169 Shares 6842 views

Narodowy Uniwersytet „Politechnika Lwowska”: opis, specjalność i opinie

wymagane są dzisiaj Politechnika. Nie tylko zapewniają wsparcie na rynku pracy w płatnych sferze technicznej, ale również przyczynić się do rozwoju nauki rosyjskiego. Z tego punktu widzenia, dobry specjalista inżynier nie będzie bezrobotny, jeżeli badanie jest zorganizowana na wysokim poziomie.


Wśród wielu politechniczne uniwersytetach Ukrainy należy wspomnieć osobno Uniwersytetu Narodowego „Politechnika Lwowska” (NU LP). Ta szkoła to nie tylko wysokiej jakości pod względem podaży wiedzy dla studentów, ale również sprawdzone. Po ou LP – jeden z najstarszych i najbardziej popularnych uczelni technicznych w Ukrainie.

„Politechnika Lwowska” – najstarszy Politechnika Ukrainy

Od wielu innych politechnik „Politechnika Lwowska” różni się tym, że jest nie tylko bardzo stare przez ukraińskich standardów, ale jest również jednym z najstarszych szkół technicznych procedury akademickiego w Europie. W tym przypadku, oczywiście, starożytne nie oznacza złe. Odwrotnie, ponad pół wieku do dnia otwierając drzwi od tej wspaniałej instytucji szkolnych profilu technicznym zgromadziła wielu tradycji uczenia się, które wzbogacają uczelni i uczynić go bardziej prestiżowe.

Otwarcie Uniwersytetu odbyła się w 1844 roku, na terenie ówczesnego cesarstwa austriackiego. Dyrektor nowoutworzonej technicznym instytucji edukacyjnej mianowany Florian Schindler, słynnego austriackiego naukowca.

Lokalizacja „Politechnika Lwowska” w rankingu uczelni

Uniwersytet ten posiada jeden z najwyższych pozycjach w rankingu Ukrainy. Trudno sobie wyobrazić, dziesięciu najlepszych uniwersytetów w kraju bez „Politechniki Lwowskiej”, gdzie będzie ona z pewnością konkurować z takimi uznanymi instytucjami jak KNU i KPI. To nie odnosi się tylko do uczelni technicznych, z których jest on na ogół jeden z pierwszych. Tak więc, według ocen opracowanych przez inżynierów kanadyjskich „Politechnika Lwowska” nie jest czymś, co jest w dziesięciu najlepszych uniwersytetów na Ukrainie, ale w dwudziestce najlepszych politechnik uniwersytetów na świecie! Oczywiście, założenie to może być znacznie zawyżone, ponieważ nie wszystkie źródła zachodnie podziela to stanowisko. Po uwzględnieniu ocen ukraińskich, jednak został przeprowadzony bardzo dużą liczbę respondentów, w tym zarówno dla studentów i nauczycieli z różnych uczelni, pracowników ministerstw i lokalne departamenty edukacji. Nie bez badań i ośrodków zatrudnienia pracowników, którzy, nawiasem mówiąc, zauważył wysoki popyt na absolwentów uczelni do rynku pracy kosztów.

Czesne

Dla studentów wejściem Uniwersytetu Narodowego „Politechnika Lwowska”, koszt edukacji może być jednym z głównych zagadnień. Warto wspomnieć, że ustalona cena za semestr wokół uniwersytetu nie istnieje. Koszty będą się różnić od wysokiej do stosunkowo niskie, w zależności od specjalizacji, dla których masz zamiar zrobić na podstawie umowy. W przypadku wykonawców iść na studia nie jest trudne, ale kluczem specjalizacja nadal zawsze mają konkurencję.

