401 Shares 6153 views

Mieszkają lalki Barbie słynny ofiara

Lalki Barbie została gra więcej niż jedno pokolenie dziewcząt. Wiele dorosłych kobiet chętnie zbierają te zabawki, lub są zaangażowane w ubrania do szycia dla nich osób autora odświeżanie. Ale są tacy, którzy mają trochę rozrywki. Niektóre dziewczyny nie chcą grać Barbie i jej marzenie, aby stać się żywym ucieleśnieniem. W celu uczynienia ich wygląd jak najwięcej lalki, idą pod nóż chirurgów plastycznych i kosmetycznych użytkowania kilogramów. Co to jest, żywą Barbie? I żyje w realnym świecie?


Pierwsze piękna lalka

Najbardziej „starych” Barbie uważane amerykańskiego Sindi Dzhekson i Sara Berdzh. Dziś obie kobiety powyżej 50 roku życia, ale dzięki wysiłkom chirurgów plastycznych, wyglądają kilka lat młodszy. Cindy przyznaje, że nawet z jej lalki i porównując, nigdy nie będzie specjalnie dla kogoś takiego jak ona nie spróbować. Główną przyczyną zmian nazywa to osobiste kompleksy i niezadowolenia własnego wyglądu. Cindy weszła do Księgi Rekordów Guinnessa jako osobę, która zrobiła największą liczbę transakcji. Może to wszystko nie mogłoby być, gdyby nie dziedziczenie otrzymała bohaterkę w wieku 33 lat. Spójrz na zdjęcie żywej Barbie – wydają się być dość. Ale Sara Berdzh jest dość szokujący sposób życia. Dziś ona jest właściciel klubu ze striptizem i autor powieści o treści erotycznej, a nawet przynosi trzy córki. Ich małe dziewczynki, teraz daje certyfikatów dla chirurgii plastycznej. Nawiasem mówiąc, reakcja publiczna do tego zachowania gwiazd niejednoznaczne.

Valeria Lukyanova żyć Barbie

Lera Lukyanova – liczba ta jest bardzo jasny i bez wątpienia prowokacyjny. W wywiadach, ona przyznaje, że sprawiają plastykowe … tylko raz. Według jej zapewnień wszystko ale biustu – obecny. Jednak niektórzy fani i chirurgów plastycznych podejrzewają, że operacje były znacznie większe. Barbie na żywo z Odessy niewiele mówi o swojej rodzinie i życiu osobistym, ale krytycy yazvyat że Lukyanova bardzo bogaty. Mówi się, że mama Valerii wykonane również kilka operacji, i właśnie dlatego wygląda tak atrakcyjny i młody. W tym samym Lera pozycjonuje się jako osobą kreatywną i duchowego przywódcy. Jest aktywnie zaangażowany w sesjach zdjęciowych, pisze książki i pisze bloga, pisze piosenki i w swoim wolnym czasie podróżuje po świecie.

Barbie i Ken

Nie tylko dziewczyny szaleją piękna lalka. W Ameryce, życie młodych ludzi Dzhedelik Justin, który uważa się za uosobienie znajomego lalek Barbie – Ken. Jakiś czas temu nawet spotkał się osobiście z Valeria Lukyanova. I mieli sesję zdjęciową zorganizowanej przez znanego magazynu. Justin, w odróżnieniu od Odessy, uznaje się około 90 operacje plastyczne. W niektórych z wywiadów, pokazuje pogardę dla dziewczynki lalkami. Po pierwsze, Justin uważa, że płeć piękna jest łatwiej zmienić swój wygląd poprzez bieliznę kosmetycznego i naprawczych. Po drugie, bardzo realne Ken (jak żywa Barbie Valeria Lukyanova) zasłynął dzięki Internetowi, a mianowicie social networking. A jeśli początek Leroy przesłać swoje zdjęcia i zdobyć uwagę istoty publicznego „w obrazie” Justin powiedział do swoich internetowych znajomych i czytelników w całej historii metamorfozy. A czy to nie oszczędzono.

Mało znane Barbie

Zasłynął w naszym kraju, ale mało znana za granicą Karina Barbie. Zgodnie z tytułem ona przyznana sobie drogę, według krytyków mody, niesłusznie. Wygląda to naprawdę tak nierealne i jasne jak innych lalek. Wszystko, Karina mówi w wywiadach, czasami zupełnie przypomina parodię. stara się również działać jako piosenkarka pop, pojawia się na imprezach modowych, telewizji, starając się uczestniczyć w sesjach zdjęciowych. Oceny wszystkich jej praca jest trudna, zbyt wiele dziwnych opowieści i mity wokół niego, a wojna między armią fanów i szyderców nie przestaje tego dnia. Oczywiście, Karina – nie tylko mieszka Barbie, mało znane na Zachodzie iw Europie. Dzisiaj, szybko zyskuje popularność Anastasia Szpagin (Odessa), Angelica Kenova (Kurgan) i Lolita Richie (Kijów).

Główne cechy stylu lalki

Spójrz na zdjęcie żywej Barbie, można się domyślać, że główną część obrazu, którą tworzą przy pomocy stosunkowo bezpieczny sposób. Te kosmetyki i specjalnych technik makijażu, sztuczne rzęsy (jak również włosy i paznokcie), soczewki kontaktowe. Może wzmocnić efekt wybierając dużych akcesoriów z miniaturowych, noszenie gorsetów talii, odzież, wizualnie rozszerzyć biodra i klatkę piersiową. Każdy, kto przynajmniej raz widział Lalka Barbie blisko, wystarczy powiedzieć, że nienaturalnie cienki pas z wybitnych postaciach. Dziewczyny, lalki podobne podejrzewać go w korekcji chirurgicznej, aby stworzyć „doskonałe klepsydry”. I rzeczywiście, jest to operacja, aby usunąć dolną parę żeber. Ale ważne jest, aby zrozumieć, że ta interwencja jest niebezpieczne i nieodwracalne. Jest możliwe, że niektóre kobiety lalki, tylko o początkowo smukłą sylwetkę, znacznie zwiększyć piersi.

Mieszka Barbie – ofiarą słynnej lalki?

Pragnienie, aby być podobna do przedszkola (choć piękny) zabawka nie jest tak dużo normalne. A jednak większość dziewczyn, jakościowo zbliżył się do realizacji tego kaprysu, mówią, że są szczęśliwi. Tymczasem, psychologów i chirurgów plastycznych są zaniepokojeni lalka moda nie przejdzie! I każdego dnia coraz więcej kobiet przyjść do kliniki, chcąc być jak Barbie sama lub jednej z jej wcieleń. Eksperci twierdzą, że dwie przyczyny tego zjawiska jest często: pragnienie, aby stać się sławny, a niechęć do swojego naturalnego wyglądu. Może dziewczyny są przyciągane bezpieczeństwa i magiczny świat lalek glamour. Ale przed podjęciem poważnych telomodifikatsii każdy przyszły żyć Barbie musi zrozumieć przyczyny ich pragnienia i zrozumieć siebie. Wskazane jest również, aby znaleźć dobrego psychologa, szczególnie jeśli zmiany planowane są nieodwracalne.