310 Shares 8247 views

Jak zrobić drzewo z rękami huśtawce

Wykonana z drewna z rękami huśtawka, ładne i wygodne, nie tylko pozwoli zorganizować teren rekreacyjny w ogrodzie, ale również znacząco udekorować krajobraz swojej stronie.


Wybór odpowiedniego modelu

Przed dokonaniem drewnianą huśtawkę rękami, należy zdecydować, jaki rodzaj modelu chcesz zobaczyć na jego daczy. W razie potrzeby, można zbudować absolutnie dowolny zasięg w różnych kształtach i konfiguracjach: dzieci lub dorosłych z wygodnym szerokim siedzeniu z oparciem.

Pierwszym z nich jest podjęcie decyzji, czy tylko huśtawka z drzewa używane przez dzieci lub obliczonej dla całej rodziny. Będzie to zależało od formy ich siedzeń i konstrukcji nośnej. Należy zauważyć, jeśli zdecydujesz się zbudować drewnianą huśtawkę z rąk, które są przeznaczone dla dzieci do zabawy, powinny one być nie tylko wygodne i trwałe, ale również mieć niezawodne mocowanie. Ale jeśli wolisz, aby zainstalować produkt na miejscu na relaksujący wypoczynek z rodziną, nie zapomnij o tym, że takie wahania muszą wytrzymać znaczny ciężar i spełniają wszystkie wymagania w zakresie komfortu.

Przy wytwarzaniu takich produktów jest stosowany jako materiał i inne materiały Części z tworzywa sztucznego, metalu liny, łańcuchy lub liny. Są one zaprojektowane w celu ułatwienia projektowania produktu.

Jak zrobić drzewo z rękami huśtawka dla dzieci

Najprostsze produkty przeznaczone dla dzieci do zabawy, są siedziba polerowanych płyt, które są przymocowane do podłoża za pomocą liny lub kabla. można po prostu dołączyć podobny model do grubej gałęzi drzewa. Jednak należy zauważyć, że jeśli zdecydujesz się na taki zamach rękoma (dane można znaleźć na forum produktów budowlanych), a jeszcze lepiej zainstalować je na specjalnych podporach – tak one trwać dłużej i niezawodność konstrukcji będzie znacząco wzrastać.

Podstawa jest zazwyczaj używany do rur metalowych, które są stałe w ziemi i zabetonowanej. Na nich montowane poprzeczki, które zostaną zawieszone i huśtawka. Możliwe jest, aby tego rodzaju podpory i z drewnianych barów, to należy wybrać materiał, z co najmniej pięciu centymetrów.

Siedzisko może być stosowany jako struktury ramki, w którym jest umieszczony arkusz grubej sklejki. Jeśli chcesz, aby bardziej komfortowe siedzisko, podłokietniki mogą być świadczone, które są wykonane z prętów, stałe pod kątem prostym. Należy zauważyć, że ten produkt jest przeznaczony dla dzieci, a zatem wszystkie elementy powinny być dobrze traktowane, mają nieprawidłowości i ostre krawędzie.

Raz zainstalowany poparcie, a siedzenie jest gotowe, można przystąpić do montażu huśtawka. W tym celu, górny pasek musi ustanowić silne pierścieni metalowych lub wsporniki mocujące liny lub kabla. Najważniejsze z tym – aby wybrać odpowiednią wysokość siedziska, że dziecko było wygodne, aby usiąść i wysiąść go. W razie potrzeby, twarde siedzenie jest wyposażone w miękkie poduszki włókienniczych: można je zakupić gotowe lub wykonać samodzielnie.