510 Shares 8700 views

Top Zamki garażowe

Zamki garażowe dziś nie różnią się od drzwi. Ważne jest tylko, że w ich preferencji selekcji zostaną podane do dużych maszyn z ciężkim ciałem i grubą śrubą, ponieważ uważa się, że ten mechanizm jest trudno otworzyć. Jednak ta logika nie można uznać za prawidłowe. W rzeczywistości, to nie ma sensu przepłacać za niektórych elementów dekoracyjnych, które nie są potrzebne, ponieważ nie mają one żadnego znaczenia funkcjonalnego.

Rozważyć różne zamki garażowych, jak również swoje wady i zalety.

zamki śrubowe

Dostali ogromną rozpowszechniony w czasach sowieckich. W rzeczywistości, realne korzyści z nich niewiele, jak to możliwe, aby otworzyć zamek na krótki okres czasu. Jednakże, brama garażowa , mogą być użyteczne, jak również w stanie przyciągnąć krzywe skrzydła bramy, dopasowując je bardziej.

Montaż takiego mechanizmu można dokonać tylko za pomocą spawania.

Kłódki garażowe

Są dzisiaj bardzo popularne, ponieważ dość łatwe do zainstalowania. Tak więc, są dopasowane są metalowe uchwyty, które mogą być wytwarzane z okrągłych prętów lub płytek żelaza.

Takie urządzenie do blokowania drzwi nie jest bardzo wiarygodne, ponieważ może ujawnić zwykłego młotka lub łom. Dlatego zaleca się zakup blokad dla garażu z wycięte z korpusu blachy, jak to jest praktycznie niemożliwe, aby złamać mechanizmów.

„Kraby”

Mechanizmy te są ukryte wewnątrz występy obudowy, przy czym trzpień jest także grubą metalu. Sama idea tego zamka jest dobra, ale fakt, że jest ona wykonana z kruchego stopu, więc jest łatwy do złamania ciężki cios. Zaleca się, aby skorzystać z takiej blokady jako dodatkowy element do innych urządzeń blokujących. Ustanowienie mechanizmu mogą być spawane.

Wewnętrzne Zamki garażowe

1. Zamki Rim

Są one dość trudne do rozwiązania problemu, ponieważ kołki znajdują się w maksymalnej odległości od płyty metalowej. Pasuje aktywny mechanizm, za pomocą wiertarki, spawanie w tym przypadku nie jest używany.

2. Zamki wpuszczane

Mają dwie dodatkowe szpilki, co daje im wysoką odporność na pękanie, prócz tego, że mają dość mały klucz i nie ma klamki. To ustanawia mechanizm przy użyciu szlifierki.

zamek elektromagnetyczny

składa się z elektromagnesu i metalowych pasów, które są umieszczone po przeciwnych stronach. Zamek jest dość proste w konstrukcji, to nie ma żadnych ruchomych części, może być podłączony do zamka elektronicznego. Zgryzienia taka struktura jest trudne.

Należy zauważyć, że w garażu lub blokada może zostać zainstalowany na bramie lub bramy. Ponieważ skrzydło bramy jest wystarczająco ciężki, blokada musi być trwała, musi mieć okno z metalu, mocnymi belkami i mocowania drzwi.

Tak więc, zamki garażowe powinien być wybrany tylko ze zwiększoną niezawodnością. Są one jednak dość drogie, więc wskazane jest zainstalowanie kilku zamki budżet: powierzchni, dwie wpuszczane i dobrą zasłonę.