólnych standardów. Nawet niewielka table-top w centrum jest w stanie zmienić wygląd całego pomieszczenia, a najbardziej widocznym miejscu.

Zbyt często nad stołem zestaw z abażur kłopotliwe. Jest to konieczne, aby stworzyć komfort w okolicy. Czasami jest to miejsce na pobyt i nie jest zaangażowany. Ponad baru na pasku, nawiasem mówiąc, jest to realne umieszczać żadnych przedmiotów. Może to być szklanki i kieliszki do wina, potężny ekstrakt, wszelkie światła i tym podobne. Maksymalna wysokość paska jest zrobione, jeśli właściciele chcą doprowadzić do pokojowej atmosferze baru. We wszystkich innych przypadkach, można zmniejszyć odległość od podłogi do górnej krawędzi blatu.

Kiedy złożyć zaczął działać jako funkcjonalnej części mieszkania, nie było szafie bardzo odpowiednie miejsce na parapecie obok przejścia. Taki sposób aranżacji jest dziś uważany za najbardziej popularne. Wysokość paska w tym przypadku zależy od wysokości parapetu. Nabył blacie, dzięki czemu można znacznie obniżyć koszty finansowe. Jednakże istnieją opcje gdzie podstawa jest zgłoszone do samego loggię. Rezultat jest wspaniały teren rekreacyjny, gdzie można zrelaksować się w każdej chwili z przyjaciółmi i rodziną. Należy rozumieć, że ten mebel jest w stanie dopasować do niemal każdego wnętrza.