689 Shares 2870 views

Snowboarding – 3 dni szkoleniowe sprzęt

W snowboardzie, istnieje wiele korzyści, z których jeden jest to, że można je opanować niemal wszyscy. Najważniejsze, jak mówią, chęć i czas, i wytrwałości w osiąganiu tego celu. W tym przypadku, snowboarding może być dla Ciebie to nie tylko hobby, ale także koniecznością. Więc przede wszystkim należy mieć świadomość i przygotować się do faktu, że bez wstrząsami i uderzeniami tutaj nie może zrobić. Dlatego ważne jest, aby przejść przez ten okres z godnością, aby drobne kłopoty nie może zniechęcić do tego ciekawego sportu.


Aby opanować całą planszę technik zarządzania trwa średnio około 3 dni, z których każdy jest konieczne do wykonywania pewnych technik, zgodnie z instrukcją. Pierwszy dzień szkolenia zawodowego snowboardzistów zwana „żaba Waltz”. Snowboard w dzień to działa wyłączanie urządzenia Rack i panel sterowania zarówno na miejscu jak i poza nim. Aby to zrobić, znaleźć małe wzgórze o długości zniżania 4-5 metrów i szerokości 2 metrów. Należy pamiętać, że śnieg w tym miejscu musi być na tyle trudne, ponieważ od tego zależy również od Twojego sukcesu w tym dniu. Tutaj trzeba się nauczyć poczucia krawędzi, czyli zdolność do wykonywania pewnych ustalonych działań i poczuć swoje ciało i nogi. Pamiętaj, że najlepiej jest uczyć się pod okiem instruktora, który początkowo będzie nauczać wszystkie odpowiednie ruchy.

Drugi dzień jest nazywany „ras żółw”. Głównym mottem tego okresu powinien być nazywany „powolne i stałe wygrywa – na Going”, ponieważ po osiągnięciu sukcesu w pierwszym dniu, można błędnie pewność, że wiesz już wszystko. Jest to ważny punkt, który należy wziąć pod uwagę, a w każdym razie nie stracić kontrolę nad swoim ciałem. Snowboarding, że dzień jest gładka zejście na drodze, nie dłużej niż 20-25 metrów, z wyposażeniem ćwiczenia zakrętach i hamowania. Ten ostatni, nawiasem mówiąc, jest najważniejsza, ponieważ źle hamowania, można po prostu odlecieć deski i głowę nad obcasy staczać się w dół. Dlatego też, w każdym razie nie bardzo rozproszone i przynieść lepszą technologię i praktycznych umiejętności do automatyzmu.

Trzeci dzień nazywany jest „sztuką cięcia śniegu.” Teraz nadszedł czas, aby wybrać tę drogę do poślizgu i przejść do wielkiego wydarzenia. Nie zapomnij, aby wstępnie rozgrzać, należy okrężnymi ruchami z tułowia, ramion i nóg. Patrząc od góry, delikatnie przesuń w dół, starając się nieustannie patrzeć w przyszłość, kontrolując prędkość. Snowboarding powinna być zabawa, więc sprawnie wykonane przez toczenia i hamowania, aby spowolnić czas przed niebezpiecznych obszarach. Pamiętaj, że gdy jesteś w śniegu musi być gładka i czysta szlak. Gdy wspinasz się na górę, ocenić swoje postępy szlakiem, a jeśli miejsca publiczne jest nierówna, a potem myśleć o tym, co może być powodem.

Dziś, snowboarding stał się bardzo popularny rodzaj sportu amatorskiego, które każdego roku stwierdza się coraz więcej zwolenników. Na znanych ośrodków zimowych w kraju i za granicą, są coraz częściej postrzegane wraz z narciarzy i snowboardzistów, którzy nie są gorsze od pierwszego w zdolności łatwo i szybko w dół góry. Zazwyczaj każdy ośrodek zimowy jest miejscem szczególnym, gdzie instruktorzy zapewniają szkolenia dla snowboardu na wszystkich zasad. W żadnym wypadku nie zaniedbywać tych zasad, ponieważ wpływa nie tylko własnego bezpieczeństwa, ale także życie innych. Po tym wszystkim, oprócz ciebie, na stokach, jazda na dużą liczbę osób.

Podsumowując, należy stwierdzić, że snowboard jest doskonałym narzędziem dla jakości i dobrego wypoczynku, w wyniku którego może znacznie zwiększyć siłę i wytrzymałość. Podstawy snowboardzie, że poczujesz się całe piękno świata wokół ciebie, i poczuć lot z szybkiego opadania. Bądź zdrowy i miękkim śniegu cię!