812 Shares 6353 views

Jak wybrać telefon komórkowy dla Twojego dziecka?

Wszystkie dzieci chcą być jak dorośli. Dlatego są one natychmiast skopiować zachowanie i sposób mówienia. I, oczywiście, są proszeni, aby kupić telefon, laptop i tablet. Ale jeśli ten ostatni może być klasyfikowany jako drogich zabawek, telefon komórkowy dla dziecka – jest również środkiem komunikacji z rodzicami. W związku z tym, nie jest zazwyczaj przełożone na czas nieokreślony.

Ale co wybrać z gamy modeli? Jakie kryteria musi spełniać? Wiele zależy od wieku dziecka. Młodsze dzieci będą dość prosty telefon z minimalnymi cechami. Ale teenager'll chcą pokazać nowy telefon komórkowy przed przyjaciółmi. Dlatego konieczne jest, aby wziąć pod uwagę jako opcja droższych telefonów z ekranem dotykowym.

Dla dzieci, rodzice często kupują nawet droższe niż model dla siebie. Ale nauczyciele w szkołach, a policja nie jest to zalecane. I nie jest to związane z edukacją. Fakt, że dzieci są rozproszone, a dziecko może po prostu zapomnieć lub stracić drogiego drobiazg. Dlatego pożądane jest, aby dziecko wiedziało o wysokie koszty urządzenia i że jest mało prawdopodobne, aby kupić to samo ponownie. Ponadto, dzieci z drogich telefonach często przyciągają przestępców. A może już tworzyć niebezpieczną sytuację dla zdrowia i życia dziecka.

Wybierając telefon komórkowy dla dziecka, konieczne jest, aby skupić się na możliwości budżetowe. Dziś można nawet kupić smartfon na około 100 $. Bardzo atrakcyjny pod tym względem wyglądają oferty „Telefon + gotówkę” od głównej trójki operatorów. Oczywiście, że są przeznaczone nie tylko dla dzieci. Ale stosunek ceny do wydajności umożliwia wolą je do innych urządzeń.

Najbardziej niedrogie urządzenie – z Beeline. Jego koszt to tylko 50 $. Ale przy tak niskiej cenie telefon ma dostęp do szybkiego internetu, aparat fotograficzny o rozdzielczości 2,0 megapikseli, można wykonywać połączenia wideo, posiada gniazdo dla kart pamięci do 8 GB. W tym przypadku wygląda na to najprostszy telefon do dziecka. Model ten jest bardziej odpowiedni dla tych, którzy są młodsi. Ważne jest, aby być w kontakcie z rodzicami, coś się czym chwalić chłodnym smartphone do znajomych w szkole. Rodzice są również starsze dzieci najlepiej jest spojrzeć na propozycje MegaFon i MTS. To prawda, że są już droższe.

Telefon Megafon Logowanie – prawdziwy smartphone, który działa na systemie operacyjnym Android. Ma pełny dostęp do szybkiego internetu i Wi-Fi. Łatwy w obsłudze ekran dotykowy, mocny procesor i wsparcie dla kart pamięci o pojemności do 32 GB, szybko stała się hitem. I jego zabiorą nie tylko jako telefon dla dziecka. W sprzedaży dostępny jest w dwóch kolorach – białym i czarnym. Wygląda to bardzo stylowy smartfon dla budżetu.

Oferta z MTS nieco bardziej skromne funkcje. Aparat nie jest wyposażony w lampę błyskową i ma rozdzielczość tylko 2MP, mniej pamięci wewnętrznej i mocy obliczeniowej. Ale ma trzy rozwiązania kolorystyczne. Tak, można kupić biały, czarny i różowy telefon. Pod innymi względami jest identyczny wniosek megafon.

W każdym razie, zakup telefonu komórkowego dla dzieci z popularnej trójki operatorów, konieczne jest, aby zrozumieć, że rodzice dziecka wywoła często. Więc trzeba wybrać propozycję operatora, którego usługi są wykorzystywane przez siebie i dorosłych.