170 Shares 9840 views

Rozrywkowy kompleks „Tugan Avylym” w Kazaniu. Zdjęcia i opinie klientów

kompleks rozrywkowy „Tugan Avylym” otwarto w ciągu jednego roku z obchodami tysiąclecia Kazaniu. Został natychmiast przyciąga zarówno mieszkańców i turystów do miasta, i stał się jednym z czołowych atrakcji turystycznych według liczby użytkowników. Co dokładnie „Tugan Avylym” przyciąga tyle uwagi, opisany w dalszej części tego artykułu.


dla turystów

Było to niezwykłe pomysł, aby stworzyć wioskę tatarski w centrum Kazania. Wśród zieleni natury znajduje się dość drewniane domki i domy. Wszystko odbywa się na turystów i gości kompleksu może zobaczyć, co stanowi codzienne życie Tatarów w czasach starożytnych, jak również doświadczyć mocy gościnności. Place "Tugan Avylym" – Kazan. Adres: ul. Tufan Minnullina, 14/56.

W kompleksie znajduje się restauracja, taras rozrywki dla dzieci, dużo drewnianych domów w stylu architektury Kazań, naleśnik, muzeum i centrum rękodzieła ludowego. Każdy gość znajdzie rozrywkę dla swoich potrzeb.

Restauracja „Tugan Avylym” traktuje dania kuchni narodowej tatarskiej. Goście mogą cieszyć się dania z pieca niniejszego Tatarski, specjalności narodowych, różnych sałatek, zup i dań głównych, a także ciasta, który uderzył dowolnego miejsca w jej różnorodności. Produkty używane do gotowania – halal, są dopuszczalne dla muzułmanów.

ręczne żądania

Jak w każdej instytucji, w kompleksie istnieją zasady, które muszą być przestrzegane.

Istnieje specjalny cennik, w którym, w przypadku uszkodzenia urządzenia na placu zabaw, użytkownik jest zobowiązany do zapłaty odszkodowania.

Odpowiedzialność za osobiste interesantów przewodnika nie ponosi zatem proszeni o pozostawienie ich do siebie. Przegrana przedmiotów znalezionych pracownicy centrum są przechowywane w miesiącu w danej instytucji.

Przed rozpoczęciem korzystania z usług, użytkownik musi płacić pełną cenę zgodnie z cennikiem, który jest przeznaczony do „Tugan Avylym”. Po tym, dostać czek, co potwierdza zapłatę.

Na terenie kompleksu gra dla dzieci osobiście odpowiedzialny rodziców. Pracownicy będą zaangażowani w organizację wypoczynku i rekreacji młodszych gości.

Goście powyżej 14 lat mogą odwiedzić plac zabaw bez obecności starszych.

rozrywkowego podawania nie może umożliwić wejście dla ludzi cierpiących na choroby, które są wyraźnie widoczne na skórze, jak również dla dorosłych w stanie odurzenia lub pod wpływem środków odurzających. Zabronione jest również wejść ze zwierzętami i ptakami.

kart magnetycznych i premie

Każdy użytkownik otrzymuje rodzaju odznak automatach, przejażdżki i labirynt dla dzieci. Gdy gość dostaje kartę magnetyczną w kasie, automatycznie wyraża zgodę na jego zasad użytkowania. Karta nigdy nie wygasa i można doładować w dowolnej ilości. Jednakże, jeśli fundusze nie są w pełni wykorzystane – oni nie wróci.

Karta może być przeniesione na osobę trzecią, ale rubla, premie i bilety nie mogą być wysyłane do innej karty.

Jeśli klient traci swoją „pass”, nie podlega przywróceniu.

„Tugan Avylym” często posiada różnego rodzaju imprez, po czym karta może przyjść ładowania w formie premii. Mogą być stosowane w weekendy lub w święta i niektórych automatów. Te informacje są dostarczane przez kasjer-operatora.

młodsi goście

Dla energicznych i odważnych dzieci, którzy nie są przyzwyczajeni do usiedzieć, zapewnia różnorodne rozrywki. Wszyscy zebrali się w centrum rozrywki dla dzieci „Kamyr Batyr”. Dziecko w każdym wieku znajdzie, niż rozjaśnić swój wolny czas: istnieje duże liny Oczywiście fani miasta „Lego”, kawiarni dla dzieci, automaty do gier i znacznikiem laserowym.

