399 Shares 5319 views

Maski na twarz: wybielanie w domu, skóra może być!

Czysta, delikatna skóra i promienna cerę – co jeszcze można marzyć o kobiecie, która w wieku od 20 do 70 lat? Tak, my, słaby seks, chcę być młody i piękny w każdej chwili. A jeśli nie ma czasu na bieganie po salonach kosmetycznych, jeśli kosztowne usługi kosmetologiczne nie pasują do budżetu rodziny, w domu zawsze będzie kilka produktów, z których można zrobić piękne maski dla wszystkich rodzajów skóry.

Miód z cytryną pośpiesz się na ratunek

Czy jesteś zainteresowany wybielaniem masek twarzy? Dodać skórę w domu z piegami lub zbyt intensywnym oparzeniem, a jednocześnie dać jej dobre jedzenie i uczciwą dawkę witamin, jeśli najpierw umyjesz twarz, a następnie twarz, szyję i dekolt, miodowy miód mieszany z sokiem cytrynowym. Bierze łyżkę do jedzenia jednego produktu i drugiego. Trzymaj mieszaninę przez 20 minut, następnie spłucz ciepłą wodą. Następnie można smarować zwykłym kremem nawilżającym. Jedna klarowność tej maski na twarz: wybielona w domu, skóra w ten sposób będzie łatwiejsza, jeśli najpierw wyczysz ją peelingiem. Lub zmiękczaj, siedząc trochę nad parą. W gotowanej na parze wszystkich niezbędnych i użytecznych produktów z masek szybciej i wydajniej pracuj. Peeling pozwala wyrównać ton skóry, usunąć martwe komórki, aby ułatwić dostęp do głębokich warstw skóry wszystkich uzdrawiających składników kosmetycznych. Powtarzaj procedurę 3 razy w tygodniu.

Clay jest panaceum na wiele problemów

Dobrze jest poradzić sobie z plamami wieku, nierównomiernym oparzeniem słonecznym, a w ogóle do dokręcenia skóry pomoże kosmetycznej gliny – niebieskiej i białej. Jest sprzedawany w torebkach w aptece. To sprawia, że bardzo łatwo zrobić maski na twarz , wybielane w domu nie tylko obszary problemowe, ale także poprawić kolor. W przybliżeniu łyżkę substancji należy dobrze wymieszać z ciepłą wodą aż do konsystencji grubego kwaśnej śmietany lub ciasta. Nanieść szeroką szczoteczką, wokół oczu wokół oczu starannie pominąć. Zostaw ją, aż glina będzie sucha. To, co jest charakterystyczne dla tego typu maski: wybielanie w domu i naprężenie skóry, wygładzanie drobnych zmarszczek, odświeżanie blasku – jest to zakres ich działania. Przy ich akceptacji nie da się mówić, uśmiechać się i generalnie poruszać mięśniami twarzy, lepiej je wyprostować. W miarę jak wysycha glina, poczujesz, jak napięta jest skóra. Nie bój się, więc pojawi się efekt podnoszenia. Po około pół godziny wypłukać glinę ciepłą wodą i rozmazać twarz kremem. Możesz zrobić podobne maski na twarzy domu 2 razy w tygodniu.

Pierwsza pomoc dla pomidorów

Może dla niektórych jest to niesamowite, ale dobra miąższ i sok zwykłych ogrodowych pomidorów mają doskonałe właściwości bielące. I jeśli oprócz nich nalewać zwykłą mąkę pszenną, środek będzie doskonały: bogaty w witaminy, aminokwasy, białko, błonnik. Skóra dzięki Ci z promiennego wyglądu po takiej masce. W domu przepisy kulinarne można uznać za różne, oferujemy najprostszy, ale niewiarygodnie skuteczny: wymieszaj 3 łyżki mąki (stół) z taką samą ilością soku pomidorowego z miąższu. Otrzymaną masę podobną do ciasta należy nakładać na twarz i szyję i utrzymywać przez 15-20 minut. Następnie zmyć. Nie zapomnij o kremu później, tak aby na skórze nie było uczucie ucisku.

Bądź młody, piękny i szczęśliwy!