840 Shares 4581 views

Słuchawki douszne


W dzisiejszym świecie trudno jest obyć się bez muzyki, bez względu na to, czy iść w metrze, czekając na swoją kolej, czy placówka zdrowia, lub po prostu biegać po parku, można zobaczyć, co robić wszystkie te i tysiąc innych rzeczy do swoich ulubionych melodii – dużo więcej zabawy. Tym bardziej, że szeroka gama odtwarzaczy MP3 został rozwiedziony bardzo wielu i oni przychodzą na korku smartfony, które nabyć jack 3,5 mm jest prawie bez wyjątku.

Co jest najważniejsze podczas słuchania muzyki oprócz dostępności źródła? Oczywiście, słuchawki, bo my nie będziemy słuchać muzyki przez głośnik telefonu?

Większość melomanów wybrać ulicy w ucho słuchawki. Mają jedną wyraźną przewagę nad innymi modelami. Czy otwarte, czy zamknięte są projektowania, oni nie starają się wypaść z każdego kroku, gdyż stale przychodzi do tabletek, które pochodzą z większością telefonów. I to jest szczególnie ważne w biegu lub energiczny spacer.

To właśnie o jak wybrać słuchawki do ucha, i chciałbym powiedzieć w tym artykule.

Zazwyczaj dobrze znane firmy starają się produkować pojedynczą linię wtyczkę słuchawek dwóch modeli, wewnątrz i na zewnątrz. Różnią się one tylko w budownictwie mieszkaniowym, napełniania i materiały są takie same. Słuchawki są „atmosferyczny” dźwięk, mają głębsze basy. W zamkniętym dźwięku silnie zależy od stopnia głośnika dopasowanie listew do kanału słuchowego, najmniejszy odstęp od razu zepsuć obraz dźwiękowy. Na ogół dają one bardziej agresywne brzmienie niż otwarte. A my zaczęły pojawiać Bezprzewodowe słuchawki ucho. Ale ceny zaskoczony nie mniej niż parametrach technicznych, ponieważ za model z Wi-Fi o nazwie Koss Striva Tap, producent prosi „skromne” 500 $!

A jeśli modele budżetowe, wszystko jest jasne, aby oczekiwać od nich wysokiej jakości dźwięk ktoś jest mało prawdopodobne, że wyróżnia się tzw „wzmacniania” wpisać niedawno wśród droższych modeli.

Armatura douszne słuchawki różnią się od innych i dlaczego są one znacznie droższe? Fakt, że oni pracować trochę zbrojenia emiterów, w przeciwieństwie do tradycyjnego typu głośników z ich pomocą dużej głośności i czułości, najwyższej do tradycyjnego porządku czułości urządzeń. Pomimo niewielkich rozmiarów, te douszne słuchawki zapewniają szczegółowy i jasny obraz dźwięku, mogą ocenić najbardziej subtelne przejścia i zauważyć najmniejszej skazy artystę.

A na końcu artykułu podam kilka wskazówek dla tych, którzy nie są profesjonalne zvukovikom, ale chciałby, aby dokonać właściwego wyboru spośród obfitości ITE głośników, który jest już obecny na rynku.

Po pierwsze, nie gonić za silnym basem, wielu producentów zdaje sobie sprawę, że ta opcja dla użytkowników jest kluczem do sztucznie wzmocnić basy, co czyni je jeszcze i mocny, ale nienaturalne.

Po drugie, nie powinniśmy ślepo ufać specyfikacji podanych na opakowaniu. Nie zawsze jest to co mówi jest prawdą. W dążeniu do sprzedaży wielu marek zawyżają parametry swoich produktów. Sytuacja nie jest niczym niezwykłym, gdy słuchawki są znane producentowi deklarowanej wydajności skromne, są góruje nad swoim zasięgiem niż słuchawkami na mało znanych firm, które na polu dumny 10-28000 Hz. Jeśli spojrzymy na liczby, to lepiej zwrócić uwagę na opór, wybrać model z tej opcji na poziomie 20-40 omów, jeśli to będzie dużo wyższa, to prawie nigdy ich usłyszeć.

No i po trzecie, oczywiście, klasyki – podobnie jak te w słuchawkach dousznych, który chcesz kupić? Jeśli cena nie przekracza 500 rubli, aby znaleźć wśród tych modeli godnych całkiem realne, tylko trzeba poświęcić dużo czasu, aby wybrać spośród przeciętnych imitacji. Jeśli szukasz dla zrównoważonego opcji cena / jakość, to należy zwrócić uwagę na słuchawki, których cena waha się od 500 do 2000 rubli. Modele te są idealnym uzupełnieniem dobrego odtwarzacza MP3 lub smartphone. Wszystkie takie drogie 6000 rubli – jest przeznaczony dla audiofilów, którzy żyją muzyką, a konwencjonalne przenośne odtwarzacze prostu nie spełnia minimalnych wymagań, które są w ucho słuchawki sprawiają źródła.