159 Shares 7526 views

Beboo: opinie. Beboo.ru – Portal Randkowy

O randki online, jak i takiej metody, aby znaleźć bratnią duszą jest skuteczna, napisano wiele artykułów. Każdy z nas zapewne ma znajomą osobę, która przynajmniej starał się znaleźć kogoś, na portalach społecznościowych takich jak „VKontakte” i „Classmates”. Jednak zgadzam się na takich zasobów nie każdy jest gotowy do pozytywnej odpowiedzi na prośbę nieznajomego do opowiedzenia o sobie, aby komunikować, udostępniać zdjęcia, a nawet więcej, aby spotkać. Dlatego wkrótce w celu ułatwienia kontaktów i partnerów wyszukiwania (takich jak miłość i seks) specjalizuje zasobów zostały utworzone, takie jak witryny Beboo.


Sieć społeczna dla singli

Nie możemy powiedzieć, że pomysł, aby stworzyć taką platformę jak Beboo, wymyślony niedawno. Nie, takie sieci istnieją już od dłuższego czasu, ich rozwój rozpoczął się na Zachodzie. Z naszego zwykłego „VK” i „FB”, różnią się one tym, że każdy, kto posiada tam własną stronę, wie, dlaczego wraca – do spełnienia. Tak więc, jeśli widzisz zdjęcie ładnej dziewczyny na Beboo zapisu i oferują poznać siebie lepiej będzie dużo łatwiejsze niż w „VC”. I są szanse, że będzie zainteresowany w komunikowaniu się z wami, tu powyżej.

Między innymi, pochodzący Beboo i podobne zakładają istnienie szczególnych dziedzinach, które ujawniają preferencje ludzi jest o wiele większa niż w tradycyjnych sieciach. Na przykład, można określić, jakie są kierowane do wyjaśnienia formę seksu, który wolałby rozmawiać o ich idealnego partnera i wiele więcej. W „VC” publikować takie dane będą uważane za nieprzyzwoite.

Pojęcie „płatnego społecznej sieci”

Jednak usługi, takie jak celownik Beboo, mają jedną wadę – oczywisty charakter płatnej. Jeśli chcesz się tam zarejestrować – można to zrobić za darmo. Ale dalsza komunikacja z osobami, które lubisz, jest możliwe tylko po uzyskaniu specjalnego statusu. Aby to zrobić, trzeba zrobić prawdziwe pieniądze za pomocą SMS lub e-walut. Zachodnie sieci społeczne prace w ramach takiego programu.

Jak dla projektów krajowych, takich jak Beboo miłości, ćwiczą bardziej rentownego systemu. W ten sposób użytkownik może kupić status raz, po czym dadzą mu trochę czasu, aby komunikować się z, powiedzmy, dziewczyna, która go lubi (lub raczej – aby napisać wiadomość). To prawda, w celu odczytania odpowiedź, status będzie musiał kupić ponownie. Ale jak wynika z informacji zwrotnych o miejscu Beboo, wygląda na to oszustwo: jak dużo pieniędzy osobę lub przekazywane, zostanie utworzona jego sztuczne bariery w komunikacji w sieci społecznej.

Beboo – oszustwo do niczego nie wystarczy

Beboo sieci – jest to dość popularny zasób, w którym wiele osób zarejestrowanych. Na miejscu sama postać zawiera około 20 milionów użytkowników (który jest „wycofana” z powrotem po odświeżeniu strony). Wątpliwości, że liczba ta jest brane „z sufitu”, no. Oczywiście, twórcy stworzyli pozory popularności witryny.

Śmiało. Po rejestracji funkcji wyszukiwania dostępnych osób. Jak opinie, Beboo w pasku wyszukiwania zawsze daje zdjęcia z atrakcyjnymi kobietami i mężczyznami, rzekomo znajdujących się w mieście wnioskodawcy. Ludzie z różnych miast, odwiedzając witrynę, widzą te same zdjęcia. Wskazuje to na prostą techniczną „baza” atrakcyjnych obrazów do stymulacji ludzkich do dokonania płatności. Okazuje się, że w rzeczywistości użytkownicy, z którymi chcesz się komunikować, może nawet nie istnieć.

Jak nie wpaść w pułapkę oszustów?

Według opinii, Beboo działa tylko zebrać naiwny opłaty odwiedzających do specjalnego statusu. W rzeczywistości to samo, brak komunikacji, a zatem i randek nie może być tutaj, ta strona – oszustwo.

Nie wpaść w pułapkę sprytnie może tylko ktoś, kto wie, czego chcą twórców serwisu – płatność. Dlatego też, po prostu nie wysyła żadnych wiadomości SMS – zignorować ten przedmiot i pozostawić go. Zaleca się takie same, i opinie. Beboo – to nie jest prawdziwy serwis społecznościowy, ale po prostu narzędzie do ściąganie pieniędzy.

Gdzie można spotkać za darmo?

Zamiast kupować drogie status, powinien spróbować znaleźć bratnią duszę gdzieś bliżej. Na przykład, może być już wam znane człowieka, lub kogoś, z którymi komunikujesz się trochę, ale wiesz wizualnie. W rzeczywistości, aby znajomy nie jest tak trudne. Oszustwo opuścić swoje miejsce – tej działalności ludzkiej naiwności do niczego dobrego nie będzie. Na przykład, obecnie istnieje wiele niezadowolonych, zapłacić pieniądze i nic w zamian. Wszyscy piszą komentarze i opinie, wzywające oszustw Beboo. Jeśli te wiadomości będą widzieć innych ludzi, będą one uniknąć podobnego losu. Z biegiem czasu strona będzie mniej kupić kont. I przez lata, być może, taka sfera zarobków jak biznes SMS na płatnych stronach przyjaźń, przestaje przynosić efekty. Oszuści po prostu nieopłacalne to zrobić.

Bądź ostrożny w przyszłości!

W rzeczywistości, można dowiedzieć się wiele ciekawych rzeczy, jeśli przeczytać. Beboo, jeśli wierzyć ludziom, którzy od dawna próbowali znaleźć swoje przeznaczenie z pomocą płatnych serwisach społecznościowych, aby szukać partnerów nie jest jedynym oszustwa. W internecie, setki funkcjonalne, jeśli nie tysiące tych płatnych stron. Wszystkie z nich są podobne do siebie – w tym samym stylu, zawierają wiele wizerunków atrakcyjnych ludzi, którzy lubią naganiacza i poprosić o znajomości. Celem tych miejsc jest jeden – aby przyciągnąć pieniądze. Aby uśpić, twórcy tych zasobów piszą o milionach użytkowników tysięcy pozytywnych komentarzy na temat niesamowitej popularności i jego dobre historie na rosyjskim rynku nowy serwis randkowy. W rzeczywistości jest to – oszustwa, zatrudnić więcej prędkości ze względu na niczego nie podejrzewających użytkowników.