238 Shares 8173 views

Lek „Preductal”: opinie. „Preductal”: Skład, analogi i cena

„Preductal” jednym z najbardziej popularnych i poszukiwanych leków skutecznych w łagodzeniu objawów choroby niedokrwiennej serca, są tabletki. Uwagi na temat stosowania tego leku są sprzeczne. Wynika to z faktu, że wraz z wyjątkową skuteczność tego leku nie leczy choroby, ale tylko łagodzi objawy. Tylko jak właściwe stosowanie leków „Preductal” zostaną omówione w naszym artykule.


Ogólna charakterystyka

Istnieją leki, których stosowanie zdobył wiele pozytywnych recenzji. „Preductal” – jeden z nich. Lek ten ma zdolność do neutralizowania konsekwencje niedoboru tlenu komórek nerwowych w mózgu i mięśnia sercowego, w wyniku aktywacji metabolizmu. Lek „Preductal” poprawia metabolizm energii w komórkach dotkniętych niedobór tlenu, więc jest przypisany do pacjentów cierpiących z powodu choroby niedokrwiennej serca w zapobieganiu dusznicy bolesnej, a także retilnyh (nieostre widzenie) i cochleovestibular (zmiana słuchu, zawroty głowy, dzwonienie w uszach) naruszeń ,

gatunek

Obecnie dostępne są dwa rodzaje tego samego leku – jest „Preductal” i „Preductal MV”. Mają ten sam efekt terapeutyczny, ponieważ zawierają w swoim składzie jedną substancję czynną – trimetazydyny. Więc który z tych leków zdobył najwięcej pochwał? „Preductal MV” Niektórzy uważają, że jest bardziej skuteczne, ponieważ jest tworzony przez specjalną technologię, dzięki której jego głównym składnikiem aktywnym jest uwalniana powoli, a zatem wpływ na organizm ma bardziej długotrwałe. Kolejną różnicą pomiędzy tymi dwoma lekami nie jest. Każdy może wybrać ten, który jego subiektywne przyczyny wydają się lepiej.

postać dawkowania

Postać dawkowania identyczne do opisanych powyżej leków. Są one dostępne zarówno w formie tabletek. Pakiet medycyny „Preductal” je zawiera sześćdziesiąt sztuk, a „Preductal CF” sprzedany za 300, 180, 90, 60 w opakowaniu. Te i inne tabletki mają kształt soczewkowy i malowane na złamania w kolorze białym. Jednak istnieją pewne różnice. Tabletki "Preductal MV" różowy i "Preductal" – czerwono-pomarańczowy.

struktura

Preparat „Preductal CF”, który oceny przedstawiono poniżej, jedna tabletka zawiera 35 mg trimetazydyny. W słabszej „Preduktale” to substancja obecna w znacznie niższych stężeniach – tylko 20 mg. Ale elementy pomocnicze w tych różnych leków. „Preductal CF” składa się z fosforanu wapnia, dihydratu wodoru, hypromellozy, czerwony tlenek żelaza, krzemionka koloidalna. „Preductal” – skrobia kukurydziana, aluminium żółty lakier, lakiery koszenila aluminium, mannitol, talk. Leki te mają wspólne części i – glicerolu, powidon, ditlenek tytanu, hypromelozę, makrogol 6000, stearynian magnezu.

efekt terapeutyczny

Trimetazydyna utrzymuje stały poziom ATP w tkankach, co umożliwia normalną aktywność komórkową w warunkach deficytu tlenu. Ponadto substancja ta zapobiega utlenianiu kwasów tłuszczowych i stymuluje wykorzystaniu glukozy, co jest niezbędne do wytworzenia energii i wymaga mniej tlenu. Proces ten tworzy podstawę dla terapeutycznego działania leków „Preductal” i „Preductal CF”.

Referencje wskazują, że leki te mają następujące właściwości:

 • Spowolnić postęp zawału serca, spowodowane aktywnością fizyczną (piętnastego dnia leczenia).
 • Zmniejszyć wahania ciśnienia krwi związane z nadmiernym zmęczeniem.
 • Zmniejszenie częstotliwości i nasilenia ataków dusznicy bolesnej.
 • Neguje potrzebę nitrogliceryny.
 • Pobudzają krążenie krwi.
 • Poprawy słuchu z głuchoty spowodowanej chorobą niedokrwienną serca.
 • Zwiększenie ostrości widzenia związanego z niedoborem tlenu.

wskazania

 • W chorobie niedokrwiennej serca stosowane są tabletki „Preductal mv” i „Preductal”. Recenzje Kardiologicznego wynika, że są one skuteczne w terapii długoterminowej, aby zapobiec atakom stenokardicheskie.
 • Aby wyeliminować zaburzenia cochleovestibular (zawroty głowy, utrata słuchu, szum w uszach) w praktyce ENT jak opisano przez leki używaliśmy.
 • W lekach okulistycznych „Preductal MB” i „Preductal” jest nie mniej popytu: eliminują dystrofię i zanik siatkówki spowodowane niedoborem tlenu.

Instrukcje użytkowania

Tabletki „Preductal” należy połykać w całości, podczas posiłków z niewielką ilością wody. Zazwyczaj są one przypisane jeden naraz dwa lub trzy razy dziennie. Leczenie trwa zwykle kilka miesięcy, czas jego trwania zależy od przeznaczenia lekarza prowadzącego. Dzienna stężenie leku we krwi nie może przekroczyć 60 mg, co odpowiada trzem tabletek. Stosowanie większych ilości leku może prowadzić do negatywnych konsekwencji, o czym świadczą opinie. „Preductal” prowokuje silną koncentrację wyraźnych skutków ubocznych.