„Kamyr Batyr” – mały kraj, gdzie można bawić się i świętować każdą beztroski wypoczynek. Bardzo duży zakres zajęć rekreacyjnych, konkursów, gier i przepysznych specjałów. Pozostaje tylko dokonać wyboru, a reszta będzie zaangażowany przez organizatorów.

Dzieci mogą przejść prawdziwy test, przerywając passę przeszkód linowych. Jeśli dziecko ma więcej niż wystarczająco energii, park dla niego. Wszystko zaczyna się od tego, że nosi specjalny sprzęt. Dzięki solidnej, mocnej ubezpieczenia kasku i uprzejmy instruktor, spacer trasa będzie całkowicie bezpieczne. Ta przejażdżka jest dziecko zapamięta na zawsze.

Ale istnieją pewne zasady, które muszą być zgodne z zarządzaniem. Odwiedzający stronę tego przyciągania powinien wyraźnie przestrzegać instrukcji instruktora parku, jak również w odniesieniu do innych podróżnych. Ponadto, istnieją pewne ograniczenia: wzrost dziecka nie powinna być większa niż 140 cm i waga – 120 kg.

Również mały fidget może być zaangażowany w tańcach, uczestniczyć teatr mody i inne kluby, które zostały otwarte w kompleksie rozrywkowym.

ciekawych zajęć

Kompleks „Tugan Avylym” opracowany ciekawe programy dla całej rodziny. Tatusiowie mogą spędzić czas w sali bilardowej, wannę lub kręgle. Dla mam organizowane lekcje gotowania, konferencje ze specjalistów rzemiosła. Cała rodzina może pójść na zabawny dążeniu lub w muzeum.

W sklepie z pamiątkami można kupić różne rzemiosła: garncarstwo, skórzaną mozaika, ceramika z ozdobami krajowych, hafty, tradycyjne stroje tatarskie i innych rzeczy.

Każdy użytkownik ma możliwość poznać tajniki tworzenia pięknej ceramiki. To wystarczy, aby odwiedzić kręgu ceramiki, gdzie można wykazać swoją kreatywność i bogatą wyobraźnię.

Możliwe jest również, aby prezenty dla swojej rodziny i przyjaciół z rękami z winorośli.

rozrywka

Przy sprzyjającej pogodzie, użyj namiot dla organizacji młodzieżowych, dyskotekach jasnym ukończenia szkoły i innych ciekawych programów dla turystów. Artystów, wykazując kultury tatarskiej oraz różne konkursy.

pensjonat

„Tugan Avylym” znajduje się w centralnej części Kazan, więc stamtąd można szybko dostać się do żądanego punktu miasta. Kompleks oferuje zakwaterowanie w 2-piętrowym budynku, w którym krajowy wnętrze tatarski w połączeniu z drewnianymi ekologiczne meble. Zapewnia wszystko dla wygody i komfortu gości.

znajduje się również parking na miejscu jest dostępny, gdzie można zostawić nie tylko pasażerów, ale także transportu towarowego. Po drugiej stronie placu są kamery CCTV do ochrony monitorowania bezpieczeństwa rekreacji. Tak, że nic nie może przeszkadzać gościom.

Komentarze gości

Wielu turystów spróbować różnorodne rozrywki i coraz pozytywne powinni odwiedzić „Tugan Avylym”. Opinie na ogół tylko pozytywne, goście mogą korzystać z żywności, ale nie wszyscy są zadowoleni z wielkości porcji.

Ponadto, klienci powinni zwrócić uwagę na kadry zarządzającej.

Atmosfera, muzyka na żywo, krajowe ceny wewnętrzne i rozsądne przyjemnie wrażeniem odwiedzających. Po zwiedzeniu przynajmniej raz w centrum rozrywki, na pewno chcemy wrócić ponownie i ponownie zanurzyć się w niepowtarzalnej atmosferze i pozytywnych emocji. To zawsze jest możliwe, aby poczuć, że jesteś mile widziany!