Naukowa Akademia

O specjalności, nawiasem mówiąc, powinniśmy powiedzieć kilka słów oddzielnie. Ponieważ szczegółowy wykaz można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej uczelni, chcielibyśmy zwrócić uwagę na obecność licznych szkół naukowych, która jest w posiadaniu Uniwersytetu Narodowego „Politechnika” Lwowskiej. Specjalności są nawet bardziej popularne niż uznanych szkół naukowych, organizowanych na podstawie kierunków i wydziałów. Tak więc, na wzmiankę o „Politechniki Lwowskiej” postanowił przypomnieć instytucjom architektury, geodezji, budownictwa i inżynierii środowiska, biznesu i nowoczesnych technologii, inżynierii mechanicznej i transportu, matematyki stosowanej i podstawowe nauki i tak dalej.

uniwersytet tradycja

Od tego czasu, oczywiście, wiele się zmieniło, ale wiele tradycji pozostały razem z National University „Politechniki Lwowskiej”. Wśród tych tradycji – wysoka demokracji i godności narodowej. Co dziwne, to było „Politechnika Lwowska” stał się ośrodkiem ruchu narodowego w latach 20-tych XX wieku. Wśród studentów, którzy pochodzą z murów uczelni, wielu artystów i polityków.

Musical kreatywność nauczycieli i uczniów

Jest prawie niemożliwe, w tym przypadku do podzielenia działań kulturalnych i uniwersytetu. Obecność orkiestrę symfoniczną, chór studentów „Gaudeamus” ensemble „Wierność” taniec, męski chór wydział „Orfeusz”, zespół „Zaspa” – coś, z których bije każdej innej uczelni. Ponadto, „Oświecenie” Ukraińska sieć jest aktywna, gdy „Politechnika Lwowska”.

Infrastruktura „Politechnika Lwowska”

Co o „Politechnika Lwowska” National University w praktyce? Uniwersytet składa się z dwudziestu siedmiu jednostek akademickich i badawczych, gdy istnieją trzy gimnazjum w miastach takich jak Lwów i Drohobycz, a trzy szkoły w obwodzie lwowskim. Dla rozwoju badań geodezyjnych wielokątów powstały w Berezany, Shatskaya Obserwatorium do obserwacji astronomicznych i geodezyjnych. Jest też park technologiczny na uniwersytecie i dwa budynki, które tworzą ciało Sports University.

Hostel i infrastruktura sportowa – wszystko dla studentów

Można zapytać, gdzie jest na żywo studentów uczestniczących w National University „Politechniki Lwowskiej”? Opinie mówią o hostelu, a standard życia w nich, w zależności od samych studentów, jest dość dobry. Total „Politechnika Lwowska” ma 15 schroniska dla studentów. Nie bez własnego systemu opieki zdrowotnej – przychodni studenckiej i sanatoryjnego -profilaktornoe.

Najbardziej godny pozazdroszczenia część student infrastruktury uniwersyteckiej jest organem sport. Dwa z nich znajdują się dziewięć specjalistycznych pokoje dla różnych sportów – basenów, domków narciarskich, strzelnice do fotografowania. On nadzoruje cały system fizycznej wydziału edukacji „Politechniki Lwowskiej”. Poza czasem klasie uczy ponad trzydzieści rodzajów sportu, w obecności wielu klubów sportowych i sekcje. Czy dlatego, że „Politechnika Lwowska” prawie zawsze wygrywa turnieje między University?

College of Technology

Została ona zorganizowana przez College of Technology i Uniwersytetu Narodowego „Politechnika” Lwowskiej Aby rozwinąć publiczność uczniów. Ma pierwszy lub drugi poziom akredytacji i jej absolwenci często kontynuować naukę już w murach uczelni. Historia uczelni i uczelni, jednak biegł równolegle. Zatem, elektronika Lwow szkoła techniczna urodziła się w 1947 roku wielokrotnie zreformowany. Szczególnie aktywny proces ten rozpoczął się odbyć w środku dwa tysięcznej, gdy instytucja zmieniła nazwę i organizację administracyjną niemal co roku. I dopiero niedawno, Lwów Szkoła Techniczna i „Politechnika Lwowska” zostały połączone.