Tabletki „Preductal MV” należy wziąć po jednym na raz dwa razy dziennie – rano i wieczorem. Muszą wchłonąć, nie ciecz, podczas posiłku, popijając wodą. Maksymalna dzienna dawka leku we krwi – 70 mg (dwie tabletki). Aby uniknąć skutków ubocznych nie powinna zostać przekroczona. Czas trwania „preduktal CF” jest również kilka miesięcy (pod ścisłym nadzorem specjalisty prowadzącego).

skutki uboczne

Przygotowania „Preductal” i „Preductal CF” może powodować takie same negatywne skutki. Poprzez badania kliniczne i długoterminowego monitorowania pacjentów, stwierdzono, że mogą one powodować pewne nieprawidłowości w pracy narządów i układów.

 • Można zaobserwować z przewodu pokarmowego: nudności, bóle brzucha, biegunka, zaparcia, wymioty, niestrawność (wzdęcia, odbijanie, wiatropędny, zgaga itp …).
 • CNS: zawroty głowy, osłabienie, akinezję (niezdolność do wykonania dowolnego pożądanego ruchu), bóle głowy, drżenia, niestabilność w pozycji Romberga, zwiększone napięcie mięśni, zespół niespokojnych nóg, określonego chód w chorobie Parkinsona niestabilność, senność, bezsenność.
 • Skóry i podskórnej tkanki tłuszczowej mogą cierpieć z powodu wysypki, świąd, pokrzywka, ostrej uogólnionej exanthematous pustulosis i obrzęk naczynioruchowy.
 • Układ sercowo-naczyniowy: uderzeń, palpitacje, silne obniżenie ciśnienia krwi, częstoskurcz (szybki impuls), uderzenia gorąca skóry, niedociśnienie ortostatyczne (spadek ciśnienia przy przejściu z pozycji stojącej).
 • Krew i limfę, po zastosowaniu następujących zaburzeń może przejawiać preparatu: agranulocytoza (zmniejszenie bazofile, neutrofile i eozynofile), plamicy małopłytkowej, małopłytkowość.
 • Ponadto, w niektórych przypadkach, stosowanie leków opisanych kontaktu może spowodować zapalenie wątroby.

Fakt, że wymienione wyżej skutki uboczne ustępują po odstawieniu leku, potwierdzają liczne opinie. „Preductal”, jednak należy przyjmować z ostrożnością, pod nadzorem lekarza.

Referencje

Zastosowanie opisanego kontaktu leku wywołuje wiele kontrowersji. Większość pacjentów było zadowolonych z efektu terapeutycznego, który powoduje, że odbiór „Preductal MR” lek. Recenzje jego stosowania wskazują, że jest to bardzo skuteczne w eliminacji bólu, uczucie ściskania i schemleniya w sercu. Zniknięcie powyższych wrażeń znacznie poprawia jakość życia ludzi i pozwolić im całkowicie zapomnieć o istniejącej przewlekłej ciężkiej chorobie. Ponadto, wielu pacjentów, że podczas przyjmowania leku zmniejsza się duszności i wytrzymałość wzrasta. Niektórzy ludzie zauważyli, że spożycie „Preductal” zmniejszają potrzebę nitrogliceryny.

Negatywna opinia na temat leku z powodu czynników subiektywnych. Na przykład, niektórzy uważają, że tańsze leki generyczne domowego importowanych „Preductal”. Analogi (których opinia jest wielka różnorodność) są szeroko reprezentowane na rynku farmaceutycznym i ocenić, który z nich jest bardziej skuteczna, to trudno. Ale wielu woli „sprawdzonych” Preductal innymi lekami.

Recenzje Kardiologia

Szeroko stosowany lek „Preductal” w praktyce medycznej. Opinie lekarzy wskazują, że obserwowane u pacjentów znacznie poprawia jakość życia, zwiększa wytrzymałość, zmniejsza nasilenie i częstotliwość ataków dusznicy. Eksperci potwierdzają, że stosowanie leków objawowych właściwe, gdyż pozwala ludziom zapomnieć o ciężkich chorób nękających je.

Istnieją jednak inne opinie. Niektórzy lekarze uważają, że jakikolwiek pozytywny efekt leku nie produkuje „Preductal”. Recenzje Kardiologii dosłownie wierzą w medycynie opartej na faktach, na podstawie faktu, że lek ten nie leczy, ale tylko likwiduje objawy poważnych chorób. Z tej pozycji, niektórzy eksperci zwane tabletki „Preductal” absolutnie zbędne placebo. To podoba, czy nie – to jest do pacjentów, którzy doświadczyli pierwszej ręki skuteczności tego narzędzia.

analogi

Wiele leków generycznych „Preductal”. Analogi, których opinie są dość sprzeczne, można znaleźć w każdej drogerii. Najbardziej popularne z nich: "angiozym", "Antystiusz", "Vero trimetazydyny", "Deprenorm MB", "Karditrim", "Medarum", "Metagard", "Predizin", "Prekard", "Rimekor", „Tridukard "" Trimektal "" trimetylo "" Trimetazid "" trimetazydyny „i wiele innych. Kwestia zasadności ich stosowania mogą być rozwiązane tylko przez lekarza prowadzącego.

Teraz wiesz, że jest lekiem „Preductal”. Instrukcje, opinie, analogi tego leku dla ciebie nie jest teraz również w tajemnicy. Pamiętaj, że te „magiczne pigułki” nie leczy, ale tylko usunąć objawy. Jednak dla wielu osób z ciężkimi chorobami układu sercowo-naczyniowego, są dobrodziejstwem i przepustkę w ciekawy i aktywny tryb życia.